reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

odnośnie liczenia miesięcy ciąży to ja mniej więcej sugeruje się tym: :tak:

1 miesiąc - 0-4,5 tyg.
2 miesiąc - 4,5-9 tyg.
3 miesiąc - 9-13,5 tyg.
4 miesiac - 13,5-18 tyg.
5 miesiąc - 18-22,5 tyg.
6 miesiąc - 22,5-27 tyg.
7 miesiąc - 27-31,5 tyg.
8 miesiąc - 31,5-36 tyg.
9 miesiąc - 36-40 tyg.


Mój mąż położył głowę na brzuchu w celu poczucia jak mała buszuje mi w brzuchu i zasną :-D Mała też się uspokoiła i już nie rozrabia, więc oboje sobie śpią (jedno w drugie na brzuchu) ;-).
 
reklama
Wróciłam dziewczyny od lekarza,
Jak mu powiedziałam na wstępie, że nigdy bym nie pojechała na Brochów, gdybym wiedziała że on już tam nie pracuje, to zaczął się śmiać:-)
Poza tym wszystko ok. Tzn byłam tylko na badaniu ginekologicznym, bo USG miałam w piątek, i na badaniu jest wszystko w porządku. Jest jeszcze stara krew, ale najważniejsze że nie ma żadnej nowej czerwonej. Ujście zamknięte, więc mała sobie tam grzecznie siedzi:-)
Tylko niepokoją mnie moje wyniki. Erytrocyty, Hemoglobina, Hematokryt poniżej normy, ale lekarz mnie uspokoił że to dlatego że straciłam tak dużo krwi. No i CRP nadal podniesione bo 8, ale spada, bo w szpitalu było aż 16. Dostałam elektrolity i zwolnienie na dwa miesiące, więc znowu będziemy leniuchować:-):-)
 
zdec ciesze sie ze wszystko dobrze
rezygnujesz jednak z lekarza czy zostajsz przy nim?

hefi ja tez tak mniej wiecej licze miesiace
a te twoje opowiesci po prostu super

Już sama nie wiem. Ten ma całą historię i po połogu dane o porodzie itp. A nowemu znowu od nowa wszystko będę musiała opowiadać:-(
Tak jeszcze teraz patrzę na moje zwolnienie, a tam 1B. Znaczy się, ze pacjentka musi leżeć. To nie dobrze, bo nigdzie się z domu nie mogę ruszyć, bo nie wiadomo kiedy holery przyjdą na kontrolę:-( Więc już się przestałam cieszyć, że mam aż na dwa miesiące.
 
wlasnie tak myslalam, bo jak jest dobrym lekarzem i dobrze zna Ciebie i twoja historie to moze warto przy nim zostac

co do zwolnienia to wspolczuje
no ale przeciez na spacer musisz wyjsc zeby sie i dzidzie dotlenic
 
Wróciłam dziewczyny od lekarza,
Jak mu powiedziałam na wstępie, że nigdy bym nie pojechała na Brochów, gdybym wiedziała że on już tam nie pracuje, to zaczął się śmiać:-)
Poza tym wszystko ok. Tzn byłam tylko na badaniu ginekologicznym, bo USG miałam w piątek, i na badaniu jest wszystko w porządku. Jest jeszcze stara krew, ale najważniejsze że nie ma żadnej nowej czerwonej. Ujście zamknięte, więc mała sobie tam grzecznie siedzi:-)
Tylko niepokoją mnie moje wyniki. Erytrocyty, Hemoglobina, Hematokryt poniżej normy, ale lekarz mnie uspokoił że to dlatego że straciłam tak dużo krwi. No i CRP nadal podniesione bo 8, ale spada, bo w szpitalu było aż 16. Dostałam elektrolity i zwolnienie na dwa miesiące, więc znowu będziemy leniuchować:-):-)
to super ze wszystko jest w porzadku z malutką, tak się cieszę:tak::tak:;-)


a dziewczyny mam pytanie odnośnie łóżeczek drewnianych tych z funkcja ko,łysek co o nic myslicie?:-) bo mojemu mężowi strasznie sie podobaja te lózeczka, a ta funkcje kolyski mozna zablokowac jakos?
 
to super ze wszystko jest w porzadku z malutką, tak się cieszę:tak::tak:;-)


a dziewczyny mam pytanie odnośnie łóżeczek drewnianych tych z funkcja ko,łysek co o nic myslicie?:-) bo mojemu mężowi strasznie sie podobaja te lózeczka, a ta funkcje kolyski mozna zablokowac jakos?

Tak można zablokować funkcję kołysania.:-):-)
 
Tylko niepokoją mnie moje wyniki. Erytrocyty, Hemoglobina, Hematokryt poniżej normy, ale lekarz mnie uspokoił że to dlatego że straciłam tak dużo krwi. No i CRP nadal podniesione bo 8, ale spada, bo w szpitalu było aż 16. Dostałam elektrolity i zwolnienie na dwa miesiące, więc znowu będziemy leniuchować:-):-)

zdec to najważniejsze teraz żebyś odpoczywała :-) Co do kategorii zwolnienia to zawsze możesz powiedzieć, że np. pojechałaś do rodziców żeby tam odpoczywać :-D albo że poszłaś do lekarza itp.
 
reklama
Do góry