reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
a u mnie znowu kiepsko :-( dzis jest dzien w ktorym powinnam dostac miesiaczke, jakies skurcze mialam na wet mi krwi troche poleciało, byłam w szpitalu, ale jest wszsytko ok. masakra jakas, zdołowana jestem :-:)-:)-(
 
ze wszsytko jest tak jak było, tylko ten woreczek troche jest wiekszy ma 5mm , ale zarodka jeszcze nei widac, lekarz powiezdiał ze nei mam sie czym martwic, ze niektore kobiety tak maja do 3 miesiaca, jak mam miec taki stres do 3 miesiaca to fajnie ....
biore ta luteine juz 2 opakowanie , ostatnio nawe prawie nei maiłam tych plamein, a dzis znowu i to z podwojna siła dlatego tak sie wystraszyłam..
 
Ostatnia edycja:
No to znaczy ze wszystko w porządku jest, aczkolwiek rozumiem ze sie denerwujesz. Moja bliska kolezanka miałą takie plamienia przez 3 miesiące własnie, a teraz szczesliwie dotarła do 9 miesiąca :tak: Głowa do góry!
 
no moja mam tez mi mowi ze bezdie ok wszsytko, ze ona jak bya w caizy z moim bratem to tez tak miała ( mam brata ktory ma 4 latka :-) ) ,
DZIEKUJE CI za pocieszenie, ale wiesz zawsze człowieka różne mysli nachodza, czasami neipotzrebnie, no ale człowiek to człowiek ;-)
 
natucha11 jeśli wszystko jest w porządku to tylko się cieszyć:tak::-)rozumiem że sie denerwujesz, ale myśl pozytywnie bo to ważne;-)Będzie dobrze!! Trzymaj sie kochana:-)
 
reklama
Do góry