reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Dzień dobry, ale tu cichutko jeszcze
czy wszystkie jeszcze śpią? z reszta się nie dziwię w końcu niedziela dzisiaj, ja planów na dziś nie mam, może jakiś spacerek a tak to błogie lenistwo:-)

powiem Wam, że wszystko przyjdzie samo:-) ja jak Patryk był mały to nawet się nie zastanawiałam co i jak jakoś samo wychodziło, a dziś rano to mój synek spytał się taty czy jak urośnie to też Go nauczy siusiać na stojąco(na razie siada na kibelku) i całe szczęście,ze poszedł z tym do taty :-D:-D:-D
ha haha dobre to, no tak też nie wiedziałabym co zrobić gdyby synuś przyszedł do mnie z taką prośbą:-D

Witam.
Zdec- dużo zdrówka Wam życzę i spełniania marzeń.
Ja po USG 3D. Potwierdziło się na 100% ,że będzie synuś. Chłop jak dąb- 498 gram.
Wszystko by było ok , ale lekarz znalazł w serduszku zwapnienie i musimy iśc do kardiologa.
Czy już któraś nie miała takiej sytuacji?
Zdjęcie dam jutro, bo musze dojśc do siebie. Jestem przerażona.
super gratuluję sporego syneczka a z serduszkiem na pewno będzie wszystko dobrze:tak:

Gratuluję i wierzę że wszystko będzie dobrze z serduszkiem ...Napewno będzie silny chłopak o mocnym sercu!!!!


Ja właśnie sprzątać skończyłam....Wysprzatałam cały dom, w międzyczasie zrobiłam obiad i wzięłam się do roboty....Ponad 3 godziny mi to zajęło...ale wszystko lśni i gdy skończyłam odrazu z sił opadłam i moja energia gdzieś odpłynęła....

Ale mnie dziś energia roznosiła- sprzątałam calutki dzień z jedną przerwą na mecz :-)
Nawet ułożyłam i poprasowałam całą garderobę męża- chyba nigdy wcześniej nie byłam tak dobra :-D
Deserek ptasie mleczko- PYCHA, mąż też zachwycony :tak: Jeżeli jest tu jeszcze ktoś kto nie robil to polecam :tak::-p
pracowite z was mróweczki, żeby mi się tak czasami chciało:-)
 
reklama
Dzień dobry:-)
u nas za oknem pelno śniegu, słońce o mroźno:-)wymarzona pogoda na spacerek nad morze:-)

Witam.
Zdec- dużo zdrówka Wam życzę i spełniania marzeń.
Ja po USG 3D. Potwierdziło się na 100% ,że będzie synuś. Chłop jak dąb- 498 gram.
Wszystko by było ok , ale lekarz znalazł w serduszku zwapnienie i musimy iśc do kardiologa.
Czy już któraś nie miała takiej sytuacji?
Zdjęcie dam jutro, bo musze dojśc do siebie. Jestem przerażona.

gratuluje syneczka:-) z serduszkiem pewnie bedzie dobrze:-) ważne że lekarz to wykrył

co do nospy, cóz brałam ją naprawde sporadycznie teraz (przy Wiktorii codziennie przez całą ciążę) ostatnio coraz częściej bo mi się brzuch napina i stwierdziłam że chyba dla mojego maleństwa jednak to bedzie lepsze. Skutki uboczne skutkami ubocznymi ale wolę jednak urodzic w terminie.

miłego dnia
 
Witajcie dziewczyny!
Co do tej nospy to w tej ciąży jeszcze nie brałam ale w poprzednij od początku do końca tonami nospe forte i jakoś mojej Marysi nic po niej nie było a przynajmiej donosiłam prawie do końca.
anecznik-oj niestety okres dojrzewania u dziewczynek jest straszny przekonuje się właśnie na swojej starszej córci nawet wychowawca na zebraniach cały czas powtarza że chłopcy to aniołki a dziewczyny są nieznośne!
emalia-super że chłopaczek zazdroszcze,wydaje mi się że któraś z dziewczyn pisała już że u jej dzidziusia jest takie zwapnienie ale niewiem która:baffled:

Ja niestety śmigam dziś do pracy na 4 godzinki więc się powoli szykuje.
 
Witam i ja się z rana....
Wyspałyśmy się dziś z moją malutką....Wstałam taka wypoczęta i już myśle co tu by zrobić...ale najpierw sniadanko....Musze pomyśleć na co mamy ochotę......

Kajdusia - poleciłaś ptasie mleczko na deser, zaraz postaram sie znaleźć przepis na internecie, gdybym jednak nie znalazła czy moge liczyć na Twoj sposób przyrządzania...Będę wdzięczna....To chyba nic skomplikowanego, co????
 
Chyba sobie dzisiaj zafunduję dzień słodkiego lenistwa :-D:-D

kreatorka a co to jest kisielowiec>? dawaj przepis! Ja ostatnio prawie codziennie kisielek wcinam :-)
Ciacho tylko ma zawsze ciekawy kolor :-D w zależności jaki dodasz kisiel :-) zaraz wrzucę przepis

agast22
- ciekawe co piszą o tej no-spie, na ulotce też jest napisane, że przenika do dziecka, ale zdaje mi sie, że jednak lekarze i tak wybierają mniejsze złą ją przepisując


Witam.
Zdec- dużo zdrówka Wam życzę i spełniania marzeń.
Ja po USG 3D. Potwierdziło się na 100% ,że będzie synuś. Chłop jak dąb- 498 gram.
Wszystko by było ok , ale lekarz znalazł w serduszku zwapnienie i musimy iśc do kardiologa.
Czy już któraś nie miała takiej sytuacji?
Zdjęcie dam jutro, bo musze dojśc do siebie. Jestem przerażona.

Wszystko musi być dobrze, gratuluję syneczka! A z serduszkiem oby szybko się wyjaśniło :tak: póki co nie stresuj się, bo napewno dziecku to nie pomoże :tak:
 
Witam się z Wami!:-)
Ale się dziś wyspałam! O rany! Jak suseł! :-D
I od razu dobre wieści!:-)
Emalia wielkie gratulacje z powodu synusia! A za zwapnienie trzymam kciuki...ale żeby jak najszyciej zniknęło! Ten sam problem ma tez Andzia_S z tego co pamiętam.
Kajdusia, kurczę kobitko, dzięki za dobre słowo, żeby tylko w przypadku magisterki miało moc sprawczą... :tak::-D Natomiast co do serów to mam propozycję abyście same przyjechały na degustację jak już maluchy będa z nami (a z nami też kozy, bo póki co to jeszcze ich nie ma:sorry2:), miejsca jest dość na kinder party a też i czerwcówkowe ognicho urządziłoby się przy okazji, oczywiście z głównym daniem wieczoru czyli serem kozim z rusztu w 35 odsłonach:-D:tak:.

A póki co zmykam na śniadanko! Miłego dnia Wam zyczę Kochane!:happy2:
 
Witajcie dziewczynki, ja tez o dziwo się dziś wyspałam:-):-):-)
Dziewczyny mam serce na ramieniu, bo mój mąż pojechał samochodem do Kołobrzegu, po swoją córkę żeby spędziła u nas ferie zimowe, ma co jakiś czas puszczać sygnał,że jest wszystko ok, bo od wczoraj spadło tyle śniegu,że pewnie dróg jeszcze nie odśnieżyli i pewnie jest ślisko :-(

emalia 82 gratuluje syneczka, a tym serduszkiem się nie martw , bo po pierwsze napewno będzie wszystko dobrze, a po drugie dobrze,że lekarz zauważył to tak wcześnie i zadziałał:-) trzymam za Was kciuki
 
Witajcie dziewczynki, ja tez o dziwo się dziś wyspałam:-):-):-)
Dziewczyny mam serce na ramieniu, bo mój mąż pojechał samochodem do Kołobrzegu, po swoją córkę żeby spędziła u nas ferie zimowe, ma co jakiś czas puszczać sygnał,że jest wszystko ok, bo od wczoraj spadło tyle śniegu,że pewnie dróg jeszcze nie odśnieżyli i pewnie jest ślisko :-(
Spokojnie, tylko bez stresu...bo to napewno nie pomoże Tobie a tym bardziej maleństwu....Może zajmij się czymś co odpędzi Twoje myśli od wyjazdu męża....
 
reklama
Dzien dobry :-D
mam nadzieje ze wam wszystkim weekend mija we wspanialych humorach, tutaj nadal swieci slonce, w nocy byla burza z piorunami, chyba powoli czuc w powietrzu wiosne... (ale nie chce zapeszac :-D)

Kajdusia kobitko tak patrze o ktorej ty posta pisalas i sie usmiecham :-D
kreatorka z gory dziekuje za przepis na kisielowca, na pewno go wyprobuje :tak:
emaila gratuluje potwierdzonej plci, a z serduszkiem wszystko bedzie dobrze :tak:
czarna wiedzmo no wspaniale zaproszenie, juz widze przed soba ognisko w Noc Swietojanska, plecione wianki i zapach podpiekanego sera...:-p:-p Az zglodnialam chyba pora na drugie sniadanie :-D
paulka bedzie dobrze, maz na pewno pokona wszystkie zaspy, w koncu to kawal dzielnego chlopa!

AgnieszkaJ gratulacje, moze napisz cos o sboie :)

U mnie dzis dotleniania ciag dalszy, milego dnia kochane!
 
Ostatnia edycja:
Do góry