reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Gosiu ja tez bede miala okolo 23 tygodnia polowkowe
tak ostatnio zalecil
za 4 tyg bdzie jeszcze normalna wizyta i dopiero wtedy da termin na polowkowe
ufam mu i czekam

oj to tak jak mi
w nocy tak mi sie gofrow chcialo, myslalam ze zwariuje z tej zachcianki
a dzisiaj chcialam juz do sklepu jechac po gofrownice
oczywiscie maz mnie ostudzil i kupil drozdzowke:-D:-D

o to fajnie, nie jestem jedyna z tak póznym terminem połowkowego;-)

Dziewczyny nie wiedziałam, że wprowadzę tyle zamieszania a tymi goframi:-D:-D:-D:-D, a przy tych naszych zachciankach to wizja gofrów jest boska:cool2::cool2:, mniam mniam, trudno narazie trzeba obejśc sie smakiem:-p
 
reklama
Co do pracy to powiem wam, że ja jestem zachwycona:-)
Właśnie przed chwilą przywieźli mi papiery, będę miała co robić, bo kocham tą papierkową robotę:-):-)
Do tego przywieźli też komputer firmowy, który dostałam żeby na nim pracować:-) I jeszcze jeden firmy, która ma swoje programy na nim:-)
Tak więc mogę otworzyć komis, bo w domu 3 laptopy i jeen stacjonarny:-D:-D
Ale najbardziej jestem zachwycona tym że mam co robić:-D:-D
 
Cześć dziewczyny!
zdec- gratuluję dziewczynki:-)
Anik- super wiadomości :-)

ja dziś tez mam wizytę na 19.30 i może w koncu dowiem sie czy bede miała synka czy córeczke ale ważne żeby było zdrowe.
Mój dzidziuś od wczoraj ciągle się rusza, bardzo delikatnie ale wiem ze to dzidziuś, w niedziele jeszcze tak nie czułam, tylko kilka razy dziennie.
Wczoraj byłam u dermatologa z ta nieszczęsną wysypka i na szczescie okazało się ze to uczulenie ufff a nie różyczka.
Jesli chodzi o mieszkanie to my mamy 90 metrów na poddaszu - 3 pokoje ale jeszcze przydał by sie nam jeden mały pokoik na komputer zeby dzidzius nie spał z komputerem w jedym pokoju ale bedzie musiał.
 
Ja też się ledwo zwlekam o 8 żeby małą do przedszkola odstawić a do pracy mam na 10 i dwie minuty drogi tylko schodze na dół i jestem na miejscu więc niema tragedii.Oj gofry mniam mniam:-p
 
Wam to dobrze ja codziennie wstaje o 6-7 a przez pol nocy spac nie moge bo po sikaniu ciezko mi zasnac...pozatym mąz mnie codziennie budzi nie wiem po co, zazdrosci heh.
 
reklama
Jesli chodzi o mieszkanie to my mamy 90 metrów na poddaszu - 3 pokoje ale jeszcze przydał by sie nam jeden mały pokoik na komputer zeby dzidzius nie spał z komputerem w jedym pokoju ale bedzie musiał.

my własnie będziemy musieli się kompa stacjonarnego pozbyć, bo na miejsce biurka wejdzie łózeczko, ale czego to się nie zrobi dla naszego skarbka a zawsze jeszcze laptop pozostaje;-)
 
Do góry