reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Paula wszystkiego naj naj naj:tak::tak::tak: zdrowej i dużej dzidzi:tak: i dużo dużo spokoju.wszystkiego najlepszego

cobra miałam podobny przypadek w wakacje...Tylko że mój samochód stał pod blokiem(bo akurat byłam u ojca moich dzieci...) A kiedy zeszliśmy ok.23 ) to jedno lusterko było wybite a drugie połamane...Ze złością i płaczem zadzwoniłam na policje bo powiedziałam że nie daruję...Ale nawet niestety nie mogłam złożyć zeznania bo samochód jest zarejestrowany na tatę...Ale z tego co mi powiedzieli to i tak to nie ma większego sensu bo nikt(nawet złapany na podobnych czynach)się do tego nie przyzna...Więc lepiej bez nerwów wymienić do prostu straty...Ale w twoim przypadku jest inaczej bo samochody stały na prywatnej posesji..A to jest już włamanie...Więc myślę że chociaż i tak to za dużo nie da ale zgłoś to...Może będą mieli na oku Twój dom...A to już zawsze coś...Bo to jest tak że start i tak nie unikniesz...Ale też myślę tak jak dziewczyny że może to mieć coś wspólnego z Twoim mężem...Bo u mnie myślę że chodziło o zazdrość...Bo mój ex(ojciec dzieci) jest bardzo przystojny i wiele dziewczyn za to że był ze mną chciały się zemścić...Że wybrał mnie a nie je...
 
dziewczyny,zanim zaszlam w ciaze,kupilam sobie autko ,co prawa fiacika poj silnika 700,ale zawsze moj:) nie jezdze nim bo sie boje,mialam wypadek nie z mojej winy, tydzien po otrzymaniu prawka ;/ wczoraj dzwoni do mnie maz,podobno i w moim i jego aucie poprzebijali nam opony,i polamali lusterka jest sens zglaszac to na policje?obydwa byly w garazu,na podworku niby psy.ja nie wiem jak to sie moglo stac.

Mi kilka miesięcy temu ktoś zarysował specjalnie prawie auto, na szczęście szkoda była naprawiana z AC bo kosztowała 3 tysiące... :nerd:

Na policję można zgłosić, ale czy oni coś z tym zrobią to inna sprawa, najprawdopodobniej po 30 dniach dostaniesz pismo o umorzeniu.

hEJ JA JUZ PO WIZYCIE NIE BYŁAM BADANA TYLKO OD RAZU ZWOLNIENIE L4 BO JESTEM PRZEZIEBIONA ZMIENIŁAM LEKARZA!!!!

No co Ty... dlatego, że jesteś chora nie zbadał Cię? :szok:
 
Mi kilka miesięcy temu ktoś zarysował specjalnie prawie auto, na szczęście szkoda była naprawiana z AC bo kosztowała 3 tysiące... :nerd:

Na policję można zgłosić, ale czy oni coś z tym zrobią to inna sprawa, najprawdopodobniej po 30 dniach dostaniesz pismo o umorzeniu.



No co Ty... dlatego, że jesteś chora nie zbadał Cię? :szok:
Nie bo byłam tydzień temu a nic mi nie dolega:(
 
USG 3D na pewno jest w Dolmedzie i kosztuje 150zł. Dostajesz płytkę z nagraniem, a samo badanie trwa około 15minut, potem lekarz Ci wszystko tłumaczy:-)
 
KOCHANE POMOCY!!!!!!
jak nigdy dzisiaj przesoliłam tak fasolke po bretońsku ze:szok::szok::szok::szok::szok:

slyszalam ze ziemniak surowy wyciaga sól czy to prawda? jesśli nie to jaki sprawdzony sposób?
 
reklama
Podobno ziemniak surowy - ale nie próbowałam.

Spróbuj może trochę wody dolać, albo dodać cukru


no to sprobuje z tym ziemniakiem wody tez juz dolalam tyle ze :szok::szok::szok::-D:-D nie ma to jak gotować w ciąży i w swoje urodzinki hehe wiec za ciasto sie dzisiajnie biore zadne:no: he he;-):-)

Dziewczyny którym jeszcze nie dziekowalam za życzenia to dziekuje bardzo za pamięć:)))) jesteście Kochane

zdec- to ja pisalam o tych egzaminkach ale wychodze z założenia ze jeden mozna miec nie zaliczona jak sie uda to napisze cos tam czytalam ale wody nie bede lala bo facet jest wymagający i konkretny wiec wole dobrze sie nauczyc i isc ustniezaczac albo z innymi dziewczynami na poprawke hi hi bo wiem ze nie tylko ja odpuściłam u niego egz:tak::tak::tak::tak:
 
Do góry