reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam mamuśki:tak:
Widzę że temat mieszkań się pojawił.Nam się akurat udało bo w październiku dostaliśmy mieszkanie z WAM-u.Moje wymarzone 3 pokoje,fakt że tylko 50mk mamy mieszkanie,ale większego nie potrzebujemy. Ale wiem jak to jest mieć jeden pokój z dzidziusiem i otwartą kuchnią,bo mieszkałam tak 2 lata:tak:
Dacie radę:tak:
Maluszki widzę że też rosną:tak:
U nas nie było widać jeszcze płci.Teraz mam wizytę 10lutego więc może się okaże:tak:
 
reklama
Dopiero wyczytałam że Zdec będzie mieć dziewczynkę:tak::-) Ale fajnie:-)
A ja myślę o imieniu dla dziewczynki bo mamy w sumie wybrane tak na 95% ale jeszcze szukam,może coś sie ładniejszego mi spodoba.A dla chłopaka to mamy już na bank imię.:tak:
 
Coś tu dzisiaj strasznie cicho. Czyżby nie wszystkie czerwcóweczki już wstały.
Gosia narobiłaś mi wczoraj takiego smaka na te gofry, że teraz za mną znowu od rana chodzą.:-D:-D A nie mam gofrownicy:-(
 
Dzieńdoberek!
Właśnie wróciłam od dentysty przynajmiej jedna wizyta zaliczona po drodze odebrałam badania i na 18 wizyta u gina .Współczuje tych problemów mieszkaniowych w poprzedniej ciąży też niewiedziałam gdzie będziemy mieszkać wprowadziliśmy się dopiero dwa tygodnie przed porodem więc wiem jaki to stres teraz mamy 120 metrów i też już zaczynam się niemieś cić przydałby się jeszcze jeden pokoik dla maluszka.
 
Witam wieczorową porą:-)

Wróciłam z wizyty i same wspaniałe wiadomości:-)
Synek rozwija się prawidłowo, lekarz wykluczył na tym etapie ciąży jakiekolwiek wady:-) serduszko, żoładek watroba wszystko ok:tak: duzy juz z niego chłopak:-) bo i płeć się potwierdziła w 100%:-) a to wymiary syneczka:
BPD wymiar dwuciemieniowy główki - 53,58mm
HC - obwód główki - 200,03mm
AC - obwód brzyszka - 165,79mm
FL - dł. kości udowej - 37,87mm
długi - 22 cm
waga - 460

miałam USG 4D - i byłam zachwycona - nosek ma po mężu:-) filmik też nagrany:-)

ale jestem szczęśliwa
spróbuję jeszcze dzisiaj wstawić zdjęcia:-)

teraz jeśśśććććććć:-):-):-)

Anik - gratuluję takiego super syneczka :-D bardzo sie cieszę razem z Tobą, że jest duży i zdrowy :-)

Powodzenia dziś na wizytach :-) napewno będę czekać na dobre wiadomości i często dziś zaglądać :-D:tak:
 
Właśnie siedze w pracy i zasypiam na siedziąco...szkoda, że nie da się zrobić tak, zeby przez tydz. sie chodziło, a drugi tydz. na zwolnieniu :)
Wróciłam do pracy w styczniu po dwóch miesiącach wolnego i planowałam, żeby popracować do konca marca...ale nie wiem, czy mi sie uda. A jak wy robicie??
 
Właśnie siedze w pracy i zasypiam na siedziąco...szkoda, że nie da się zrobić tak, zeby przez tydz. sie chodziło, a drugi tydz. na zwolnieniu :)
Wróciłam do pracy w styczniu po dwóch miesiącach wolnego i planowałam, żeby popracować do konca marca...ale nie wiem, czy mi sie uda. A jak wy robicie??


ja dopiero poszłam na zwolnienie od świąt:-) i nie planuje juz powrotu do pracy :-) dopiero po macierzyńskim - czyli jak dobrze pójdzie od stycznia 2011:-)
 
reklama
Witajcie,
zdec- tak zdecydowal lekarz to chyba wie co robi;-) jak ostanio byłam m-c temu to miałam drobna infekcje i musze teraz pojawic się w pierwszym gabinecie, zeby mnie ogladnal bo w drugim gabinecie gdzie ma 3D/4D nie ma samolociku, jutro więc sie dowiem kiedy to badanie połowkowe. Ale myśle, że to te połowkowe to inaczej niz genetyczne gdzie tam cecha przezierności po 13 tyg zanikała, więc jak będe miała w 23 tyg to chyba się nic nie stanie, mam nadzieje:szok:
Gosiu ja tez bede miala okolo 23 tygodnia polowkowe
tak ostatnio zalecil
za 4 tyg bdzie jeszcze normalna wizyta i dopiero wtedy da termin na polowkowe
ufam mu i czekam
Gosia narobiłaś mi wczoraj takiego smaka na te gofry, że teraz za mną znowu od rana chodzą.:-D:-D A nie mam gofrownicy:-(
oj to tak jak mi
w nocy tak mi sie gofrow chcialo, myslalam ze zwariuje z tej zachcianki
a dzisiaj chcialam juz do sklepu jechac po gofrownice
oczywiscie maz mnie ostudzil i kupil drozdzowke:-D:-D

co do mieszkan to wspolczuje Wam
my dzisiaj ogladalismy juz jedno i bylo super, bo z tarasem i ogrodkiem ale niestety bciepla woda na prad a to drogo kosztuje:-(

zycze samych cudownych wiesci z dzisiejszych wizyt:-)
 
Do góry