reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie Kochane;)Ja zabrałam się za sprzątanie i pędzę do bidronki pod nosem otworzyli:)Może będą jakies promocje dla dzidzi:)
 
reklama
dobrze ze wspomnialyscie o tym krwistym smarczeniu :-p bo tez u mnie sie pojawia i przyznam ze mnie to troche martwilo, o krwawiacych dziaslach uprzedzil mnie dentysta, polecil plukanie nalewka z szalwi (rozrabia sie ja z woda, jest na alkoholu) do kupienia w aptece, i przyznam ze z dziaslami odpukac nic specjalnego sie jeszcze nie dzieje
 
Ja na dziąsła zakupiłam miękką szczoteczkę OralB (zawsze uzywałam minimum średniej) i pastę Elmex zieloną i odczuwam znaczną poprawę - wprawdzie krwawnie nie zanikło ale przynajmniej nic nie jest podrażnione i mnie nie boli wewnatrz paszczy.
A czytałam że przyczyna zarówno dziąseł jak i smarków jest taka sama - zwiększona ilośc krwi w organizmie, większa kruchość naczyń i czasem jeszcze podwyższone ciśnienie. Tak czy owak objaw podobno zupełnie normalny. Tyle tylko że mało przyjemny :-(
 
Witam.
Można dołączyć?
Termin mam na 24 czerwca. To moja druga ciąża. Mam już 3-letnią córkę.
Nie nadrobię wszystkiego bo tego jest sporo ale postaram się być na bierząco.
Dużo Was tu :-)
 
czarna wiedzmo zielona Elmex jest super tez uzywam, zaczelam jak mi sie szyjka na siekaczu zaczela odslaniac i problem zniknal :-)

nietka witaj, zapraszamy do wielkiego grona czerwcowek :-)
 
reklama
Witam.
Można dołączyć?
Termin mam na 24 czerwca. To moja druga ciąża. Mam już 3-letnią córkę.
Nie nadrobię wszystkiego bo tego jest sporo ale postaram się być na bierząco.
Dużo Was tu :-)
Witaj, i nie przejmuj sie ja tez nie wszystkich kojarzę. Ale popisac zawsze można :-)

dziewczyny na krwawiące dziąsła zafundujcie sobie miękką szczoteczkę i pastę do krwawiących dziąseł (widziałam tego trochę w drogerii, ale nigdy nie miałam potrzeby zakupywać).
Krew z nosa tez czasami mam, ale ja to kojarze raczej z mrozem, bo pojawia sie przewaznie jak oddycham przez nos na mrozie i czuję wtedy ból.
 
Do góry