reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Dzień Dobry Moje Wirtualne Psiapsiółeczki :-):-):-)
Ja również nadal w dwupaku i obawiam się że nawet jutrzejsza wizyta w szpitalu niewiele zmieni :-( Ale co tam... Tylko zastanawiam się o której mam tam jechać??? Hmmm.... Doradźcie.... Położna powiedziała że jak do środy nic nie będzie się działo to zeby przyjechać i tylko tyle.

Poza tym buźka mi się cieszy bo cieplutko na dworku i w końcu słoneczko świeci tak po letniemu... Hmmm... Urodzić się w takim m-cu to sama rozkosz :-)

I jeszcze jedno, brzuszysko mi stoi dęba od wczoraj wieczora; czuję każdą kostkę swojego dzieciątka na swoich wnętrznościach i o dziwo jak tylko wstałam to do kibelka poleciałam (na "dwójeczkę"). O dziwo, bo całą ciążę na Lactulosum leciałam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się i ja z rana :-)
Ja już po śniadanku, dzisiaj nie dość że robią mi parking za oknem to od rana koszą trawniki i sąsiad ma remont... Mam łeb 5 na 9...
Dzisiaj też przyjeżdża moja mama z siostrą pomyć mi okna i poprać firanki - zakazały mi tego robić... Ciekawe jak zareagują jak zobaczą dwa okna pomyte ;-)
Hmmm mam nadzieję, że mocno krzyczeć nie będą...

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-)
 
Witam mamuśki :) za mną nieprzespana noc :( :-( jestem wykończona a do tego dalej u nas remonty...mam już dość :-( pogoda zapowiada się śliczna ...może chociaż to poprawi troszeczke nastrój;-) Życzę miłego dnia :) Pozdrawiam
 
Cześć czerwcóweczki,

My już od wczoraj w domku.
Zaczynam powoli nadrabiać zaległości w obowiązkach domowych, zaraz po nich zabieram się do nadrabiania tutaj.

Miłego dnia
 
witam sie i ja
u mnie dalej pochmurno,okropnie.ja juz po sniadaniu ,po zakupach.
teraz czekam bo siostra ma wpasc z dziecmi do mnie to mi czas zleci .
chyba ide jaka kawe odpic bo oczy mi opadaja.ja dzis mam wrazenie ze w nocy to wiecej do wc latalam niz spalam.:no:
 
czesc :-)
Ja melduję się ciągle w dwupaku . Ile można? Wypucowałam łazienkę, umyłam nawet okno, podłogę. Może coś ruszy? Ale pocieszam się że w tym tygodniu i tak juz na pewno będę trzymać moje maleństwo w ramionach.
U mnie pogoda fantastyczna. Nic tylko w ogrodze siedzieć. Nawet obiadu nie muszę dziś gotować bo teściowa zrobiła gołąbki dla wszystkich. Oj Ewunia życzę Ci takiej teściowej. Bo z tego co piszesz nieraz ......ech..... pożycze Ci czasem moją jak chcesz ;-)
Ariada witamy z powrotem :-)
 
witam serdecznie :)

kurcze a ja chyba teraz śpię na zapas albo nadrabiam zaległości - nie wiem ale spałam dziś prawie 12 godzin !!! pewnie gdyby nie to że musialam do łazienki to dalej bym spała !!!

za oknem piękne słoneczko a ja mam zaplanowane na dzis zakupy :( - tak żeby zrobić zapasy w zamrażalce i nie tylko na najbliższe 2 tygodnie :) no i żeby mojego zwierzaka zaopatrzyć w odpowiednią ilość kury :) coby biedak nie był poszkodowany przyjściem Oli na świat :)

oczywiście Ola nie garnie się na świat i oprócz wczorajszych pierwszych skórczów nic się nie dzieje - może pomyślę nad jakims myciem okien ???

milego dnia życzę ;)
 
Dzien doberek kcoahniutki :-)
Widze ze dzis nastroje pomieszane :-) ja nie narzekam :-)
Pogoda nawet nawet :-) :-) :-)
Chciaam zajrzec do was wczesniej ale pradu nie bylo jak tylko wlaczyli wszystko zostawilam i na BB :-D
Od rana szukam wzoru jak napisac pisno do USC o wydanie aktu urodzenia musze wyslc podanie bo sie wczoraj dowiedzialam ze bedzie mi potrzebny akt urodzenia a ja nie mam grrr.... a mam za daleko zeby jechac!!!

Kurde 2 dzien Dorota milczy czyzby juz tulila maluszka?????


Milego dnia :*
 
Witam.
Kochane niecierpliwe mamunie!
Maluszek sam wie, kiedy ma przyjść na ten świat. Ja miałam cesarkę zaplanowaną na 4.06 a termin miałam na 10.06 a tu 3.06 o 17 pojawiły się na ktg (bo ja ich nie czułam) skurcze, kolejne ktg za godzinę - jeszcze większe - nie czułam bólu - ale macica była spięta i cały czas twarda, nawet przy skurczach rzędu 80 (nie pamietam jednostek) i lekarz, jak zobaczył taki wysoki skurcz - regularny co 3 minuty - kazał szybko mężowi pędzić po ubranka dla małego (do domu, bo nie zabierałam ich - przecież 3.06 miałam tylko zapisać sie na 4.06 na cesarkę) a sami w ciągu godziny przygotowali się do cesarskiego cięcia. Maluszek o 22.05 pojawił się na tym świecie - i pierwsze co zrobił - jak lekarz wyjął go z jego mieszkanka - osikał mamę po buzi - ach Ci faceci - więc poszedł się ubierać i potem znów przyszedł przytulić sie do mamuni na 10 minut i na ok. 2 godzinki poszedł się podgrzać bo dostał 1 apgar za zabarwienie skórki - dopiero w 5 minucie dostał 2 ale mój starszy synek, który urodził się w sposób fizjologiczny - miał identycznie, więc taka chyba moja uroda.
Życzę niecerpliwiotkom, żeby jednak nabrały jeszcze troszkę cierpliwości i jak jest po terminie kontrolowały ruchy maleństwa i nie bagatelizowały jakiejkolwiek odmnienności - lepiej jechać 3 razy niepotrzebnie (zawsze zrobią ktg i zobaczą jak czuję się maluszek i jak ze skurczami) niż coś przeoczyć.
Powodzenia kochane!!!:-)
 
reklama
witam serdecznie :)

kurcze a ja chyba teraz śpię na zapas albo nadrabiam zaległości - nie wiem ale spałam dziś prawie 12 godzin !!! pewnie gdyby nie to że musialam do łazienki to dalej bym spała !!!

za oknem piękne słoneczko a ja mam zaplanowane na dzis zakupy :( - tak żeby zrobić zapasy w zamrażalce i nie tylko na najbliższe 2 tygodnie :) no i żeby mojego zwierzaka zaopatrzyć w odpowiednią ilość kury :) coby biedak nie był poszkodowany przyjściem Oli na świat :)

oczywiście Ola nie garnie się na świat i oprócz wczorajszych pierwszych skórczów nic się nie dzieje - może pomyślę nad jakims myciem okien ???

milego dnia życzę ;)
Maleństwo ja z tym spaniem to chyba mam identycznie, wstałam dzisiaj dopiero przed 11:sorry:oj jak by to przepowiadało przyszły poród to było super:-D
 
Do góry