reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Witaj mamuniu!!
Rzeczywiscie jakos tutaj ostatnio pusto:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:Ja juz powoli wylecztylam sie z tego paskudnego kataru,ale na szczescie dziewczynki nie zachorowaly:-) wystawilismy mieszkanie na sprzedarz i na nic nie mam czasu bo w wolnej chwili nic tylko sprzatam,mam nadzieje ze juz niedlugo to potrwa bo sie jeszcze nabawie awersji do porzadkow:no::no:
U nas caly dzien pada,ale i tak sie ciesze ze nie ma sniegu jak Polsce:-)Dziewczynki tak szybko rosna ze az mi zal tych minionych chwil,a kochaja sie na zaboj Gabi oczu nie moze oderwac od starszej siostrzyczki i nic tylko siezasmiewa jak Viki cos do niej mowi i juz slicznie potrafia sie bawic,dla takich chwil warto miec dzieci:happy::happy::happy:
 

Załączniki

  • Picture 29118.jpg
    Picture 29118.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 47
Hihi, Beata, u mnie podobnie :-) Julka też gada do niej, to Ania się śmieje i wodzi za nią oczami :-) a Julka włazi do niej w nogi i się cieszy, jak ją Ania kopie... ach, te cudaki, Julka artystka, ale Ania jeszcze większa :-)

Juluś ostatnio mi choruje, ale mam nadzieję, że Ania od niej nie złapie nic... ani ospy, ani kataru ...
 
Witam,wszystkie mamy.Miałam być mamą czerwcową ale moja córcia chciała szybciej zobaczyć świat i urodziła się w maju w 37 tygodniu,wszystko z nią było dobrze i odpukać jest nadal.Nie bardzo wiem co o sobie napisać,mam 25 lat,ponad rok temu wyszłam za mąż i szybciutko postaraliśmy się o dzidzię.Czytałam Was od początku ale jakoś nie miałam odwagi napisać bo ciąża na początku była zagrożona i nie chciałam zapeszać.Dodam jakieś zdjęcie do poczekalni do forum zamkniętego.
 
reklama
Do góry