reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

wyszłam w środe z Oskarkiem na chwileczke i taką gafe zrobiłam że go nienakremowałam i mróz tak wyszczypał mu policzki że do dzisiaj ma czerwone , bidulek mój kochany , kremuje mu bużke ale niezłazi , macie może jakiś sposób na takie cusik????
.
Andzia ja kremuję Piotrka nivea na zimę, ale też poliki mu przemarzły. Moja znajoma pediatra mówi że on ma za dużo wody, na noc kazała nam te czerwone poliki smarować maścią z witaminą A
 
reklama
Witajcie

Dziewczynki nie udzialam sie ostatnio bo jakos nie mialam weny, ale dzisiaj chcialam sie Wam pochwalic ze Moj Kornel ma pierwszego ząbka, az sie poplakalam ze wzruszenia ze taki duzy juz moj chlopak ;)

a tak na marginesie , ja to chyba jeszcze dluuuuuuggo nie poczuje sie kobieta :-D



 
Hej dziewczynki
jeden dzien nie zaglądałam i trzy strony musiałam czytać :))))
Co do szczepionek - my szczepiliśmy na 6w1 + pneumokoki + rotawirus
Została nam ostatnia dawka pneumo, ale niestety małej spuchły dziąsełka dostała katarku i musieliśmy przesunąć.
Co do spacerków byłam z nią trzy razy w ciągu tygodnia, mimo ze miała katarek.
Z tego co widzę to mamy wychowują dzieci na osiedlu, a ja wychodzę z założenia ze jak będzie chodziła to dopiero jest sens z nią wychodzić co dzień.
Waży kawałek ponad 8kg i mierzy 70cm (domowe pomiary).
Siada i przekręca sie na kolanka do wstawania :shocked2::shocked2::shocked2: wyciąga rączki i zabiera wszystko z talerza :-D:-D:-D
 
My dziś już o 7 rano byliśmy na spacerku z psem :-). K. wyjechał będzie dziś, więc na nas spadł obowiązek wyprowadzania psowego.
Jeszcze nas czeka dziś jeden spacerek, bo wieczorem już tata pójdzie. My codziennie wychodzimy, nie widzę sensu trzymania małego w domu jak jest zdrowy.;-)
Muszę uciekać bo jest wojna o piłeczkę :szok:.
 
Czyli dobrze robie że z małym wychodze na dwórek. Co prawda tylko na 1 h, bo chyba mi bardziej zimno niz jemu, ale zawsze.:-)
 
Ostatnia edycja:
my też wychodziliśmy codziennie , nawet kiedy dedzcz padał . teraz siedzimy w domku ale nie ze strachu przed mrozem a z powodu kaszelku który dokucza młodemu.
 
Witajcie!

My też staramy się wychodzić jak najczęsciej na dwór. Wczoraj mróz był dosyć tęgi, -15, więc siedzieliśmy w domu. Dziś o tej porze jest -10, więc na niedługo wyjdziemy.

Życzę Wam miłego dnia dziewczęta :-)
 
reklama
Witam Was Cieplutko:)

Mały urodził się 3845 i 54cm, 3 tyg temu byłam na bilansie i miał 8275 i 69cm wiec myślę,że dużo wiecej nie ma. Wygląda całkiem dobrze i czasem się zastanawiam czy nie za dobrze. My nie mielismy przygód szczepionkowych na szczescie.

Na spacer nie wychodzimy codziennie od kiedy są te mrozy, byłam przedwczoraj, wczoraj pojezdził autem , dzis nie wychodzę. Patrząc na wychodzenie mamuś osiedlowych - nie widac za oknem z wozkami , jedynie dzis na sankach ale z wiekszymi maluchami.Jak mały mial katarek tez z nim wychodziłam.

my do buzi mamy krem ochronny z serii"linomag" - jakos bardziej ufam firmom farmaceutycznym.
na tą buziulkę popękaną może maść witaminowa??
 
Do góry