reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

hej kobietki!

ja nadal sporo leżę, bo mnie nadal boli:-(
jutro o 14 jestem umówiona na wizytę i badanie- może coś się wyjaśni. Mam nadzieję, że to więzadła i ginka mnie uspokoi.

kochanie musisz być dobrej myśli, pewnie dzidziuś kopie w jakieś czułe miejsca, albo tak jak myślisz naciąga się macica albo biodra się rozszerzają. zobaczysz wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki:tak:

a ja też zaszalałam, dostałam takiej wścieklizny że rozwaliłam pilota i salaterkę po kisielu, wszystko w drobny mak, teraz ryczę i myję podłogę a za tydzień ślub już mi się odniechciewa wszystkiego:wściekła/y: brzuch mam cały spięty z nerwów a wyżalić się nie ma komu, pozdrawiam
 
reklama
Właśnie wróciliśmy z obiadku i koleżanka o której wczoraj pisałam puściła sms że wreszcie synuś jest na świecie ale niewiem czy naturalnie czy wkońcu cesarke jej zrobili niebęde teraz dzwonić głowy zawracać bo i tak mają teraz przeżycia wczoraj cały dzień cała noc dziś cały dzień ale się wymęczyła dziewczyna aż się zaczełam bać:no:

Oj biedaki z tych siatkarzy 4 miejsce jest chyba najgorsze bo to prawie medal ale jednak nie!
 
Ostatnia edycja:
Cześć kochane:-D
Na wstępie dziękuję wszystkim za życzenia, przede wszystkim tym którym jeszcze osobno nie podziękowałam:-):-)
Nie dawno wróciłam z egzaminu, była jakaś masakra, ale 3,5 jest:-):-) Więcej mi nie trzeba:-)
Wczoraj byłam z moim K. w Magnolii i normalnie skusiłam się na kilka ciuszków.:-) Niby się zarzekałam, ale jakoś tym razem nie wyszło:-)
Pokażę wam na jakimś innym wątku bardziej odpowiednim co już mam dla malutkiej:-)
Do tego teściowa dzisiaj zaszalała, już myślałam że zapomniała o moich urodzinach, ale gdzież by znowu, dostałam Rafaello(jak zwykle):-) ale tym razem w śroku była koperta, i normalnie dostałam 700zł:szok::szok::szok: Nigdy w życiu nie dostałam od nikogo tyle pieniędzy:szok::szok: Ale stwierdziłam że i tak wszystko wydam na Natalcię:-):-)
Nadrabiałam to co napisałyście, oczywiście nie było łatwo bo dochodząc do końca już zapomniałam co było na początku.
Przede wszystkim gratuluję wszystkim dziewczyną, które miały wizyty znakomitych wieści, a za emalię trzymam kciuki żeby ta plamka nie okazała się niczym poważnym. Na pewno wszystko będzie w porządku:-)
Zszokował mnie również post dotyczący no-spy, a w szpitalu dawali mi ją 3xdziennie po dwie. Teraz już nie biorę, tylko jak mnie coś boli, ale po tym co przeczytałam zastanawiam się czy w ogóle dalej będę ją brała.:-(
W tym quizie który mi przysłaliście, pytania jakieś strasznie dziwne, ale wyszło coś koło 70% na dziewczynkę:-):-) Więc może się potwierdzi, mam nadzieję bo inaczej Kacperek będzie chodził w różowych body i sukieneczkach:-):-):-)
 
Zdjęcie Jasia dodane. Dzisiaj z moim K. stwierdziliśmy, że w kwietniu weźmiemy ślub (cywilny, bo ja rozwódka jestem). a TAKI SPONTAN po ponad 4 latach ze sobą. Niech dzieci mają w końcu normalną rodzinkę :)
 
a ja też zaszalałam, dostałam takiej wścieklizny że rozwaliłam pilota i salaterkę po kisielu, wszystko w drobny mak, teraz ryczę i myję podłogę a za tydzień ślub już mi się odniechciewa wszystkiego:wściekła/y: brzuch mam cały spięty z nerwów a wyżalić się nie ma komu, pozdrawiam
Madzia a po czym ta wscieklizna? nie denerwuj sie tak a jak trzeba to wypisz zlosc tutaj
tego pilota to wspolczuje bo strasznie bez niego zyc;-)
Zdjęcie Jasia dodane. Dzisiaj z moim K. stwierdziliśmy, że w kwietniu weźmiemy ślub (cywilny, bo ja rozwódka jestem). a TAKI SPONTAN po ponad 4 latach ze sobą. Niech dzieci mają w końcu normalną rodzinkę :)
gratuluje decyzji!
tez bedziecie miec Jasia? nam tez to imie z dnia na dzien coraz bardziej sie podoba
 
reklama
witajcie
tyle stron do nadrobienia ale przeczytałam

gratuluję udanych wizyt a niepokojących się pocieszam, głowa do góry - będzie dobrze :-)

ciasto z colą nie zrobione chociaż plan był ale za to kupiłam płytę indukcyjną do kuchni i łóżko do sypialni ... tak więc weekend uważam za udany :-), ale nogi mnie bolą jak diabli ...
ogladaliśmy też wózeczki i łóżeczka ... i chyba mamy już plan na zakupy ;) wiemy ci nam się podoba i co chcemy ... jakoś szybko poszło!

a jutro do pracy więc rzadziej będę zaglądać ...
z jednej strony to dobrze bo czas szybciej zleci - a do wizyty jeszcze dwa tygodnie ...

i właśnie mój kochany mężuś przyniósł mi kisielek do łóżeczka ...

koriander - śliczny wózeczek!
 
Do góry