reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Magdalena - gratulacje z powodu zdrowego dzieciaczka :-D tylko dziwne, że 3D nie chciała włączyć ja miałam włączone, a z tego co piszesz Twoja dzidzia jest od mojej sporo mniejsza

.
no właśnie dziwne:confused:, coś tłumaczyła jeszcze ze nie ma sensu robić 3D, bo dziecko nie jest odpowiednio ułożone do tego obrazu, no trudno
 
reklama
Nareszcie koniec pracy i zmykam na obiad do rodziców:-)przynajmiej w sobote i niedziele nie musimy obiadów gotowac bo w sobote do teściów a w niedziele do rodziców:-D
 
no właśnie dziwne:confused:, coś tłumaczyła jeszcze ze nie ma sensu robić 3D, bo dziecko nie jest odpowiednio ułożone do tego obrazu, no trudno

Jest w tym coś prawdy. USG 3D najlepiej wykonać między 14 a 17 tyg a potem między 26 a 34 tygodniem.

Ja byłam w 21tc i faktycznie nie było widać twarzy i jak pamiętacie u Gosi też nie było widać a była w tym samym okresie :-)
 
A u mnie placek z colą wlaśnie siedzi w piekarniku:tak::-D
Piekę często coś podobnego (ale bez coli) , bardzo szybki w przygotowaniu "Murzynek". Zobaczymy jaki jest ten:tak:nie moge się doczekać.
 
Ja miałam straszną ochotę na jakieś ciacho czekoladowe ale na to z colą nie miałam kilku składników w tym coli ;-) więc zrobiłam po swojemu (zmodyfikowałam trochę internetowy przepis) i zobaczymy co z tego wyjdzie :-) A jak nie wyjdzie to zostaje stacja BP i ciacha czekoladowe z bezą.
 
Chyba i mnie dopadła "ciążowa niezdarność":-)
Wczoraj parkując na podwórku u teściów tyłem nie trafiłam w odśnieżony fragment podwórka tylko wjechałam z impetem w kopny śnieg:zawstydzona/y: Samochód aż się podniósł;-)Maż pół godziny auto odkopywał.... do tego zgubiłam potem skórzane rękawiczki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zdarzyło mi sie to poraz pierwszy od kilkunastu lat:no::no::no:

ewus2090 - słusznie zrobiłaś, że się nie angażowałaś. Przynajmniej cześć nerwów Cię ominęła. Głupek nawet nie wie co stracił odcinając sie od Ciebie i maluszków.

magdalena79 - gratuluje syneczka:-)

U mnie nic się nie zgadza - z testu wynika 50/50%, z kalendarz chińskiego chłopiec, a z USG najpewniej dziewczynka;-) Zobaczymy jeszcze jutro na wizycie - może się wyklaruje;-)
 
Cześć dziewczyny!
Widzę, że nie tylko ja pospałam na całego :-)

karo85, zyraffka - jak tam Twój brzuszek? przeszło?

hej kobietki!

ja nadal sporo leżę, bo mnie nadal boli:-(
jutro o 14 jestem umówiona na wizytę i badanie- może coś się wyjaśni. Mam nadzieję, że to więzadła i ginka mnie uspokoi.
 
reklama
Witajcie, prawie się popłakałam dziś na meczu tak mi było żal chłopaków, oj hormony, hormony....
Melduję, że ciasto z colą upieczone i częściowo zjedzone- pychotka :-) A poza tym dzień przebimbany :zawstydzona/y:

Agi78 - Klementinka ma rację, ptasie mleczko było wg przepisu Lencji:-)
czarnawiedźma- ale smaka zrobiłaś na to czerwcówkowo- kozio- serowe spotkanko :-p Może kiedyś się uda :-)
AgnieszkaJ- gratulacje! Witam Bydgoszczankę :-):-) Napisz coś więcej o sobie
koriander- a ja już zapomniałam jak wiosna wygląda :-(Patrząc na dwór wydaje mi się niemożliwe, żeby kiedykolwiek nadeszła :no:
Agi78- ja z moją mamą mam podobnie- przez telefon miód- malina- super przyjaciółka, a jak się widzimy osobiście to po pół godzinie mam jej dość tak się wszystkiego czepia :wściekła/y:Jednak telefon to cudowny wynalazek :tak:
magdalena79- gratuluję kolejnego chłopaka! Super, że zdrowiutki :-)
ewus- współczuję krwotoku z nosa, ale zawsze to w sumie plus, że z nosa ;-)
karo85- trzymam kciuki jutro za wizytę, mam nadzieję, że to nic poważnego, że faktycznie tylko ta macica jakoś tak nieszczęśliwie się chwilowo rozciąga :baffled:

Buziaki
 
Do góry