reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam porannie :)

Muszę się pochwalić, że już jestem po wizycie!
Potwierdziła się córeczka na 100% - waży 476g i rośnie zgodnie z terminem:-) Serduszko 4-komorowe bije z całej siły 151/min.
Szyjka mimo moich obaw w porządku/ ale nie zmierzył:no:/ i niestety w związku z napinaniem brzuszka nadal no-spa i zakaz przytulanek.

Teraz muszę się jeszcze na 3D/4D zapisać - Anik79 możesz kogoś polecić w trójmieście? Myślałam o Doeringu, ale nie wiem czy nie jest "przereklamowany"...

zdec, paulka24211-gratuluję zdanej sesji:tak:

Udanych zakupów dziewczyny!
 
reklama
Witam porannie :)

Muszę się pochwalić, że już jestem po wizycie!
Potwierdziła się córeczka na 100% - waży 476g i rośnie zgodnie z terminem:-) Serduszko 4-komorowe bije z całej siły 151/min.
Szyjka mimo moich obaw w porządku/ ale nie zmierzył:no:/ i niestety w związku z napinaniem brzuszka nadal no-spa i zakaz przytulanek.

gratuluje:-D:-D, pieknie serduszko bije, 476 g - ale te nasze maluchy juz dorodne są:tak::tak:
masz jakieś zdjęcia?
 
Witam i ja :-D

sealet gratulacje! dorodna panienka juz prawie pol kg!:tak: Najwazniejsze ze zdrowa i wszystko ok.

dziewczyny ktore mialy egzaminy, dzielne jestescie, super ze juz je macie za soba :-D

gosiagro
fajny ten czerwony kolorek x landera!

karo powodzenia na wizycie, tez masz 3d dzisiaj?
 
Sluchajcie, ktora z was bedzie chodzila do szkoly rodzenia? Ja pod koniec lutego zaczynam joge dla ciezarnych polaczona ze spotkaniami z poloznymi i wykladami, ale jestem ciekawa waszych wrazen bo jednak w Polsce to jakos inaczej do tego podchodza :-D
Moze bedziemy sie dzielily zdobytymi informacjami na osobnym watku? Kwietniowki maja cos podobnego i bardzo ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec..

Co wy na to?
 
Ostatnia edycja:
O matko! tak sie was dobrze czyta, że aż nie zauważyłam jak mi prawie godzina czasu minęła :sorry2: hihi tak czytam jak to na zakupy chodzicie i troche wam zazdroszczę, że wam sie chce :zawstydzona/y: u mnie pełne lenistwo, a pełno rzeczy trzeba załatwić przed pojawieniem sie Niny na swiecie :-) mam nadzieję, że jak skończy sie zima nabiorę wiecej zapału :-D

ciasto z colą nie zrobione chociaż plan był ale za to kupiłam płytę indukcyjną do kuchni i łóżko do sypialni ... tak więc weekend uważam za udany :-), ale nogi mnie bolą jak diabli ...
ogladaliśmy też wózeczki i łóżeczka ... i chyba mamy już plan na zakupy ;) wiemy ci nam się podoba i co chcemy ... jakoś szybko poszło!
Gratulacje udanych zakupków :-D ja też niedługo muszę zacząć oglądać meble i całe wyposażenie łazienkowo- kuchenne, ale póki co jakoś nie mam serca oglądać :-)

ja juz tez po 4 egzaminach 3 zaliczone na 4.5 a jeden niestety do poprawki ale to ten który sobie odpuscilam:-D:-D:-D
Gratuluję egzaminów pozytywnie zaliczonych :-D i oczywiście trzymam kciuki za wizytę :tak:

Obiadek już wstawiłam(rosołek i kurczak w panierce)Bo zaraz zmykam do dentysty a potem na miasto z koleżanką....(moze uda mi się dowiedzieć czy gdzieś kolwiek mogę liczyć na jakąś kasę...w sumie dlaczego miała bym nie skorzystać jeśli cos mi przysługuje...tylko trzeba o swoje oczywiście się upomnieć...ale dla maluszków wszystko:tak: )tak więc już obiadek będą mieli a ziemniaki sami sobie ugotują(nawet już obrane...:tak:)
Miłego ranka:-) ja cos napewno kupie dzidziom więc i humor się poprawi:-)
jak kupisz coś dla maluchów to koniecznie pokaż :-D:-D bo napatrzeć sie nie mozna takie cudeńka dziewczyny wstawiają :happy2::happy2:

Haj hej, witam Was z samego rana!
Dzisiaj jakoś nie bardzo udało mi się wyspać, ale cóż...nie można mieć wszystkiego;-)
A dzisiaj mknę na wielkie zakupy - po nową wykładzinę do sypialni, farbę do malowania mebelków i zakupy wszelkiej innej maści czyli żarciowe. A przy okazji zamierzam też odwiedzić Lidla bo słyszałam że od dzisiaj jest tam wysyp ciuszków i akcesoriów dla niemowlaków. Jak zdobędę coś fajnego to dam znać!
Miłego dnia dziewuszki!:-)
Widzę wszystkie twardo coś kupują :-) aż mi głupio, że mi sie nie chce :cool2: tzn. dla dzidzi to już bym chętnie kupowała, ale wolę jeszcze poczekać :-)
Problemy ze spaniem dobrze znam, normalnie tragedia sie zaczyna, aż strach co bedzie później :szok:

U mnie noc całkiem całkiem. Dziś czuję się ciut lepiej ale i tak idę na wizytę.
Jak wrócę to dam znać co i jak.
:blink: Czekamy na informacje! mam nadzieję, że wszystko dobrze :-)

Muszę się pochwalić, że już jestem po wizycie!
Potwierdziła się córeczka na 100% - waży 476g i rośnie zgodnie z terminem:-) Serduszko 4-komorowe bije z całej siły 151/min.
Szyjka mimo moich obaw w porządku/ ale nie zmierzył:no:/ i niestety w związku z napinaniem brzuszka nadal no-spa i zakaz przytulanek.
Cudownie, że wszystko za małą dobrze :tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam porannie :)

Muszę się pochwalić, że już jestem po wizycie!
Potwierdziła się córeczka na 100% - waży 476g i rośnie zgodnie z terminem:-) Serduszko 4-komorowe bije z całej siły 151/min.
Szyjka mimo moich obaw w porządku/ ale nie zmierzył:no:/ i niestety w związku z napinaniem brzuszka nadal no-spa i zakaz przytulanek.

Teraz muszę się jeszcze na 3D/4D zapisać - Anik79 możesz kogoś polecić w trójmieście? Myślałam o Doeringu, ale nie wiem czy nie jest "przereklamowany"...

zdec, paulka24211-gratuluję zdanej sesji:tak:

Udanych zakupów dziewczyny!

Gratuluję dorodnej dziewczynki:-)
 
Witam porannie :)

Muszę się pochwalić, że już jestem po wizycie!
Potwierdziła się córeczka na 100% - waży 476g i rośnie zgodnie z terminem:-) Serduszko 4-komorowe bije z całej siły 151/min.
Szyjka mimo moich obaw w porządku/ ale nie zmierzył:no:/ i niestety w związku z napinaniem brzuszka nadal no-spa i zakaz przytulanek.

Teraz muszę się jeszcze na 3D/4D zapisać - Anik79 możesz kogoś polecić w trójmieście? Myślałam o Doeringu, ale nie wiem czy nie jest "przereklamowany"...

gratuluje zdrowej córeczki:-)

ja właśnie byłam na 3/4D u Doeringa, byłam u niego w pierwszej ciązy i teraz też się wybrałam. powiem tak sprzet naprawde dobry, całe badanie ok 12 min (dokładnie tyle trwa cały nagrany filmik), większość badania normalnie na 2D na sam koniec włączył 4D pokazał na dobrą sprawę buźkę synka i zrobił 3 zdjęcia) i to wszystko za 260 zł.
 
Czesc dziewczyny ja juz po trzech śniadankach he he:szok::szok::-D:-D:-D

jakos sie dzisaj wyspalam w koncu bo dwie ostatnie noce cos nie moglam spac w sobote malutka mnie obudział o 2 w nocy i tak dawała czadu heeh:-D:-D:-D mój Kochany Diabelek nie moge sie napatrzec jak sie wierci w brzuszku :tak::tak::tak:

ja mam na 17 wizyte wiec tylko jak wroce okolo 19 to napewno dam znac mam nadzieje ze moja Lena nie okaże sie Lenkiem :-D:-D:-D:-D

ogladałam rano te filmiki i sie popłakalam jak zwykle :blink::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

jak ogladam takie filmiki to tak ryczę nie mówiąc o tym Ja jestem Arki Noego :tak::tak::tak::tak:

ja dzisiaj na obaidek chyba spaghetii zrobie jakos tak mam ochote :-) :-)

Dziewczyny które mają wizyty za sobą Gratuluje pozytywnych wieści

A tym ktore rowniez ida dzisiaj na wizyte samych pomyślnych wieści:tak::tak::tak::blink::blink::blink::blink: zmykam do kuchni potem zajrze jeszzcze Miłego dnia wam wszystkim zycze
 
WItaj krakowianka!!
Nie zostawiaj już nas i pisz z nami jak najwięcej:-)
paula gratki zdanych egzaminów:-)
Obejrzałam te filmiki na onecie - fajne:-)
Anik79 dużo zapłaciłaś za to USG.
 
reklama
WItaj krakowianka!!
Nie zostawiaj już nas i pisz z nami jak najwięcej:-)
paula gratki zdanych egzaminów:-)
Obejrzałam te filmiki na onecie - fajne:-)
Anik79 dużo zapłaciłaś za to USG.

chyba jedno z najdrozszych usg na forum i chyba bym jeszcze raz sie nie zdecydowała.
 
Do góry