reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Kobitki, a robiłyście sobie ten test??? Noworodek.pl - portal przyjazny matce. W trosce o Ciebie i Twoje dziecko.
Mi wyszło 13% chłopak i 88% dziewczyna, więc niby się zgadza, ale na sporo pytań nie odpowiedziałam bo...nie mam pojęcia na przykład czy mój brzuch wygląda bardziej jak arbuz czy jak piłka do kosza:-D:-D:-D Dla mnie to są bardzo podobne kształty. Ciekawa jestem czy Wam się zgadza z płcią stwierdzoną w USG. Dajcie znać.:happy2:

Mi wyszło

Na 36% będzie to chłopczyk. Na 64% będzie to dziewczynka.

Więc się zgadza :happy2:
 
reklama
witam Was melduje sie po wczorajszej wizycie, wczoraj nie dalam rady bo dopiero przed chwilą wrociliśmy z imprezki, wieczorek panieński zaliczony;-)

A najważniejsze to dzidziuś zdrowy, jestem przeszczęśliwa bo tak troche się bałam że cos będzie nie tak przez to że słabo czuje ruchy. Obrazu 3D mi nie właczyła bo stwierdziła że dzidziuś za duży. Za to mam przepiękny filmik z całego badania.
BPD 44mm
HC 148mm
AC 136mm
FL 26mm
ASP 158/min, masa 300 g, wg biometrii płodu 18,3 tyg.
jedno, to że łożysko brzeżnie przodujące i bezwzględny zakaz seksu! ale mi akurat to nie przeszkadza, gorzej z moim M. ale czego się nie robi:tak:
No i będzie chłopak, czyli sen się sprawdził. A przyjciólka u której byliśmy wczoraj podsumowła że pewnie na dwójce się nie skończy:-D pożyjemy zobaczymy.
A teraz biore się do nadrabiania zaległości;-)

zdec spóźnione ale serdeczne życzenia duuuużo zdrówka dla Ciebie i Natalci spełnienia marzeń i szczęśliwego rozwiązania
 
Ostatnia edycja:
witam Was melduje sie po wczorajszej wizycie, wczoraj nie dalam rady bo dopiero przed chwilą wrociliśmy z imprezki, wieczorek panieński zaliczony;-)

A najważniejsze to dzidziuś zdrowy, jestem przeszczęśliwa bo tak troche się bałam że cos będzie nie tak przez to że słabo czuje ruchy. Obrazu 3D mi nie właczyła bo stwierdziła że dzidziuś za duży. Za to mam przepiękny filmik z całego badania.
BPD 44mm
HC 148mm
AC 136mm
FL 26mm
ASP 158/min, masa 300 g, wg biometrii płodu 18,3 tyg.
jedno, to że łożysko brzeżnie przodujące i bezwzględny zakaz seksu! ale mi akurat to nie przeszkadza, gorzej z moim M. ale czego się nie robi:tak:
No i będzie chłopak, czyli sen się sprawdził. A przyjciólka u której byliśmy wczoraj podsumowła że pewnie na dwójce się nie skończy:-D pożyjemy zobaczymy.
A teraz biore się do nadrabiania zaległości;-)

zdec spóźnione ale serdeczne życzenia duuuużo zdrówka dla Ciebie i Natalci spełnienia marzeń i szczęśliwego rozwiązania

Gratuluję wspaniałych wieści i zdrowego synusia:tak::-)
 
Kobitki, a robiłyście sobie ten test??? Noworodek.pl - portal przyjazny matce. W trosce o Ciebie i Twoje dziecko.
Mi wyszło 13% chłopak i 88% dziewczyna, więc niby się zgadza, ale na sporo pytań nie odpowiedziałam bo...nie mam pojęcia na przykład czy mój brzuch wygląda bardziej jak arbuz czy jak piłka do kosza:-D:-D:-D Dla mnie to są bardzo podobne kształty. Ciekawa jestem czy Wam się zgadza z płcią stwierdzoną w USG. Dajcie znać.:happy2:
Mi wyszło na 74% że dziewczynka a więc też by się zgadzało....Hehehe
 
U mnie wyszło:
Wynik: Na 20% będzie to chłopczyk. Na 80% będzie to dziewczynka. Więc też się sprawdziło :tak: o ile Julii nie wyrośnie nic do następnego badania ;-)
 
Kobitki, a robiłyście sobie ten test??? Noworodek.pl - portal przyjazny matce. W trosce o Ciebie i Twoje dziecko.
Mi wyszło 13% chłopak i 88% dziewczyna, więc niby się zgadza, ale na sporo pytań nie odpowiedziałam bo...nie mam pojęcia na przykład czy mój brzuch wygląda bardziej jak arbuz czy jak piłka do kosza:-D:-D:-D Dla mnie to są bardzo podobne kształty. Ciekawa jestem czy Wam się zgadza z płcią stwierdzoną w USG. Dajcie znać.:happy2:
Witam w niedzielę:)Mi z testu 61% wyszła dziewczynka:)Z kalendarza chińskiego tez dziewczynka;)
 
witam Was melduje sie po wczorajszej wizycie, wczoraj nie dalam rady bo dopiero przed chwilą wrociliśmy z imprezki, wieczorek panieński zaliczony;-)

A najważniejsze to dzidziuś zdrowy, jestem przeszczęśliwa bo tak troche się bałam że cos będzie nie tak przez to że słabo czuje ruchy. Obrazu 3D mi nie właczyła bo stwierdziła że dzidziuś za duży. Za to mam przepiękny filmik z całego badania.
BPD 44mm
HC 148mm
AC 136mm
FL 26mm
ASP 158/min, masa 300 g, wg biometrii płodu 18,3 tyg.
jedno, to że łożysko brzeżnie przodujące i bezwzględny zakaz seksu! ale mi akurat to nie przeszkadza, gorzej z moim M. ale czego się nie robi:tak:
No i będzie chłopak, czyli sen się sprawdził. A przyjciólka u której byliśmy wczoraj podsumowła że pewnie na dwójce się nie skończy:-D pożyjemy zobaczymy.
A teraz biore się do nadrabiania zaległości;-)

zdec spóźnione ale serdeczne życzenia duuuużo zdrówka dla Ciebie i Natalci spełnienia marzeń i szczęśliwego rozwiązania
gratuluję syneczka i wspaniałych parametrów

ja robiłam ten test i 47% chłopak i 53 % dziewczynka, z chińskiego wychodzi chłopak tak jak póki co z usg a co będzie to się jeszcze okaże :-)
 
Magdalena - gratulacje z powodu zdrowego dzieciaczka :-D tylko dziwne, że 3D nie chciała włączyć ja miałam włączone, a z tego co piszesz Twoja dzidzia jest od mojej sporo mniejsza

A zaraz zobaczymy co mi wyjdzie w tym teściku :-)

Wynik: Na 30% będzie to chłopczyk. Na 70% będzie to dziewczynka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
mi z testu wyszła na 70% dziewczynka, z chińskiego też dziewczynka, psychicznie też byłm nastawion na dziewczynkę, mój synek też chciał mieć siostrę więc nie sprawdziło się
anecznik gratuluję zdrowej córci.
emalia mam nadzieje że to zwapnienie to nic groźnego i że można to wyleczyć czego bardzo Ci życzę

dziękuję wszystkim za gratki:tak:
 
Do góry