reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć!
Ja już po śniadanku!Jejku dziewczyny o jakich wy porach piszecie ale im bliżej porodu tym pewnie więcej nas na bb będzie bo niestety nieprzespane noce pod koniec ciąży są chyba nieuniknione przynajmiej u mnie:tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Ja właśnie śniadanko młucę:-):-) pyszotka jajeczniczka:-)
Gosiagro a zastanawiałaś się jaki kolor tego wózka wybierzesz dla Maji?
 
Mamuśki a chyba jakiś limit wprowadzę bo to co się dzieje jest nie do nadrobienia przy moim zasięgu:baffled::-D:-D:-D:-D:-D
Tyle co się orjentuję to że Zdec zdała egzaminy.Więc gratki:tak::tak:
Gosia-ja mam tak od jakiś 4 dni.:baffled:
Wogóle to jestem na nogach od 6:10 i nie mogę się pobrać:baffled::confused:
Czeka mnie sprzątanie,praie już nastawiałm.Czuję się nawet dobrze,dzidziuś się rusza-choć przez weekend miałam schizy że nie:confused:
 
Haj hej, witam Was z samego rana!
Dzisiaj jakoś nie bardzo udało mi się wyspać, ale cóż...nie można mieć wszystkiego;-)
Ale, ale widzę że wieczór nieobecności i znów mamy dobre wieści:tak::-D
Magdalenko
gratuluję synusia! Widzę że reprezentacja męska ostro goni żeńską na naszym forum:-D;-) Tylko skąd te nerwy u Ciebie?
No i kolejna nowa BaBeczka - AgnieszkoJ, witam serdecznie!
Zdec gratuluję zdanej sesji, bo o ile dobrze pamiętam ten niedzielny miał już być ostatni, tak?
Karo - trzymaj się tam dzisiaj na wizycie i szybko zdawaj relację najlepiej też obrazkową:-):tak:. Trzymam kciuki że te twoje bóle to nic poważnego.
Ewuś - dobrze że nie zaangażowałas się w tą akcję bo to byłoby pewnie dla Ciebie mega obciązenie psychiczne. Pewnie i tak już jest przy takim złamasie jakim jest ojciec Twoich Maleństw:wściekła/y:, ale więcej nerwów Ci nie trzeba! A on niech żałuje bo to mu tylko pozostanie! Na krwawienia ja biorę rutinoscorbin bo uszczelnia naczynia krwionośne. Może tez spróbuj. Mi po dwóch tygodniach stosowania jest zdecydowanie lepiej. Tylko że ja krwawiłam z paszczy a nie z nosa, ale to w sumie blisko :-p
Gosiagro - ten Twój wózek jest świetny! Właśnie też czegoś takiego szukałam. Właściwie byłam już zdecydowana na X-landera tylko z 2009roku, ale w tamtej edycji żaden kolor mi się nie podobał:no:, a tutaj ten zielony jest fantastyczny:-)! Dzięki zatem za podpowiedź:tak:

A dzisiaj mknę na wielkie zakupy - po nową wykładzinę do sypialni, farbę do malowania mebelków i zakupy wszelkiej innej maści czyli żarciowe. A przy okazji zamierzam też odwiedzić Lidla bo słyszałam że od dzisiaj jest tam wysyp ciuszków i akcesoriów dla niemowlaków. Jak zdobędę coś fajnego to dam znać!
Miłego dnia dziewuszki!:-)
 
Witam się porannie;-)

U mnie noc całkiem całkiem. Dziś czuję się ciut lepiej ale i tak idę na wizytę.
Jak wrócę to dam znać co i jak.
 
Czarna wiedźma czekam jeszcze na wyniki sobotniego egzaminu, które mają być dopiero pod koniec tygodnia i dopiero wtedy będę mogła powiedzieć że jestem po sesji.:-):-)
Mój K. sobie wymyślił że kupi deskę snowbordową, wziął sobie dzisiaj urlop i pojechał ją odebrać gdzieś za Leśnicą:-) W ogóle wpadł na pomysł że jedziemy na narty za rok i że Natalcia będzie się uczyć jeździć na nartach razem ze mną, bo nigdy tego jeszcze nie robiłam, a on będzie śmigał na desce.:-):-) Tylko trochę jego plany popsułam, tłumacząc mu że Natalcia to jeszcze w zimie nie będzie umiała chodzić, a on już chce ją na narty pchać.:-D:-D:-D
Ale pomysł wyjazdu w góry mi się bardzo podoba, bo nigdy nigdzie nie jeździmy. Podobnie jak zgodził się na wakacje we wrześniu nad Polskim morzem, gdzie też się zarzekał że nigdy już (po jednym razie) nad polskie morze:-D:-D
Ach Ci faceci.... a mówią że to kobieta zmienną jest.:-D Ci to tak mówią nie znają mojego męża:-):-)
Jak wróci to mam ochotę wyciągnąć go na Bielany, do Baby Maxx, Meblika i Decathlon'u:tak::tak::tak:
 
witam się i ja w poniedziałkowy poranek:-)

zaprowadziłam mała do przedszkola, zjadłam śniadanko i chyb znowu się połozę:-)a co tam 3 godz na nogach i się juz zmęczyłam:-)

życze miłego dnia i udanych wizyt:-)
 
reklama
Witam,
no i zaczyna sie kolejny tydzien:-) co oznacza, ze my tez coraz blizej do czerwca mamy:-D, stanęłam dzisiaj na wagę i zobczyłam ze mam już 6 kilo na plusie:szok:, co oznacza, że osiągnęłam swoja wagę sprzed ciązy, a jak u Was? Zawsze jak wracam od rodziców to waga skacze w góre jak do potęgi, hiih:-D

paula24211 - gratuluje zaliczonych egzaminów:tak:, mam nadzieje, że ten jeden szybciutko poprawisz;-) no i powodzenia na wizycie:-D
zdec- myślałam nad tym czerwonym - Energy i tu od razu odpowiadam czarnej wiedzmie, ze ja mam odwrotnie te kolory z 2010 średnio mi sie podobaja, kilka widziałam na zywo, i byłabym skłonna zeby kupic z 2009, ale ten z 2010 ma ulepszenia, więc myśle, ze taki kupie:tak:
czarna wiedźma - powodzenia na zakupach, jak coś kupisz w Lidlu to sie pochwal:tak:;-)
karo - trzymam kciuki za wizyte:tak:
zdec- ale sie uśmiałam z tego pomysłu nauki jazdy na nartach z Natalcią:-D, faceci to maja fantazję:-D
 
Do góry