reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
A mam jeszcze pytanko do dziewczyn, które mają już pociechy:tak:szczególnie te młodsze. Czy nosicie swoje maluchy??? Mój Wojtuś ma ponad 2 lata i przyznam że trochę go noszę:sorry: Szczególnie po schodach, ale sadzam go sobie na boku(tak jakby na biodrze) i wtedy nie odczuwam ciężaru:-D
 
Mi dziś nie brakowało dużo żeby się rozryczeć, wszystko przez te mdłości. Cały dzień mam wrażenie że powinnam jak najszybciej iść do wc czasem to nawet siedząc w fotelu mam postawione wiaderko obok :( i ten niemożliwy metaliczny posmak w ustach, jakbym zębów dobre parę dni nie myła. Już mam dość a to do końca pierwszego trymestru jeszcze ponad miesiąc. Zresztą już zapowiedziałam przyszłym dziadkom żeby na drugiego wnuka z naszej strony nie liczyli raczej :)
Proszę tylko nie piszcie że w czerwcu zostanie mi to wszystko wynagrodzone :) :) Już widok bijącego "serduszka" w kijance jest jakimś pocieszeniem, ale zresztą same wiecie.
 
Witam wszystkie czerwcóweczki!
Matko jak ten czas leci wchodzę sobie dzis na bb a tu szok juz jest temat czerwiec2010. A jeszcze nie dawno to ja bylam w ciązy.Pamietam chyba kazdy miesiac, szczegolnie ciezkie poczatki:tak:Ja jestem lipcoweczką 2009. I rowno rok temu zaszlam w ciaze:-Da teraz mój bąbel ma 3-mce.
Takaze zycze wszystkim mamusią duzo sczescia, szczesliwego rozwiazania! Ciąża to chyba jeden z pieknieszych okresow zycia kobiety:-D
p.s dla dziewczyn,które po raz pierwszy zostaną mamusiami, zaufajcie swojej intuicji, jesli sie czegos boicie,cos Was boli, walcie smialo do lekarza, bo czasami wazne są godziny tak bylo w moim przypadku na poczatku ciazy i w polowie, w dobrym momencie znalazlam sie w szpitalu. Nie bojcie sie,ze wyjdziecie na "panikary" wkoncu to dla dobra tej kruszynki,
POWODZENIA!
 
ja z checia wolała bym miec te mlosci , zeby tylko tego plamienia nie miec..;-)


To kolejny dowód na to że sposób myślenia zależy od miejsca siedzenia ;-) Wiem że każda ma swoje lepsze i gorsze dni ale dobrze jest tak odreagować :-)
A do mojego faceta od dziś nie mówię już skarbie itp. tylko "kochana przyczyno moich mdłości" :-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy Wam tez powyskakiwalo tyle pryszczy na buzi ??
No mnie dzisiaj to tak wysypalo :eek: siedze i sie drapie bo swedzace ..

gosia ja swojego na szczescie nosic juz nie musze ,ale wlasnie tak na boczku to wydaje mi sie najbezpieczniejsze:)

anecznik jeny ja to sie boje tych mdlosci brr...w pierwszej ciazy mialam takie cofki ,no i przewrazliwienie na punkcie zapachow :crazy:

natucha11 Oj nie dziwie sie Tobie ,ze sie martwisz .Ale skoro bylas w szpitalu ,lekarz zbadal i mowil ,ze ok to nie ma chyba po co sie nakrecac bo tylko szkoda Twoich nerwow .Wiem ,ze latwo tak mowic ....ja tez ciagle o czyms mysle i cie nakrecam :crazy:
 
No dziewczyny ja już po!!!!
Same dobre nowiny!!!! Fasolinek jest ale tętna jeszcze nie było wiec za dwa tyg mam się zgłosić już z wynikami badan.Nie wiem czy dobrze usłyszałam ale Ginka mowila ze ma około 1 cm .Tylko sama nie wiem czy czegoś nie poprzekręcałam bo taka jestem szczęśliwa ,że połowe zapomniałam co ona mi mówiła.Termin 22.06.2009
witam i gratuluje ja wizyte mam 3.11 i tez czekam na bijące serduszko.
A termin masz chyba na 2010, ja tez mam termin na 22.06.2010r.
 
anecznik jeny ja to sie boje tych mdlosci brr...w pierwszej ciazy mialam takie cofki ,no i przewrazliwienie na punkcie zapachow :crazy:


Mnie dzisiaj tak cofnęło jak mój facet rybę na obiad smażył :-(
zbliżyłam się do obiadu dopiero jak ryba ostygła i przestała tak "śmierdzieć" a facet musiał się przebrać bo według mnie przesiąkł tym zapachem :-)

Z tym zamartwianiem się to macie racje tylko czasem to ciężkie. Ja jeszcze niedawno po każdym ukłuci w podbrzuszu leciałam do wc sprawdzić czy nie plamie zwłaszcza że mam upławy i często mam takie mylne wrażenie. Teraz postanowiłam się opanować i nie dać zwariować bo w końcu wywołam sama tego "wilka" z lasu.
 
reklama
A mam jeszcze pytanko do dziewczyn, które mają już pociechy:tak:szczególnie te młodsze. Czy nosicie swoje maluchy??? Mój Wojtuś ma ponad 2 lata i przyznam że trochę go noszę:sorry: Szczególnie po schodach, ale sadzam go sobie na boku(tak jakby na biodrze) i wtedy nie odczuwam ciężaru:-D
czesc ja nie mam jeszcze dzidzi ale moja kolezanka ma 1,5 roku, tez ja nosiła i urodziła sporo przed terminem, wiec prosze oszczedzaj sie:-)
 
Do góry