reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

zdec - bardzo się cieszę, że wszystko z córeczka w porządku :-)
a dziewczyny mam pytanie odnośnie łóżeczek drewnianych tych z funkcja ko,łysek co o nic myslicie?:-) bo mojemu mężowi strasznie sie podobaja te lózeczka, a ta funkcje kolyski mozna zablokowac jakos?

Myślę, że te łóżeczka są super :-) zawsze można zdjąć płozy od kołyski i łóżeczko dłużej posłuży :-) na 90% kupię właśnie takie drewniane z kołyską
 
reklama
a nie wiem czy wiecie, ze teraz w sezonie zimowym mozna tez tam dostać gofry, mniam, mniam z bananami, lub z gorącymi wisniami:-D:-D no i oczywiscie standardowe z cukrem pudrem, bitą smietana, galka lodow, miam mniam:-D:-D:-D
Mów mi tak jeszcze to zaraz męża pogonię po takiego gofra:-D:-D A on nie będzie zachwycony, bo nie dawno wrócił z pracy:-D:-D
 
No i powiedział że oszalałam że on będzie jechał taki kawał po jednego gofra:tak:
Dziewczyny lepiej mi takich pomysłów nie podsuwajcie:-)
 
a nie wiem czy wiecie, ze teraz w sezonie zimowym mozna tez tam dostać gofry, mniam, mniam z bananami, lub z gorącymi wisniami:-D:-D no i oczywiscie standardowe z cukrem pudrem, bitą smietana, galka lodow, miam mniam:-D:-D:-D


ooooh prosze nie piszcie o takich pysznosciach;-)

tu nie ma gofrow
i na dodatek nie mam gofrownicy:-(
ale Wam zazdroszcze spotkania
 
Ale fajnie, wrocławskie spotkanie czerwcówek- suuper! Szkoda, że Bydgoszcz tak daleko...

Co do łóżeczka z kołyską to my takie mamy po Piotrusiu, byliśmy bardzo zadowoleni, blokadę oczywiście ma, no i my mieliśmy z szufladą- z kurzem to prawda, ale łatwo się ją przecież wyjmuje ;-), służyła nam jako miejsce dla kombinezonów, kurteczek i dodatkowych nie zawsze używanych pościeli, kocykow itp. To jest jednak dużo miejsca do wykorzystania... Mam nadzieję, że drugiemu maluszkowi też tak ładnie posłuży. Jednym słowem- polecam! Mamy dokładnie taką: 24 Klupś ŁÓŻECZKO Radek sosn SZUFLADA KOŁYSKA (875918336) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
a nie wiem czy wiecie, ze teraz w sezonie zimowym mozna tez tam dostać gofry, mniam, mniam z bananami, lub z gorącymi wisniami:-D:-D no i oczywiscie standardowe z cukrem pudrem, bitą smietana, galka lodow, miam mniam:-D:-D:-D

jestem baaaardzo za Dominikańską :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A może Korona??


Korona strasznie daleko :-( mieszkam na Klecinie więc jakby było można to gdzieś w okolicach rynku bardziej mi pasuje bo kiepsko będę miała z dojazdem jak mój mąż będzie w pracy.
 
Do góry