reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
zdec super, że z Natalką ok:-D a co do zwolnienia to nawet jak cie nawiedzą to poprosisz lekarza o zaświadczenie, że wtedy byłas u niego na wizycie:tak:
 
no tak wlasnie sie zastanawiałam to fajnie by było tylko zastanawiam sie nad szuflada czy brac z nią czy bez? nie mozemy sie zdecydowac:no::no::no:

Ale tak sobie myślę że taka szuflada to w sumie fajna sprawa. Jak ktoś ma mało miejsca, to można tam włożyć jakieś rzeczy np. pościel na zmianę dla dzieciątka czy coś tym podobnego co się używa od czasu do czasu.
 
Ale tak sobie myślę że taka szuflada to w sumie fajna sprawa. Jak ktoś ma mało miejsca, to można tam włożyć jakieś rzeczy np. pościel na zmianę dla dzieciątka czy coś tym podobnego co się używa od czasu do czasu.
nwlasnie niektorzy ze fajnie a z tym kurzem to prawda... tez myslalam wlasnie o takim z szuflada nawet na zabawki czy cos:-)
 
Pytałam się jeszcze lekarza o to 3/4D USG. Powiedział że jak będziemy chcieli to bez problemu nam włączy ten obraz podczas USG połówkowego. A jak się zapytałam jak mam zapłacić za zwykłe czy za 3D? Powiedział że jak za zwykłe, chyba że chcielibyśmy mieć nagranie na płytce to wtedy trzeba by zapisać się na to 3D.
Więc stwierdziłam że lepiej pójść na USG zwykłe - koszt 70zł skoro i tak pokaże nam ujęcia w 3D, niż na 3D zapłacić 150zł i mieć dodatkowo płytkę.
Płytkę mamy z połówkowego USG Julci i szczerze obejrzałam ją jeden raz, bo się tak strasznie popłakałam że nie mam ochoty jej więcej na oczy widzieć.:-:)-(
 
reklama
Do góry