reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Powiem Wam ,że mój mąż już prawie od dwóch tyg wie o ciąży, ale dopiero jak mu teraz powiedziałam ,że Pani doktor potwierdziła to normalnie miał łzy w oczach :)
 
reklama
No dziewczyny ja już po!!!!
Same dobre nowiny!!!! Fasolinek jest ale tętna jeszcze nie było wiec za dwa tyg mam się zgłosić już z wynikami badan.Nie wiem czy dobrze usłyszałam ale Ginka mowila ze ma około 1 cm .Tylko sama nie wiem czy czegoś nie poprzekręcałam bo taka jestem szczęśliwa ,że połowe zapomniałam co ona mi mówiła.Termin 22.06.2009

Gratuluje! Moj pecherzyk w 5t.i5d. mial 8.85mm Teraz juz jest 6t.2dz. ciekwe jaki jest duzy?!Aaa i rodzic bedziemy 'razem' mag!pozdrowka
 
Powiem Wam ,że mój mąż już prawie od dwóch tyg wie o ciąży, ale dopiero jak mu teraz powiedziałam ,że Pani doktor potwierdziła to normalnie miał łzy w oczach :)
Moj jak zrobiłam test to tez tak jak by nie dowiezał , dopiero jak lekarz potwierdził to jakos to do niego dotarło, wiec faceci to chyba juz tak maja :-)
 
Hej .
meg suuuuuper wiesci :-):-):-)

Ale mam dzisiaj lenia .
Ale to chyba przez ta pogode :/

Moj mąż jak sie dowiedzial ze jestem w ciazy szok :rofl2:
Az nie mogl nic powiedziec hehe i odrazu to kiedy sie urodzi :-)
A moj synek chodzi i mowi ,ze tez ma dzidzie w brzuszku hihi
Maz to by chcial drugiego synka ,ja chyba tez :-)
Szczerze to plec mi obojetna jest i jak to sie mowi ,wazne zeby bylo zdrowe !

 
Ja juz po usg :) Wszystko w porządku :tak: Serduszko bije, dzidzia ma 1 cm :-D
Tylko pani dr spóźniła się 40 min :wściekła/y:

No i spodnie sobie kupiłam :) Niby w Cubusie więc nie ciążowe, ale spokojnie za ciążowe moga robić :tak: Czarne dzinsy rurki ale bez rozporka i guzika tylko w gume:cool2: W H&M jakoś drogo mi się wydało 179zł za spodnie...
 
agast22 szczęściarą jesteś że już miałaś USG i że wszystko w porządku:laugh2:
Gratuluję:tak::tak: 179zeta za spodnie?? :sorry: Trochę sporo..... Jeszcze na początku tego roku kosztowały w granicach 149:szok: No ale widocznie mamy baby buuuum i dlatego wszystko co z dziećmi związanie drożeje jak szalone:-D
 
agast22 szczęściarą jesteś że już miałaś USG i że wszystko w porządku:laugh2:
Gratuluję:tak::tak: 179zeta za spodnie?? :sorry: Trochę sporo..... Jeszcze na początku tego roku kosztowały w granicach 149:szok: No ale widocznie mamy baby buuuum i dlatego wszystko co z dziećmi związanie drożeje jak szalone:-D

Ja też płaciłam w HM za spodnie 179zł ale są super :tak:

A co do baby buuum to normalnie epidemia ciąży; moja fryzjerka w ciąży i kosmetyczka też, hihi :rofl2:
 
No i spodnie sobie kupiłam :) Niby w Cubusie więc nie ciążowe, ale spokojnie za ciążowe moga robić :tak: Czarne dzinsy rurki ale bez rozporka i guzika tylko w gume:cool2: W H&M jakoś drogo mi się wydało 179zł za spodnie...

wow jaka cena:eek:
Ja za swoje H&M na allegro dalam 55 zl z przesylka :-)
Ale jak nówki:-)
Narazie leza i czekaja na wiekszy brzuszek :cool2:

zdec Supcio ,ze wszystko z dzidzia ok no i zazdroszcze USG:cool2:
 
reklama
Do góry