reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

A ja miałam dzisiaj nie siedzieć na forum tylko wziąć się za naukę i pisanie pracy. W sobotę następny egzamin:( A potem jeszcze jeden we wtorek....:-(

Tak sobie podczytałam dzisiaj styczeń i sms z porodówek. I tak stwierdziłam że z tymi szpitalami to wszędzie jest cyrk, nie ważne gdzie.

Mam jeszcze pytanie dziewczyny. Czy któraś z was bierze jeszcze duphaston albo luteinę?
Bo ja mam jeszcze 3 opakowania duphastonu do wzięcia, trzy razy dziennie. Oprócz tego biorę rutinoskorbin, no-spę mój lekarz kazał mi odstawić jeżeli nic mnie nie boli, do tego feminatal, żelazo, potas i magnez.
Masakra ile tej chemii i właśnie tego się boję, że odbije się to na niuni:-:)-(
Czy któraś z was też bierze "chemię"??
 
reklama
Witam,

mój maluch dośc często daje o sobie znać:tak::-D, wczoraj wieczorekim tez szalał w brzuszku, jakie to przyjemne:-) ciekawe jak będzie się zachowywał podczas dzisiejszego badania:confused:
eagle - nie dziwię się, że się zdenerwowałaś na szwagierkę, ja sama jak jestem tylko lekko przeziębiona to nikogo nie odwiedzam, bo sama nie chciałbym byc odwiedzaną
Anik79 - życze zeby awarię szybko usunęli:tak:, no i milego pobytu na wsi:tak:
Gosia*** - to mąż musiał być zaskoczony prezentem świątecznym?
kajdusia - ja pierwszy raz na 3D byłam na epoce lodowcowej tez byłam w szoku i w zasadzie caly czas wbita do fotela:-D, jak najbdziej filmy 3D polecam:tak:
iwka- sto lat, spełnienia marzeń:cool::cool:
 
Mam jeszcze pytanie dziewczyny. Czy któraś z was bierze jeszcze duphaston albo luteinę?
Bo ja mam jeszcze 3 opakowania duphastonu do wzięcia, trzy razy dziennie. Oprócz tego biorę rutinoskorbin, no-spę mój lekarz kazał mi odstawić jeżeli nic mnie nie boli, do tego feminatal, żelazo, potas i magnez.
Masakra ile tej chemii i właśnie tego się boję, że odbije się to na niuni:-:)-(
Czy któraś z was też bierze "chemię"??

Aniu ja swego czasu tez bralam strasznie duzo chemii bo: duphaston 3 razy dziennie, no-spe 3 razy dziennie, żelazo 1 dziennie, zastrzyki Clexane 1 dziennie, Accard 1 dziennie, Urosept 3 razy dziennie. Co prawda chyba nie zasze te leki byly wszystkie razem, ale tak ogolnie, teraz biore tylko żelazo, i mam takie same obawy co ty:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ale mam nadzieje, ze lekarze wiedzą co robia jak tą chemie nam przepisuja:baffled:
 
A co tu u Nas raptem taka cisza?:szok::szok::szok::szok: czyżby przed burzą??(chyba że śpiochy jeszcze w łóżeczkach się wylegują...:-D:-D:-D )
Ja dziś mam wyjątkowo dobry humorek....Może dzięki temu że mój młodszy brat(który ma 11 lat) postanowił mi dziś robić za służącą:-D:-D:-D przygotowaliśmy już obiadek:) pierś z kurczaka(klepał schabowe:-D), frytki( przynosił mi ziemniaki i warzywa na surówke:-D, potem to starkował ) więc zostanie tylko mi po smażyć:tak: (a on już zapowiedział że może być"frytkowym":-D:-D:-D )Naprawdę nie wiem co się mu dziś stało:-D nawet za mnie dom i kuchnie posprzątał:-D:-D:-D a ile przy tym ubawu było :-Dtak się cieszył że mi pomaga że w końcu wylał jajka rozklepane do panierki:-D:-D:-D
 
karo85 - zapraszam na wątek naszego spotkania - tam domówimy szczegóły ;)

dzięki za info o pracodawcy - właśnie znajoma znajomej dostała wypowiedzenie po maciezryńskim, nie znam całej sprawy ale warto wiedzieć jak się zabezpieczyć ;)

zdec - mi z "chemii" pozostał Feminatal 400 i magnez 2x2tabl., luteiny i duphastonu nie biorę już bardzo długo ....

ależ masz tych egzaminów ...

ewus2090 - życzę więcej takich miłych dni - na pewno dzieciaczki to odczują ;)
 
A ja miałam dzisiaj nie siedzieć na forum tylko wziąć się za naukę i pisanie pracy. W sobotę następny egzamin:( A potem jeszcze jeden we wtorek....:-(

Tak sobie podczytałam dzisiaj styczeń i sms z porodówek. I tak stwierdziłam że z tymi szpitalami to wszędzie jest cyrk, nie ważne gdzie.

Mam jeszcze pytanie dziewczyny. Czy któraś z was bierze jeszcze duphaston albo luteinę?
Bo ja mam jeszcze 3 opakowania duphastonu do wzięcia, trzy razy dziennie. Oprócz tego biorę rutinoskorbin, no-spę mój lekarz kazał mi odstawić jeżeli nic mnie nie boli, do tego feminatal, żelazo, potas i magnez.
Masakra ile tej chemii i właśnie tego się boję, że odbije się to na niuni:-:)-(
Czy któraś z was też bierze "chemię"??

oj ja tez czasami jak muszę coś zrobić a niekoniecznie mam na to ochotę to wynajduje sobie tysiące innych "pilniejszych" zajęć byle tylko odłożyć w czasie
co do leków ja obecnie tylko feminatal łykam

A co tu u Nas raptem taka cisza?:szok::szok::szok::szok: czyżby przed burzą??(chyba że śpiochy jeszcze w łóżeczkach się wylegują...:-D:-D:-D )
Ja dziś mam wyjątkowo dobry humorek....Może dzięki temu że mój młodszy brat(który ma 11 lat) postanowił mi dziś robić za służącą:-D:-D:-D przygotowaliśmy już obiadek:) pierś z kurczaka(klepał schabowe:-D), frytki( przynosił mi ziemniaki i warzywa na surówke:-D, potem to starkował ) więc zostanie tylko mi po smażyć:tak: (a on już zapowiedział że może być"frytkowym":-D:-D:-D )Naprawdę nie wiem co się mu dziś stało:-D nawet za mnie dom i kuchnie posprzątał:-D:-D:-D a ile przy tym ubawu było :-Dtak się cieszył że mi pomaga że w końcu wylał jajka rozklepane do panierki:-D:-D:-D
super taki pomocnik:-) moja córa tez uwielbia ze mną "gotować" w kuchni, a ile po tym pomaganiu jest sprzątania;-)
 
reklama
Do góry