reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam wieczorową porą:-)

Wróciłam z wizyty i same wspaniałe wiadomości:-)
Synek rozwija się prawidłowo, lekarz wykluczył na tym etapie ciąży jakiekolwiek wady:-) serduszko, żoładek watroba wszystko ok:tak: duzy juz z niego chłopak:-) bo i płeć się potwierdziła w 100%:-) a to wymiary syneczka:
BPD wymiar dwuciemieniowy główki - 53,58mm
HC - obwód główki - 200,03mm
AC - obwód brzyszka - 165,79mm
FL - dł. kości udowej - 37,87mm
długi - 22 cm
waga - 460

miałam USG 4D - i byłam zachwycona - nosek ma po mężu:-) filmik też nagrany:-)

ale jestem szczęśliwa
spróbuję jeszcze dzisiaj wstawić zdjęcia:-)

teraz jeśśśććććććć:-):-):-)


Anik super wieści bardzo sie ciesze ze takie dobre wiesci:tak::-)
 
reklama
dziękuje wam dziewczyny - miło się czyta że ktoś się cieszy razem ze mną:-) bo mi od wczoraj usmiech z twarzy nie schodzi:-) mała była z nami pierwszy raz na USG i bardzo jej się braciszek podobał;-)
lekarz określają cpłeć - mówi - "chłopiec' a mój mąż na to a gdzie to widać - więc lekarz zatrzymuje obraz pokazuje i tłumaczy - to są jąderka a to ptaszek:-) na to moja córka - ptaszek? a skąd on sie tam wziął? w brzuszku miał byc tylko braciszek:-):-):-)
 
Witam Was dziewczyny

ZYCZE POWODZENIA NA WIZYTACH DZISIEJSZYCH samych dobrych wieści i zdrowych maluszków

magdalena79 - niestety my tez mamy tylko jeden pokoik i nietstey zeby zmiescić łóżeczko musimy pozbyć sie biurka i męża komputeraz bo inaczej tez kiepsko by było:-:)-( rozumiem Cie bo mamy to samo zdolnosci kredytowej brak
 
Witajcie,

ja zaraz lecę na badania krwii i moczu w związku z jutrzejsza wizyta
Magda i Gosia - zycze wam, zeby te problemy kredytowe i mieszkaniowe znikły, i obyscie miały własny M, my mieszkamy na 38 metrach, 2 pokoje, ale jesteśmy sami, wiec myślę, że z jednym maluszkiem narazie damy radę:tak:
zdec- tak zdecydowal lekarz to chyba wie co robi;-) jak ostanio byłam m-c temu to miałam drobna infekcje i musze teraz pojawic się w pierwszym gabinecie, zeby mnie ogladnal bo w drugim gabinecie gdzie ma 3D/4D nie ma samolociku, jutro więc sie dowiem kiedy to badanie połowkowe. Ale myśle, że to te połowkowe to inaczej niz genetyczne gdzie tam cecha przezierności po 13 tyg zanikała, więc jak będe miała w 23 tyg to chyba się nic nie stanie, mam nadzieje:szok:

anik79 - genialna ta twoja córka, no tak jakis intruz ptaszek się pojawił:)

trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane,
Anik gratuluje wspanialych wynikow!:-DAle sie usmialam z tego " ptaszka" :-D:-D
Kajdusiu miejsce u nas sie teraz zawsze znajdzie :-D
Gosia** mam nadzieje ze sie lepiej dzis czujesz i brzuszek sie nie napina, pewnie dzidzius rosnie za szybko! No iz eby sie z tym kredytem do kurki jasnej juz wam udalo!
magdalena, rowniez przeyslam dobre fluidy na wszystkich waszych kredytodawcow !
Nie wiem ktore z was maja wizyty dzisiaj, ale chyba was sporo, trzymam bardzo mocno zacisniete kciuki i chetnie poogladam zdjecia z usg 3D bo takiego niestety nie bede miala okazji zobaczyc..

JA tylko na chwilke, u nas malowania i wybierania podlog ciag dalszy, ale chcemy sie uwinac w ciagu tygodnia zeby sie ta przeprowadzka nie odwlekala

Dziewczyny bardzo fajnie ze sie spotykacie, bardzo polecam :tak: i zazdroszcze tych pysznoooosci o ktorych pisalyscie i ktore bedziecie wcinac w tak wesolym gronie:-) powodzenia!
Milego dnia :blink:
 
Ostatnia edycja:
witajcie z rana!
Anik79 gratulacje, jak na chłopaka przystało musi być duży :-):-D
a mnie wczoraj wzięło na sentymenty i obejrzałam sobie płyty z nagraniami USG Patryka, jedno z 22tygodnia a drugie z 26 tygodnia i oczywiście co....poryczałam się jak bóbr:-D:-D:-D
porównałam sobie tez twarzyczki moich maluchów z USG i stwierdziłam,że drugie nasze dziecko to też chłopak:-):-D bo bardzo są podobni do siebie na zdjęciach USG, ciekawe czy mam racje:cool2::-D


 
Witam Was dziewczyny

ZYCZE POWODZENIA NA WIZYTACH DZISIEJSZYCH samych dobrych wieści i zdrowych maluszków

magdalena79 - niestety my tez mamy tylko jeden pokoik i nietstey zeby zmiescić łóżeczko musimy pozbyć sie biurka i męża komputeraz bo inaczej tez kiepsko by było:-:)-( rozumiem Cie bo mamy to samo zdolnosci kredytowej brak

to widze ze z problemami mieszkaniowymi nie jestem sama. Co prawda my mamy komunalne małe mieszkanko - 32m2 - 2 malutkie pokoiki, przedpokój, kuchnia łazienka - szału nie ma:-) i nie ma szans na kredyt:-( miałam wybór albo drugie dziecko, albo kredyt - i wiecie co wybrałam:-) i wogóle nie żałuje:tak: damy radę:-)
 
Witam wieczorową porą:-)

Wróciłam z wizyty i same wspaniałe wiadomości:-)
Synek rozwija się prawidłowo, lekarz wykluczył na tym etapie ciąży jakiekolwiek wady:-) serduszko, żoładek watroba wszystko ok:tak: duzy juz z niego chłopak:-) bo i płeć się potwierdziła w 100%:-) a to wymiary syneczka:
BPD wymiar dwuciemieniowy główki - 53,58mm
HC - obwód główki - 200,03mm
AC - obwód brzyszka - 165,79mm
FL - dł. kości udowej - 37,87mm
długi - 22 cm
waga - 460

miałam USG 4D - i byłam zachwycona - nosek ma po mężu:-) filmik też nagrany:-)

ale jestem szczęśliwa
spróbuję jeszcze dzisiaj wstawić zdjęcia:-)

teraz jeśśśććććććć:-):-):-)

Cieszę się razem z Tobą i jestem pod wrażeniem że synek już taki duży:-)

A tak w ogóle to witam się z rana i jem " z wami" śniadanko:-)
 
Widzę że nie tylko my mamy takie małe mieszkanko, tylko 36m, ale są dwa pokoje. Z tym że podziwiam, bo na drugie dziecko z tym metrażem to raczej się nie zdecydujemy. Chyba że się przytrafi:-):-)
 
reklama
Widzę że nie tylko my mamy takie małe mieszkanko, tylko 36m, ale są dwa pokoje. Z tym że podziwiam, bo na drugie dziecko z tym metrażem to raczej się nie zdecydujemy. Chyba że się przytrafi:-):-)

wiesz mi długo po Wiktorii nie myslałam o drugim dziecku, tym bardziej własnie z takim mieszkaniem. Ale jak mnie trzepnęło w kwietniu to zadne argumenty do mnie nie trafiały, ja po prostu chciałam zostać po raz drugi mamą i tyle:-) zegar biologiczny normalnie:-) i znając siebie zrobię wszystko by zmieniła się nasza sytuacja mieszkaniowa wkońcu. Mam brata 2 lata starszego i my z rodzicami na kawalerce mieszkaliśmy do mojego 6 roku zycia i jakoś się dało:-) więc i ja jestem dobrej mysli:-)
 
Do góry