reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

dziewczynki ja od rana buszowałam po allegro, chciałam kupić półeczkę dla dziecka taką nad łóżeczka ale nic ciekawego nie wypatrzyłam, a jak są to w kompletach z meblami, nie wiecie gdzie mogłabym coś takiego dostać
może w weekend udała mi sie wybrać do ikei ale nie wiem czy coś tam będzie
coś w tym stylu jak w tych zestawach
NOWOŚĆ KSIĘŻNICZKA MEBLIK DLA DZIECI I MŁODZ. (885492089) - Aukcje internetowe Allegro
Komplet Safari KLUPŚ Poznań Meble BabyStore (886519981) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Czy któraś z was też bierze "chemię"??

Ja biorę Feminatal 400g, Magnez, Witamina B6, No Spe i APAP bo bardzo dokuczają mi bóle głowy... też mi się wydaje że sporo tego wszystkiego ale skoro takie są zalecenia lekarza to tak widocznie musi być. Musimy dbać o nasze maleństwa i być może nie biorąc tej "chemi" możemy im zaszkodzić... :) Lekarze wiedzą lepiej. Głowa do góry!!! ;-)
 
A ja miałam dzisiaj nie siedzieć na forum tylko wziąć się za naukę i pisanie pracy. W sobotę następny egzamin:( A potem jeszcze jeden we wtorek....:-(

Tak sobie podczytałam dzisiaj styczeń i sms z porodówek. I tak stwierdziłam że z tymi szpitalami to wszędzie jest cyrk, nie ważne gdzie.

Mam jeszcze pytanie dziewczyny. Czy któraś z was bierze jeszcze duphaston albo luteinę?
Bo ja mam jeszcze 3 opakowania duphastonu do wzięcia, trzy razy dziennie. Oprócz tego biorę rutinoskorbin, no-spę mój lekarz kazał mi odstawić jeżeli nic mnie nie boli, do tego feminatal, żelazo, potas i magnez.
Masakra ile tej chemii i właśnie tego się boję, że odbije się to na niuni:-:)-(
Czy któraś z was też bierze "chemię"??
ja dopiero przestała brac duphoston... ale mysle że w twoim orzypasku lepiej go brać...bedzie bezpieczniej...
 
Kasiulka_1980 nie dostane wolnego na inny dzien niz 15;/ tazke wyjscia nie mam,moze sie uda.a obraz 3d wlaczaja na chwile?czy caly czas jest?
 
kreatorka jak mnie ostatnio ważyła pani w szpitalu(11 stycznia )to waga nic nie ruszyła...ale teraz pewnie poszła potrójnie hehe
Oj to nie ma się co wagą stresować, na pewno dużo nie przytyjesz :tak:

Mam jeszcze pytanie dziewczyny. Czy któraś z was bierze jeszcze duphaston albo luteinę?
Bo ja mam jeszcze 3 opakowania duphastonu do wzięcia, trzy razy dziennie. Oprócz tego biorę rutinoskorbin, no-spę mój lekarz kazał mi odstawić jeżeli nic mnie nie boli, do tego feminatal, żelazo, potas i magnez.
Masakra ile tej chemii i właśnie tego się boję, że odbije się to na niuni:-:)-(
Czy któraś z was też bierze "chemię"??
Ja nadal mam duphaston 2x1, no-spę 3x1 i Prenatal, chociaż w sumie zastanawiam sie czy nie odstawić tej no-spy i duphastonu, bo od kilku dni czuję sie naprawdę baaardzo dobrze :confused:
 
dzień dobry!
Eagle - nie dziwię się, ze sie wkurzyłaś - i nie martw się, ze ktoś pomyśli, ze jesteś niegościnna - ja też się boję zachorować i mówię otwarcie, ze chorych nie przyjmuję ani nie odwiedzam:szok:
Mam to samo, niby brzuch aż tak bardzo nie urósł ale plecy już bolą nie mówiąc już o tym że schylanie się żeby zawiązać buty zaczyna być problemowe podobnie jak inne drobiazgi :-( Na szczęście mąż mnie pociesza, że jak będzie trzeba to będzie mi nawet kilka razy dziennie buty wiązać :-) tyle że ja zawsze wszystko wolę robić sama :-)
Anecznik - ja niby jeszcze sama zakładam buty, ale jest to coraz trudniejsze:tak: - bardziej się na razie martwię goleniem przed wizytami - po prostu juz nic nie widzę:-(

Kajdusia
- podziwiam za nadrabianie - ja nie mam do tego siły:-( a co do kopania - jakoś wydaje mi się, że potem będzie jeszcze intensywniej:blink::sorry2:

Zdec - ja od ponad tygodnia - dokładnie w sobotę minęło tydzień - nie biorę już duphastonu (myślę, że i Tobie za jakieś 2 tygodnie odstawi lekarz), na początku ciąży (do 12 tygodnia) brałam jeszcze encorton (to lek sterydowy) a nadal biorę euthyrox (na tarczycę - to biorę od 4 lat codziennie) i zastrzyki w brzuch fragmin (to na zespół antyfosfolipidowy - mam brać do końca ciąży) no i kompleks witaminowy - także trochę tej chemii też łykam, ale ufam, ze lekarz wie co robi:tak:
powodzenia na egzaminach:-)

a ja dziś byłam na badaniach i myślałam, że padnę - robiłam test obciążenia glukozą i rozpuściłam ją w domu rano - a pani w laboratorium stwierdziła, że tak nie można, bo ona nie wie czy ja na pewno tam rozpuściłam glukozę i czy tyle ile powinnam, bo ludzie oszukują, ale ponieważ zawsze tam robię badania to mi w drodze wyjątku zrobi:szok: naprawdę nie wierzę, że sa ludzie, którzy okłamywaliby swoje wyniki świadomie i specjalnie nie rozpuszczali tej glukozy:szok: po co wtedy robic takie badanie
 
dziewczynki ja od rana buszowałam po allegro, chciałam kupić półeczkę dla dziecka taką nad łóżeczka ale nic ciekawego nie wypatrzyłam, a jak są to w kompletach z meblami, nie wiecie gdzie mogłabym coś takiego dostać
może w weekend udała mi sie wybrać do ikei ale nie wiem czy coś tam będzie
coś w tym stylu jak w tych zestawach
NOWOŚĆ KSIĘŻNICZKA MEBLIK DLA DZIECI I MŁODZ. (885492089) - Aukcje internetowe Allegro
Komplet Safari KLUPŚ Poznań Meble BabyStore (886519981) - Aukcje internetowe Allegro

myślę, że w ikei coś znajdziesz:tak:

Iiwka - wszystkiego najlepszego!

Cobra - ja wiem, ze to nie jest dobre, ale po co robić badanie, jak wynik od razu wiadomo, ze jest niewiarygodny? Myslę, że jednak się każdy przełamuje i wypija jak trzeba
 
Ostatnia edycja:
Andzia_S o tym ze jest niewiarygodny,wiem tylko ty i ja w takiej sytuacji .moje kolezanki czesto wysylaja na badania siostry np, na kazde badaniia,to dopiero jest pomysl.
 
reklama
Do góry