reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Spokojnie, tylko bez stresu...bo to napewno nie pomoże Tobie a tym bardziej maleństwu....Może zajmij się czymś co odpędzi Twoje myśli od wyjazdu męża....

staram się być spokojna, miał dziś nie jechać, ale Natalka tak prosiła wczoraj przez telefon,ze pojechał, w Szczecinie narazie jest ładna pogoda i świeci słońce ale nie wiem jak będzie później, wczoraj była katastrofa wiało i padał śnieg

MAM JUŻ DOŚĆ ZIMY
 
reklama
dzien dobry:-)

u nas tez sloneczko wychodzi wiec chyba jakis spacerek

w ogole sie nie wyspalam, wstalam nad ranem na siusiu i juz spac nie moglam:wściekła/y:

Agi78 przepis na ptasie mleczko podaly Lencja i Lena i jest w czerwcowych przepisach

AgnieszkaJ gratuluje synusia, wpadaj do nas czesciej
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!
Widzę, że nie tylko ja pospałam na całego :-)

karo85, zyraffka - jak tam Twój brzuszek? przeszło?

koriander - u nas Alicja w krainie czarów będzie dopiero w marcu. U Was już grają:confused: Świetny wózeczek - na pewno będziecie wzbudzać furorę, gdzie tylko się pojawicie;-)

czarna wiedźma - teraz troszkę bardziej rozumiem;-). Nie wiem czemu wcześniej zrozumiałam, że jesteś przeciwko dokładnej diagnostyce :zawstydzona/y:Podziwiam Twoją pasję - etnologia i kozie sery:-) Dzięki za zaproszenie - kto wie? może jak maluchy podrosną to się spotkamy na któreś czerwcowe urodzinki;-)

anecznik
- gratuluję córeczki
emalia82 - ale duży chłop:-D Zwapnienie w serduszku ma też maluszek Andzi_S o ile pamiętam - może ona wie coś więcej.

Ja no-spę biorę już od kilku tygodni codziennie, bo brzuszek twardnieje. Wolę osobiście podjąć ryzyko ewentualnej wady wymowy niż ryzykować otwarcie szyjki czy przedwczesne skurcze. Poza tym wydaje mi się, że nie jest to aż taki duży problem. Tym bardziej, że no-spa wpływa tylko na mięśnie gładkie /przewód pokarmowy, układ moczowy, macica/ a nie rozkurczają mięśni poprzecznie prążkowanych/ zależnych od woli/ - więc dlaczego u maluszka miałyby mieć wpływ na wszystkie?

Wszystkie tak pichcicie w kuchni, że aż mi wstyd - dobrze, że mój mąż BB nie czyta, bo suszyłby mi głowę, że on też chce ptasie mleczko, i ciasto, i faworki, i rogaliki :-) Wypadałoby w końcu coś zrobić:zawstydzona/y:
 
czarna wiedzma-kozie sery w dodatku w 35 odsłonach mniam mniam mniam:-pa teraz pozostało mi wcinać 2 śniadanie czyli grejfrut w odsłonie 1

Dziewczyny gdzie wy czytacie te pażdziernikówki ja ich niemoge jeszcze znależć?
 
Ostatnia edycja:
Witam Wszystkich :)

W piątek nareszcie się dowiedziałam że będe miała synusia, i co najważniejsze jest zdrowiutki !!!!!!!!
To gratulujemy zdrowego synunia :-D

kreatorka z gory dziekuje za przepis na kisielowca, na pewno go wyprobuje :tak:
Przepis już zamieściłam na czerwcówkowych przepisach :-)

A ja sie dziś okropnie objadłam :-D mam ochotę na brokuły :-D ale niestety nie kupiłam, a iść już mi sie nie chce do sklepu :-)
 
sa juz pazdziernikowe mamy?
to super
oznacza to ze My juz zaawansowane jestesmy:-)

tutaj w DE mowia ze polowa ciazy to jak wejscie na szczyt gory i teraz bedzie z gorki
tylko szkoda ze samo ladowanie bedzie takie bolesne:cool2:
 
Dziewczyny pisałam posta przez kilka minut i wszystko mi zniknęło......wrrrrrrrrr!!!! Można się wkurzyć....A więc jeszcze raz....
Po pierwsze co do bolesnego lądowania.....Klementinka - no niestety chyba nie da się tego uniknąć:biggrin2:...Trzeba będzie jakoś to przeżyć...Ja narazie nie skupiam się na tym.....:biggrin2:
Ewelinka - my to już 3 śniadanko jemy....Najpierw były płatki na mleku, potem kanapeczki, a teraz owocki.....:biggrin2:

A teraz zmykam pod prysznic bo zaraz chcę do mamy zadzwonić a nam teraz długo schodzi gadanie przez telefon....Najśmieszniejsze jest to, że jak mieszkałyśmy razem to często bez słowa się mijałyśmy, a teraz jak dzieli nak kilkatysięcy kilometrów to nagadać się nie możemy mimo że rozmawiamy kilka razy w tygodniu....Zwłaszcza odkąd jestem w ciązy rozmowy się wydłużyły a teraz kiedy babcia jak się okazuje będzie miała upragnioną wnusię (siostra mi powiedziała, że mama przyznała się że liczyła bardzo na to że to będzie dziewczynka) pewnie będzie jeszcze dłużej....Zresztą tata chyba też sie cieszy....ale pewnie jako ojciec dwóch córek marzył o pierwszym wnusiu....no ale on nie jest zbyt wylewny więc nie wiem....

A wieczorem jedziemy jak zwykle do znajomych...Oni mają dwóch synków 4-latka i 2-latka....i obawiam się że moja Pola będzie miała z nimi cięzki żywot....Zwłaszcza ze starszym który już jakiś czas temu zakomunikował nam że lepiej by było gdybym urodziła chłopca bo on dziewczyn nie lubi zwłaszcza jak się na niego patrzą...:biggrin2:.Ach te dzieci.....:biggrin2:
 
reklama
Kobitki, a robiłyście sobie ten test??? Noworodek.pl - portal przyjazny matce. W trosce o Ciebie i Twoje dziecko.
Mi wyszło 13% chłopak i 88% dziewczyna, więc niby się zgadza, ale na sporo pytań nie odpowiedziałam bo...nie mam pojęcia na przykład czy mój brzuch wygląda bardziej jak arbuz czy jak piłka do kosza:-D:-D:-D Dla mnie to są bardzo podobne kształty. Ciekawa jestem czy Wam się zgadza z płcią stwierdzoną w USG. Dajcie znać.:happy2:
 
Do góry