reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
oj dziewczyny niestety nie jestem nadrobić tylu stron, próbowałam ale to mnie przerasta, postaram się chociaż być na bieżąco
któraś pisała że nie rozumie ludzi którzy dopytują się o płeć dziecka choć rodzice nie chcą tego wiedzieć, ja też nie i bardzo mnie to denerwuje jak ktoś nachalnie się o to wypytuje, moja teściowa z resztą jak tylko dowiedziała się że jestem w ciąży to już pytała co będzie? a to był dopiero początek może 6-7 tydzień :confused: a czy ja wyglądam na wróżkę żeby to wiedzieć, powiedziałam jej że się okaże w czerwcu i musi do tego czasu poczekać, miałam wtedy ogromną ochotę żeby nikomu a zwłaszcza jej nie mówić co będzie nawet jak się już dowiedzieliśmy, niestety mój mąż jej powiedział i z mojej małej złośliwości wyszły nici:dry:

zajadam właśnie pyszne ciasto by athena:-) jak któraś jeszcze nie próbowała to nie ma na co czekać:tak:
 
Witam się wieczorową porą:-) jak wyszłam o 10:30 z domu to dopiero teraz dotarłam:-) a padnięta jestem jak nie wiem co. najpierw konkurs tańca małej, poźniej obiad na mieście zakupy i herbatka u znajomych:-) tylko przepieszczanie się po trójmieście w taką pogodę = sport ekstramalny:-)

konkurs tańca udany :-) i medal w domu :-)

a oto moja Wiktoria (pierwsza z prawej) z koleżankami z zerówki z medalami i pucharem:-)

P1140134.jpg
 
Ja niestety tak na wyrywki jak zauważyłaś bywam na forum i nawet nie zarejestrowałam kiedy to spotkanie miało być :sorry2: Ale obiecuję poprawę i na następnym postaram się zjawić:tak: A własnie a'propos - jak było??
Oj było super:)Było nas w sumie 4 :) Zjadłyśmy pyszne lody i poszłyśmy popatrzeć na dziecięce ciuszki:))Tylko Hefi udały się zakupy:)Ja nie znam płci więc nie zaszalałam ale myślę, że za miesiąc powtórzymy:)OBOWIĄZKOWA OBECNOŚĆ:)
 
Alez wy naprodukowalyscie :szok:

Ja wlasnie wstawilam do piekarnika ciasto z coli, jestem bardzo ciekawa jak wyjdzie, bo chociaz z mezem coli nie pijemy to uwielbiamy brownies, a mysle ze tak wlasnie bedzie smakowac. Pachnie slicznie, dorzucilam posiekanej gorzkiej czekolady i orzechow laskowych, i slinka cieknie oj oj :-D

anecznik gratuluje nowiny, nastepna niespodzianka! my myslelismy zeby nikomu nie mowic o plci, ale sie nie udalo, teraz nas wszyscy mecza o imie ale to zdradzimy na pewno dopiero po porodzie :-D

kreatorka a co to jest kisielowiec>? dawaj przepis! Ja ostatnio prawie codziennie kisielek wcinam :-)

Anik ale masz sliczna i utalentowana coreczke, gratuluje, pewnie pekasz z dumy :tak::tak:
 
Witam się wieczorową porą:-) jak wyszłam o 10:30 z domu to dopiero teraz dotarłam:-) a padnięta jestem jak nie wiem co. najpierw konkurs tańca małej, poźniej obiad na mieście zakupy i herbatka u znajomych:-) tylko przepieszczanie się po trójmieście w taką pogodę = sport ekstramalny:-)

konkurs tańca udany :-) i medal w domu :-)

a oto moja Wiktoria (pierwsza z prawej) z koleżankami z zerówki z medalami i pucharem:-)

Zobacz załącznik 201360
ogromne gratulacje dla córci, za parę lat będziemy podziwiać ją w Tańcu z Gwiazdami czy coś w tym stylu:-)

Alez wy naprodukowalyscie :szok:

Ja wlasnie wstawilam do piekarnika ciasto z coli, jestem bardzo ciekawa jak wyjdzie, bo chociaz z mezem coli nie pijemy to uwielbiamy brownies, a mysle ze tak wlasnie bedzie smakowac. Pachnie slicznie, dorzucilam posiekanej gorzkiej czekolady i orzechow laskowych, i slinka cieknie oj oj :-D
oj ja sie niem juz zajadam od ponad pół godziny i co chwile jakoś dziwnie szybko znika z talerzyka;-)

podczytywałam troszke październikóweczki, jak ten czas szybko leci?
 
reklama
Lenka, Ja byłam w 19tygodniu na USG3D na Św. Mikołaja u dra Kłóska. No i tak jak piszesz widzę zarówno plusy jak i minusy - badanie trwało ok.15 min. Z tego mniej więcej połowa to obraz 3D, jednak z uwagi na moje łożysko na przedniej ścianie nie ukazało się żadne fajne ujęcie bobka, bo obraz był jakby bezkształtną plastelinową masą. Także w moim przypadku samo 3D to strata kasy a nie małej bo 200zł taka przyjemność. Za to klasyczny obraz 2D super jakości, doktor bardzo rzetelnie sprawdzał wszystkie pomiary, choć na wstępie źle spojrzał w kartę i postarzył moją ciąże o 2 tygodnie, przez co potem przez całe badanie stwierdzał że płód zdrowy tylko młodszy o 2 tygodnie od wieku ciązy. na szczęście pod koniec wizyty wszystko się wyjaśniło, po prostu ręka mu się omsknęla na tym suwaczku - zdarza się, dobrze że byłam pewna że jednak byłam w tym tygodniu ciązy w którym faktrycznie byłam. Cóż jeszcze - sam lekarz jak pisałam rzetelny choć niezbyt rozmowny ale to chyba nie jest najważniejsze. Z badania dostałam płytke i opis ze zdjęciem. Z ważnych plusów to to, że lekarz faktycznie ma ogromne doświadczenie medyczne i kliniczne (http://www.ginekologwroc.pl/o_mnie.html) więc zapewne wie co mówi a poza tym sprzęt do USG podobno ma jeden z najlepszych w Polsce. Tak czy owak często mi podczas badania podkreslał że pewne rzeczy będzie w stanie zobaczyć dopiero od 24 tygodnia, więc chyba faktycznie wczesniej nie ma sensu się porywac na taką przyjemnośc, zwłaszcza jeśli u swojego lekarza masz przyzwoicie robione USG (ja nie mam bo ma fatalny sprzęt i dlatego się zdecydowałam)
 
Ostatnia edycja:
Do góry