reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam wieczorowa porą,

wyjeżdzajac w piątek mialam nadzieje, ze będzie malo postów, bo zwykle tyle w weekend jest, ale zaszalałyscie:szok::szok:, do nadrobienia miałam 30 stron, samo czytanie zajęło mi godzine i 10 minut:szok::szok::szok:, jak kogos pominę to z gory przepraszam:tak:
Jezeli chodzi o nasz weekend to był bardzo przyjemny:tak:, a wrócilam z niego z prezentami w postaci ksiązki "Cieżarówką przez 9 m-cy" oraz albumem dla Majusi, jest super:tak:, już nie mogę się doczekać jak zaczne go uzupełniać, jest kilka stron w okresie ciązy a reszta to już jak mała się urodzi, super sprawa:tak::tak:

Kasiulka - Sliczna ta twoja "pierwsza córeczka", ciekawe jak zareaguje na Hanie?
paulka82 - ksiądz musial sie nieżle zdziwić;-), ale najważniejsze ze błogosławieństwo jest:tak:, a jakiego masz super pomocnika w domu:tak:
kreatorka - gratuluje dobrych wieści, no i córeczki:tak:
nietka- superowe te zabawy wymyślasz, sama bym z takiej restauracji skorzystala:tak:
Anik79 - wspólczuje sytuacji z zakopaniem, my tez dzisiaj taka mielisy, na wsi u moich rodzicow duzo sniegu i mezus tez się zakopał, ale w koncu z pomoca szwagra i mojego taty sie udalo;-), no i gratuluje takiej tancerki w domu, musisz byc z niej bardzo dumna:-D
hefi - jak tam palce męza?? mężczyźni czesto takie sytuacje wykorzystuja, hhi nie moze nic zrobić bo go boli:-), ciekawe jak by musiał urodzić to by dopiero się dowiedział co to za bol:tak:
kpi - udało ci się wybrać jakiś wózek?
anecznik - gratuluje córeczki, na pewno szybko się do tej myśli przyzwyczaisz:tak:
Lena - wspomniany przez czarną wiedźmę dr Kłósek jest moim lekarzem prowadzącym, ja jestem z niego zadowolona:tak:, jest konkretny i wszystkie badania robi rzetelnie, rzeczywiscie moze jest troche malomówny, ale to kwestia przyzwyczajenia, na kazde zadane pytanie mi odpowie konkretnie bez opowiadania jakis historii, jezeli chodzi o 3D to ma wspólny gabinet z Fuchsem, wiec sprzet ten sam. Oczywiscie meża również na badanie zabrac mozesz. O Fuchsie slyszałam wiele dobrych opini, niestety jest trudno dostępny.
agast22 - troche mnie przerazili tymi badaniami, bo przecież w szpitalu mnie faszerowali ta no-spa:no:, teraz biore bardzo rzadko
emalia -gratuluje syneczka:-D, mam nadzieje, że z tym zwapnieniem to nic poważnego:no:
kajdusia - kobieto o jakich ty porach piszesz na forum:szok::szok:, ja w tym czasie przewracam się na drugi bok:-D
AgnieszkaJ - witam wśród naszego wspaniełego grona:-D
czarna wiedzma- mi według tego testu wychodzi 25% chlopczyk, 75 % dziewczynka, czyli się zgadza
magdalena79 - gratuluje syneczka, powoli nam chłopczyków przybywa do tego babińca, hih:-D
karo85 - powodzenia jutro na wizycie, i oby ten ból juz przeszedl:tak:
zdec- i jak tam urodzinki minęły?? gratuluje pozytywnie zdanego egzaminu:tak:, jednak skusiłaś się na ciuszki:-D:-D ja nadal nic nie mam, ale może w tym tygodniu się wybiore?
No i dotrwałam do konca:-D:-D, wielki wyczyn, połtorej godziny, lece jeszcze pogladać co tam na brzuszkach, zakupach, zdjeciach usg:-D:-D
Aha byla jeszcze mowa o wózkach, my zastanawimy się nad trzyfunkcyjnym, cos na ksztalt takiego:
..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: X-lander XA 2010 głęboko-spacerowy + fotelik X-CAR dostawa w Polsce 0zł
 
Ostatnia edycja:
Uff w koncu przeszłam wszystkie watki:szok::szok:, ale była produkcja w ten weekend, ale zaległosci nadronione w 2 godziny z kawałkiem:-D mozna isć spac:-D:-D, dobranoc:-)
Gosiu ja narazie jeszcze nie mam problemu z brodawkami, bolały moze mnie tylko raz, ale znośnie.
 
czesc dziewczyny:tak: no w końcu nadrobiłam zaleglości

ja juz tez po 4 egzaminach 3 zaliczone na 4.5 a jeden niestety do poprawki ale to ten który sobie odpuscilam:-D:-D:-D
Gratuluje pozytywnych wieści z wizyt

jutro moja trzymajcie kciuki hehe

zdec- gratuluje również zdanego egzaminku oby tak zawsze:tak::tak::tak:

ja zmykam spać bo coś głowa mnie boli strasznie dobranoc;-)
 
obejrzałam właśnie te filmiki- są super! Na końcu oczywiście się spłakałam :-D:-D
Nie piszcie jutro za dużo, bo pracuję 9-19.30...., boję się, że później Was nie nadrobie :-(
W każdym razie miłego poniedziałku życzę, a tym, które maja dziś wizyty- udanych spotkań z maluszkami :-)
 
A ja nie mogę spać :confused:
Położyliśmy się ok 22, a ja już o 2 byłam wyspana, męczyłam się przekładając się z boku na bok do teraz aż stwierdziłam, że muszę coś zjeść :-D Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się zasnąć bo do 8 sporo czasu.

hefi - jak tam palce męza?? mężczyźni czesto takie sytuacje wykorzystuja, hhi nie moze nic zrobić bo go boli:-), ciekawe jak by musiał urodzić to by dopiero się dowiedział co to za bol:tak:
.....
..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: X-lander XA 2010 głęboko-spacerowy + fotelik X-CAR dostawa w Polsce 0zł

Palce męża powoli dochodzą do siebie :-D W sumie bardzo się mój mąż nie może nimi wykręcać bo skoro: 1. nie chciał sobie dać pomóc - żadne proszki przeciwbólowe itp, bo po co; 2. chodził normalnie do pracy a tam niestety ale prawa ręka jest mu potrzebna ; to chyba znaczy że aż tak źle nie było z jego bólem...
Co do wózka to super moim zdaniem :tak: podobają mi się tego typu "pojazdy" :-D


Czy Was też tak strasznie bolą piersi????? Dokładnie brodawki:szok:skłonna jestem wyć z bólu:szok:

Mnie brodawki nie bolą, ale są strasznie ostatnio wrażliwe :baffled:


Ja filmiki widziałam wcześniej - koleżanka mi podesłała - ale nie obejrzałam ich całych tylko tak mniej więcej :sorry2: ale chyba skuszę się może po pracy na mały seansik :-D skoro mówicie, że fajne.
 
reklama
Witam z rana.

Powodzenia dzisiejszym wizytówkom:tak:czekamy na relacje.

zdec, paula24211 gratuluje zaliczonych egzaminów:tak: a ten jeden który został napewno paula poprawisz bez problemu:tak::-D

Ja znów nie wiem co na obiad:no::baffled:nie znosze tego "stanu niewiedzy":dry::-D

Miłego dnia.
 
Do góry