reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Czesc dziewczynki:-)

Ja dzis czuje sie nie bardzo , kurcze tak mnie całe krocze boli ze juz nie mam sił.Ani siedziec, ani leżec nie moge nie wspomne juz o chodzeniu.....a do tego caly czas mam parcie na .....a jak ide do wc to nic mi sie juz nie chce.
Tak mi dzis ciezeko ze modle sie o szybki poród, poprostu mam juz dosc turlania sie. A poza tym ładna pogoda sie robi wiec juz czas aby dzieciaczki wyszły na druga strone brzuszka....

Z dwojga złego to wolalbym chyba nie przespane noce z dzidzia niz tak sie męczyc bo ta koncówka to jak dla mnie to męka....
 
reklama
Dla mnie też ostatnie 3 tygodnie to męczarnia. Myślałam,ze urodzę jeszcze w maju. Wszyscy patrząc na mój brzuch tez tak przewidywali. A wygląda na to,ze przenoszę. Och jak bym chciała urodzic naturalnie-bez żadnych dopalaczy. Dostaje już depresji. Czuje się jak słonica. Pachwina boli mnie tak,ze każde podnoszenie z łożka to męka. A co chwilę do kibelka się chce.
Zobaczymy co mój lekarz powie- kiedy mnie wyśle do szpitala. Chyba juz też wolę pomęczyć sie z maluszkiem, bo i tak teraz to do niczego się nie nadaje- tylko do wegetacji.
 
yyyh ja zla, bo z mojego wczorajszego planu na prod nici niestety, :baffled:
a zapowiadaja upały , wykończę sie, nie lubie lata :wściekła/y:

Magni modle sie za Ciebie i Twojego Synka, postaraj sie myśleć pozytywnie,









 
ehh dziewczynki
podziele wasz los narzekania...tez wole byc niedospana z powodu dzidzi niz taka obolala caly czas.
ale po cesarce to oprocz tego ze bede mega obolala to jeszcze bede musiala sie dziciatkiem zajmowac ahhh jak jak podołam...
 
goniap- podolasz, wszystkie musimy dac rade i z koncowka ciazy i z porodem i dzieciatkami musimy byc silne :-)
Moje nastawienie w oststanich dniach zmienilo sie bardzo pozytywnie :-) Teraz chce tylko tego zeby wszystko bylo Ok i bez komplikacji :-)
 
Lenka to co napisalas to doklanie moje odczucia. Tez bylam swiecie przekonana ze urodze wczesniej a zobacz, juz prawie zaczynam 42 tydzien...
Chociaz musze powiedziec ze dzisiaj cos mnie spina i daj Boze zeby to bylo to!!!
Jak jutro nic nie napisze to wiecie gdzie jestem.
 
Witam czerwcowe mamusie :) Pisalam do was jakis czas temu, ze pewnie podziele wasz los mimo, iz termin mialam na maja Tak wiec, moja pociecha przyszla na swiat we czwartek tj. 4.06.09 o 18.25 Porod silami natury. Majeczka wazyla 3755 i miala 54 cm dlugosci :-D Od piatku juz jestesmy w domku ale zabiegana jestem i czasu nie bylo zeby cos napisac Wszystkim oczekujacym zycze powodzonka:tak:
GRATULUJĘ!!!!
Ale duża dzidzia a jak piękna :)))))))))))))))
 
Witam czerwcóweczki.
Melduję się - w środę o 22.05 urodził się przez cesarskie cięcie , które planowane było na czwartek mój drugi synuś - Ignaś, waga 3500 gr., długość - 57 cm.
Wczoraj wrócilismy do domku. Nie ma się co bać cc i znieczluenia zewnatrzoponowego, trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość w dochodzeniu do siebie. Ja wstałam (i spowrotem usiadłam na kolejne 4 godziny)po 12 godzinach od zabiegu a straciłam bardzo dużo krwi - hemoglobina spadła z 12,6 na 9,1, krwinki czerwone z 3,6 na 2,6. Teraz łykam żelazo i w domku dochodzimy do siebie i zachwycamy się sobą z maleństwek. Jest cudowny, kochany, piekny.
Powodzenia tym, przed którymi jeszcce ten wielki dzień.
Pozdrawiam.
 
Emi gratuluję córci!!!:-):-)

Ma_Ja_Ma gratuluję synkja!!!:-):-)

Anavel z całego serducha życzę Ci aby to już było to:tak: komu jak komu, ale Tobie to już się należy;-):-)
 
reklama
Minutka- ohhh musze ez sie zaczac bardzie pozytywnie nastawiac... bo chyba juz mnie zaczyna krecic w glowce od tego siedzenia i czekania na czwartek!

Anavel- bedziemy jutro wypatrywac postu :)

Ma Ja Ma- jak juz pisalam na innym watku...gratuluje bardzo...i pocieszylas ta cesarka...oby przy kazdej tak dobrze bylo :-)
 
Do góry