reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

U mnie znalazłoby się jeszcze parę tytułów przeczytanych jednym tchem. Jednak podoba mi się kiedy po przeczytaniu czuję się jak idiotka tzn. że nie spodziewałabym się takiego zakończenia i szok (tak ja po ostatniej części Harrego) W książkach to się jeszcze zdarza, ale akcja w filmach niestety jest coraz częściej przewidywalna :-(
Fakt mnie też koniec zaskoczył...Ale to może i dobrze bo myslimy że znamy zakońzcenie a tu autor robi nam psikasa:-D:-D

dziewczyny właśnie jakoś tak mnie naszło na zerkniecie do styczniówek...Ile już tam rozpakowanych:szok::szok::szok: (były nawet bliźnieta:-)) taka troszke zazdrocha mnie wzięła że one już amy jeszcze połowa:baffled: ale się pocieszam bo przecież zaraz na forum bedą dalsze terminy i wtedy będą zazdrościć nam:-D:-D:-D
 
reklama
po zabawie z córą jakaś głupawka mnie dopadła i właśnie zaczęłam sobie wyobrażać człowieka z włosami rosnącymi wszędzie i w zastraszającym tempie,:-)
taka małpka zarośnięta w kilka sekund

to się niektórym powodzi własne planety:-)

a jak to napisałaś to ja sobie siebie wyobraziłam z tymi wszystkim włosami ... i że Ty mnie taką oglądasz ...

ja chyba pójdę ptasie mleczko z przepisów czerwcówek zrobić ... to mi na lepsze wyjdzie ;)

własna planeta ... "sie gra sie ma" - jak to moja chrześnica mówi ;)

kpi23 - mieszkać na ul. Wenus - ładnie :-)

okolica taka planetowa, inne ulice to Saturna, Księżycowa, Komety ...
jest tak trochę łyso jak na niezamieszkanej planecie hihihihiihihihihihi


dobra, idę do kuchni słodkości robić ..... :-D:-D:-D
 
Andzia S a orjętujesz sie jaka jest cena tej glukozy?i czy jak prywatnie sie robi to cos się dodatkowo płaci?
Ewuś - ja kupiłam w aptece i za 50 g zapłaciłam 2,88zł.:-)
Wg mnie glukoza nie jest straszna. jest bardzo słodka, tak słodka, ze po jej wypiciu masz ochotę czymś ją zapić, bo "gryzie" w gardło z tej słodkości. Pamiętaj żeby wypić ją od razu i nie robić przerw. Jednym duszkiem .
jak dla mnie też się nastwiłam na coś strasznego a z cytryną było naprawdę dobre:sorry2:
nigdzie nie znalazłam, że nie można ...
a po drugie chodzę do swojej kosmetyczki od lat i ona te zabiegi ciężarnym wykonuje od lat ... i nigdy się nikomu nic złego nie stało ...
mówiła, ze do tego stopnia, że kobiety przychodzą tuż przed porodem żeby ominąć golenie na porodówce ... i ona tak juz rozpoznaje brzuchy, że mówi kiedy zaczną rodzić ... :-)
to prawda boli ale za to spokój na dłużej i włosy juz nie te .... chociaż teraz to mi wszędzie rosną jak oszalałe ...
ja dawno temu czytałam i bardzo mi się podobała ...
a co ciekawe przeprowadzam się na ul, Wenus, czyli będę się tam świetnie czuła, jak myślicie? na swojej planecie to chyba nie moze być inaczej ...
Kpi - głupio się przyznawać, ale nigdy woskiem nie depilowałam - bo boli (tak mówią):zawstydzona/y: a co z kremami depilacyjnymi???
mieszkać na ul. Wenus - super:-)
ja nie czytałam:zawstydzona/y: ale lepiej żebym w obecnej sytuacji nie czytała takich książek...więc wzięłam sie za czytanie książki "Testament" Johna Grishamana....Ale jak skończę to ocenię,bo już się przejechałam na tym że czasami książka wydaje się nudna a potem jak się skończy to okazuje się że była ciekawa:tak:
ja lubię Grishama, chociaz wydaje mi się, że te starsze książki były ciekawsze
 
Ale ja jakaś dziś tu aktywna(aż za natto:p )he he tak mnie jakoś wzięło i wycisnęłam sobie sokowirówką sok z kilku jabłek normalnie pyszotka:0 mniam bym zrobiła jeszcze ale juz umyłam maszynę i nie chce mi sie znowu jej brudzić:/ ale polecam:)
 
O kurczaczki:szok::szok::szok::szok: co ja wyczytałam na styczniówkach:szok::szok: dziewczyna urodziła naturalnie!!!!synka z wagą 4922g i 64cm!!!:szok::szok::szok:normalnie szok:szok:(to sie nazywa urodzić odchowane dziecko:-D:-D:-D)
 
Cześć dziewczynki
bleee, za dużo zjadłam tortu i zasłodziłam się (sa dziś u nas obie babcie Piotrusia, więc świętowaliśmy zaległy dzień babci :-))

Dzięki za odpowiedzi i podpowiedzi w sprawie hemoroidów... no i jakoś tak mi lepiej, że nie jestem w tym sama :zawstydzona/y:

Iiwka- wszystkiego NAJ- zdrówka, ciepełka i radości :-)
zdec- ja biorę tylko feminital, tzn jak nie zapomnę :zawstydzona/y:
czarna wiedźma- suuper ta Wasza sypialnia :tak: U nas też maluszek będzie na razie spał z nami, a przed roczkiem "sprzedamy go: Piotrkowi ;-)
Lencja- Heheh, no to razem mamy coś wspólnego ze sztuką :-D Pracuję w Akademii Muzycznej i w Szkole Muzycznej- moi "podopieczni"" mają od 7 do 27 lat, więc wszystkie poziomy edukacji ;-) mam ponad dwa etaty, chcę pracować aż do rozwiązania, a już na pewno do końca maja ( pod koniec maja mam egzaminy uczniów i studentów, chcę ich doprowadzić do końca...) Ale zobaczymy jak będzie naprawdę:-) Jakbyś się kiedyś wybierała do Brzydgoszczy to daj znać ;-)
kpi- "gra sie ma sie" to ulubione powiedzenie w moim środowisku (muzyków rzecz jasna) :-D

Dobra, spadam idę do "babć"
 
reklama
Aż głupio się pytać, ale przed każdą wizytą golicie się na zero (tak jak do porodu) czy tylko tyle na ile żeby z majtek nic nie wystawało?? :zawstydzona/y: Pamiętam że kiedyś ogoliłam się kompletnie na zero(na przedszkolaka :-) ) to mnie ginekolog opieprzył, że te włosy to po coś tam są i tak to łatwiej się jakiegoś zakażenia nabawię.


Właśnie spojrzałam że lutówki też zaczynają się rozpakowywać :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry