reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

SEALET dziekuje za porade o zurawinie,jestes juz 2 osoba ktora mi o tym mowi.Jutro kupie soczek i bede pila.
Scan potwierdzil chlopca wiec bedzie 3 chlopak.
W poniedzialek mam znowu scan bo nie mogla dokonczyc ,maluch spal a ona chciala sprawdzic jak porusza nozkami.Nastepny mam 15 lutego zeby sprawdzic cisnienie pomiedzy mna a lozyskiem.
Pozdrawiam wszystkie mamy i zycze milego weekendu.
 
reklama
Całe szczęście że mój małż poszedł do racy n noc bo byłam tak naładowana że pewnie by się mu oberwało a tak wyżyłam się na piecu u nas dzisiaj rano 23 stopnie brrr!
Pomimo takiej temperatury dzisiaj mam lepszy humor ciekawe jak długo i kto mi go zepsuje chyba profilaktycznie meliske wypije chachacha;-);-)
 

bez problemu:-)
ja wybiore raczej Angel Care

dzięki dziewczyny - chyba na ten angelcare się skuszę - musze jeszcze z M pogadać:tak:
sealet sok z cytryny można wycisnąc do tej glukozy:tak:ostatnio przy 50g nie miałam ale na 75 już nie odważyłam się pójść bez:no:wycisnęłam sok z całej cytryny i nawet dało się wypić:-) W laboratorium mi taka jedna baba (laborantka) powiedziała że do 50g nie wolno cytryny:wściekła/y:i dlatego nie dodałam, a potem ginka mi mówila że to nieprawda, bo to ma być w płynie rozpuszczone a nie koniecznie w czystej wodzie:wściekła/y:tym razem nie dam się oszukać:no:i twardo będę sok wyciskać:tak:
Oj - dobrze wiedzieć, bo ja nie zapytałam lekarza czy mogę z cytryną - jakoś załozyłam, ze tak i dopiero potem mnie wątpliwosci naszły a mam zamiar robić we wtorek badanie:zawstydzona/y:

ja wymiękam z tym nadrabianiem - nie daję rady, więc z góry pzrepraszam, że się nie odnoszę do każdej z osobna:zawstydzona/y:

pozdraiwam was wszystkie:tak:
 
Brr jakoś mi dzisiaj zimno od rana :-D co w sumie jest dosć dziwne, bo temperatura w pokoju jaka była taka jest :-) ostatnio coraz wcześniej wstaje, żeby jeść :dry: nawet śniło mi sie dzisiaj, że byłam motorniczym i ukradłam zmiennikowi kanapkę :shocked2::sorry2:

Nie wiedziałam:no::no: to co stosujecie do udrażniania rur? jakiś żel? tylko to cholernie nie ekonomicznie wychodzi - granulki się tak łatwo dozuje....:dry:
Z tego co kojarzę to mieszkasz w domku? Jak tak to są takie bakterie w saszetkach, które nieźle działają na udrażnianie odpływów i rur, ale nie pamietam niestety nazwy :-( możesz sobie w necie poszukać
Parę dni temu poprosiłam męża żeby kupił mi dwie puszki kukurydzy bo mam straszną ochotę (przed ciążą też mnie tak na kukurydzę brało) a kiedy wrócił z jedną puszką to zrobiłam mu awanturę, że miały być dwie i takie tam. Moje kochanie tylko podsumowało, że pewnie i tak nie zjem, no i miał rację puszka stoi do tej pory nieruszona :-( Ach te hormony :-)
Oj ja to doskonale znam :-D awanturowałam się ostatnio o śliwki bez pestek mrożone :-D że sobie je rozmemłam i zjem, ale jak je zobaczyłam to już mi sie odechciało i leżą dzielnie w zamrażalniku dalej i czekają na lepsze czasy :-p
 
Cześc dziewczyny,

wczoraj poł dnia w necie ogladałam wózki, az mnie głowa rozbolala i najlepsze w nocy mialam sen ze byl jakis egzamin i wykladowca kazał mi wymienić 2 marki polskich producentow fotelikow samochodowych i jednego szwedzkiego:szok: no te polskie jakos wymyśliłam a ten szwedzki to powiedziałam, ze Ikea:-D:-D i on potwierdzil, że rzeczywiscie Ikea tez produkuje:szok::szok:, dostalam 5 pkt za odpowiedz:-):-), ja juz chyba wariuje:)
miłego dnia kochane:tak::tak:
 
Witam !
kreatorka-ja dziś obudziłam się o 3 w nocy i już sobie obmyślałam menu na śniadanko i marzyłam żeby czas do śniadania jak najszybciej zleciał a na kolacje dużo zjadłam więc chyba powinno na dłużej starczyć:baffled:
 
:-D jakie to słodkie :-D biedne my jesteśmy z takimi zachciankami jedzeniowymi :-) mi zdarza sie w nocy zjeść mandarynkę albo banana, żeby jakoś do rana wytrzymać :tak: a dodam, że kolacje jem przed samym snem praktycznie :-D i oczywiście rano pierwsze co to myk do lodówki robić śniadanko :-p:-D
 
witajcie Kochane, po trzech dniach nieobecności wróciłam, mam nadzieję,ze nadrobię to co napisałyście, chociaż patrząc po ilości stron jaką natworzyłyście to będzie ciężko:-):-D
poprzeglądałam troszkę tak na szybko i bardzo się cieszę,ze nic złego się nie dzieje:-)

a powiem Wam,że u mnie nastąpiła mała rewolucja, bo moja teściowa po ponad pól roku nie odzywania się do Nas przemówiła i nawet doszło do naszego spotkania i co jest najlepsze oboje z mężem uslyszeliśmy słowo przepraszam z jej ust :-):tak:nadal jestem w szoku,ze to się wydarzyło
 
reklama
Do góry