reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Spij slodko Malenka(*)
 

Załączniki

  • 64407.jpg
    64407.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 26
Nie mogę się z tym pogodzić:-( nie na takie wieści czekałam:-(
Ireczko moje wyrazy wspułczucia.
(*) Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci, na wieki wieków. Amen.
Niech odpoczywa w pokoju wiecznym.Amen

Śpij Aniołku
Śpij Aniołku
niebios słoneczko,
z chmur Ci zrobią
przytulne łóżeczko.
Przygasną na chwilę
gwiazdy na niebie,
aby przypadkiem
nie zbudzić Ciebie.
Skrzydła anielskie
okryją Cie same,
a Ty śpij czekając
na tatę i mamę.
 
Ostatnia edycja:
weszla szybciutko by sie rozgarnac co u Was bo czasu mi na wszytsko brakuje a tu taki szok!!!
Boze rycze jak bobr....tak mi strasznie przykro!!! Matyldzia anioleczku by ci w niebie bylo dobrze.
Irka jesli jest cos co mozemy dla Ciebie zrobic....
naprawde strasznie Ci wspolczuje
 
dziś irka pożegnała swojego aniołeczka , Matyldziu spoczywaj w spokoju ..............................................................................................................................................
 
reklama
Do góry