reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Witajcie!

Kami, lepiej już z małym?

Oli, dziwne trochę, bo na pół roku właśnie jest szczepionka na WZW B.

Popisałabym więcej, ale Jula mi łobuzuje, wpadnę później, pa!!

Pozdrawiam z mroźnych i śnieżych Kielc!
 
Witajcie!

Kami, lepiej już z małym?

Melduję się....
Mały dziś wstał z uśmiechem od ucha do ucha i od rana piszczy i gada do mamy :tak::-) takze po szczepionce i goraczce juz znaku nie ma. uuuffffffffff no i badzo sie ciesze....wczoraj marudzil dosc dlugo a jak padl to chrapał jak stary a mama tylko zmieniala zimne okłady na czole, ktore po chwili znow byly gorace... dobrze ze to nie choroba tylko reakcja poszczepionkowa.
Miłego dnia zycze wszystkim mamuśkom.
 
Oli.B w przychodni dobrze Cię poinfomowali, to jest właśnie plus szczepionki 6w1, czyli mniej kłucia maluszka. Ona jest między innymi właśnie przeciwko WZW B a już 3w1 czy 5w1 nie, i dlatego dzieci szczepione tymi szczepionkami muszą byc kłute dodatkowo. Tak więc luzik i do przychodni dopiero za pół roczku:tak::-)

Kami dobrze, że z małym już w porządku:tak:
 
Sunnivva ma rację, bo jak się szczepi ta szczepionką 6w1 to ona ma już w sobie ta przeciwko WZW B.
Ja szczepiłam małego ta 5w1 i wczoraj musiałam iść zaszczepić tylko na WZW B. Piotrus waży juz 9600g i mierzy 70cm :shocked2:, bardzo płakał jak zwykle. Nastepne szczepienie dopiero jak maly skończy roczek, więc na jakis czas spokój.
Piotruś od tygodnia wcina całe słoiczki zupek lub obiadków (tych 190g), bo jak mu daje te mniejsze to sie nienajada i płacze, glodomor mały. Z deserkami juz mu tak nie idzie jak z zupkami, zjada po połowie.
A mam takie pytanie czy codziennie wychodzicie z bobasami na spacerek i na ile? Bo teraz robi sie bardzo zimno (obecnie -7 C) i nie za bardzo wiem ile takie dziecko może spędzić w wózeczku. Ja wychodze z nim na 1h-1,5 max, bo mi w dupke zimno sie robi.:-p
 
My wychodzimy codziennie kolo polodnia na okolo2h:-D tez ze wzgledu na starsza corcie zeby troszke pobiegalo,dzisiaj u nas -15 ale bardzo slonecznie tak ze malej nawet gondolka nie zakrywalam tylko spiworkiem a buzia na wierzchu:happy:My siedzimy w domku tylko wtedy gdy jest silny wiatr i przy tym bardzo zimno a to niestety czesto sie tutaj zdarza:szok:
 
reklama
My byłyśmy na dworze koło godzinki. To było pierwsze wyjście Ani na mróz, więc dłużej nie chciałam ryzykować. Ale jutro wyjdziemy na dłużej! Dzisiaj Julka bzikowała na punkcie śniegu, przewracała sie, tarzała ;-) a uśmiech z buźki nie schodził :tak:
 
Do góry