reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam wszystkie nowe mamusie
mój syn to też nie uważa drzemek dziennych:-D czasem mu się przyśnie na 20 min, no chyba że jesteśmy na spacerze to śpi jak zabity ale tylko gdy wchodzimy do klatki to się budzi, także w domu ciężko zrobić cokolwiek ale i tak jest lepiej niż kiedyś bo teraz potrafi się sobą zająć nieraz stawiam go przed akwarium i mały gada z rybkami czasem to nawet na nie krzyczy że mu nie odpowiadają:-D śmiesznie to wygląda, w dzień to wogule szkoda mu czasu na jedzenie głowa to mu lata wszędzie tylko by się rozglądał a jak mu cycka podstawiam to się odpycha i piszczy że nie chce a za to w nocy to nadrabia i budzi się co 2 godziny 23,1,3 6 i najczęściej od 6 już nie chce spać bo wie że jeż dzień i on chce się bawić pocichu się cieszę że zimą długo jest ciemno może będzie spał dużej może o8 będzie myślał że to jeszcze noc. Ostatnio to weogule mamy przeboje bo idą zęby 2:tak: już są Piotruś ciężko to przechodzi już nawet pediatra kazała podać czopek bo smarowanie dziąsełek zbytnio nie pomagało a mały nic nie je z bólu a gdy tylko widzi gołego cycka czy butelke to aż mostki z płaczu robi tak się biedny pręży.
 
reklama
Sylwia jak ja ci współczuję tych pobudek nocnych ja to bym chyba padła tyle miesięcy nocy nieprzespanych. Mój Fifulec na szczęście chodzi spać około 19.30 i budzi się na jedzonko o 6.30 a potem śpi do 8.00 budzi mamę na brzydulę :-D i zasypia. A w dzień drzemki ma krótki tak po 15 minut bo szkoda czasu na spanie :-)
 
Witam moje drogie,
Moja mała wczoraj w dziń była strasznie marudna, mimo, że miała dłuższe spanie... Gdybym wczoraj wiedziała co mi córcia dzisiaj zaserwuje to bym nie narzekała... Dzis od rana jest straszny wrzask, płacz i ogromne żale. Chce tylko na rękach i żeby z nią chodzić, jak tylko stanę albo nie daj boże usiądę to histeria. Ledwie teraz jej dałam cyca, oczywiście na chodząco, bo gówniara tak wrzeszczała... narazie usnęła zobaczymy co to będzie jak się zbudzi...
 
Witam!

A u mnie noc nieprzespana i to przez starsza core,wczoraj dostala strasznej goraczki zaczela kaszlec i ciezko jej bylo oddychac jak przy astmie:no:,wyslalam mojego P. z mala do przychodni i powiedzieli ze jest podejrzenie ze to krup:szok::szok::szok: dostala jakies leki rozkurczowe i jest troche lepiej ale zabieram ja jeszcze do lekarza rodzinnego niech ja obejrzy.
Viki nawet nigdy grypy nie miala a tu cos takiego:szok: boje sie o Gabi bo ponoc to bardzo zarazliwe...



Gabi tez nie ma teraz czasu na jedzenie nic tylko by sie rozgladala po swiecie,wszystko ja interesuje,za to nadrabia w nocy,do tej pory budzila mi sie raz gdzies kolo 3 a teraz 2,3 razy przez to niedojadanie w dzien,a kaszke tez raz ladnie zje a raz pluje sama nie wie o co jej chodzi :-D:-D
 

Załączniki

  • Picture 29136.jpg
    Picture 29136.jpg
    74,1 KB · Wyświetleń: 28
  • Picture 29121.jpg
    Picture 29121.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 27
Dziewczyny a powiedzcie ile kupek robia wasze dzieci, bo mój robi co 3-4 dni i martwię się, że ta kupa mu tam zalega. Kolezanki synek robi 3-4 razy dziennie.
 
Mój mały robi przeważnie 2,3 dziennie a najśmieszniejsze jest to że w nocy mimo że się budzi kilka razy to nie daje zmienić se pieluchy udaje mi się to dopiero ok 6 i za każdym razem tylko zdejmę rano mu mokrą pieluszkę to nie zdążę ubrać go do końca a już jest kupa tak się wycwanił że kupka musi być w suchą pieluszkę:-D;-) nie martw się zielona na pewno wszystko jest dobrze moje pediatra mówi że tak i tak jest dobrze widocznie taki urok twojego synka każdy organizm jest inny
 
hej mamuski;-)
Zielona2909 co do kupek u mojej corci to mozna by ksiazke napisac.....jeszcze niedawno robila co 5- 10 dni kupe i to tylko z pomoca czopka, juz jej nawet wszystkie badania robilam wlaczajac usg jelit bo przy tym bardzo plakala jak probowala baczka puscic.....a teraz robi codziennie lub co 2 dzien od kiedy daje jej jabluszko i inne jedzenie, samo sie tak wyregulowalo.....mi pediatra mowil ze dziecko na cycku moze nie robic kupy nawet do 7 dni a karmione mlekiem 4, 5 dni i to wszystko jest ok....:tak:
Beata a co to za choroba ta krup? i jak dzidzius sie czuje? duzo zdrowka zycze,
Sylwia ząbki gratuluje oby maly nie cierpial bardzo
u nas tez dosc ciezki dzien mala dala troche popalic i jakas nerwowa byla.....gryzie wszystko i slini sie strasznie, spac w dzien nie chce a noca stale sie budzi 3 razy na karmienie, czuje sie jakbym miala noworodka w domu....pewnie za godzinke pierwsza pobutka mnie czeka....lobuz moj malenki......ale nawet sie na nia o to nie zloszcze, tylko usmiecham jak tak chwyta w swoje male raczki moja piers i z zamknietymi oczkami szuka sutka łapczywie, cudowny widok....:-):-):-)
pozdrawiam Was wszystkie
 
reklama
Sylwia jak ja ci współczuję tych pobudek nocnych ja to bym chyba padła tyle miesięcy nocy nieprzespanych. Mój Fifulec na szczęście chodzi spać około 19.30 i budzi się na jedzonko o 6.30 a potem śpi do 8.00 budzi mamę na brzydulę :-D i zasypia. A w dzień drzemki ma krótki tak po 15 minut bo szkoda czasu na spanie :-)
Monia u nas Piter ma ten sam system, tylko zasypia koło 22.00-23.00 ale na brzydulę zawsze budzi :-D:-D a potem dalej sobie leżakujemy
 
Do góry