reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Dzień Dobry ;-);-);-)
Ja dziś wyjątkowo wstawałam w nocy AŻ jeden raz :) Normalnie :szok::szok::szok:
Chyba się na coś zanosi :) Wieczorem dopadły mnie parę razy skurcze, ale pachwina i kręgosłup - no nie powiem ból z powerem ale do zniesienia :))))))
I dziś już może się wszystko dziać...wszystko powiadam... :)))))))))))))))))))

Pogoda o jezuniu, tego pogodą nazwać nie można - całkowity jej brak, nawet się ubierać nie chce :no:
Ale mimo to dziewczynki, spokojnej i słonecznej niedzieli wam życzę
 
adapterek- u mnie pogoda calkiem podobna jak u ciebie masakra !!!! pozazdroscic ze dzis tylko 1 pobudke mialas :-)

madziumba- ciekawa jestem kto poszedl ja nawet nie wiedzialam o wyborach eheheheh
 
Powitanko :-D
ja dalej w 2paczku, ale burza była i pełnia chyba też... cosik mi tam leci, liczę że mi czop odchodzi... u nas w miartę pogodnie, słoneczko mam :-D nockę można uznać za wyspaną mała wstawała dwa razy :szok:

Dorotka, powodzenia!!!
Andzia, Gumisia ma rację nie dawaj małemu sztucznego mleka, bo się odzwyczai od piersi i będzie kiszka :-(
 
:szok::szok::szok:Dziewczyny ale jaja!!!!
Zapomniałam na śmierć kupić swojemu dziecku body z długim rękawem, właśnie w galopie brałam prysznic i się ubierałam... lecę do sklepu...
Ja pierdziele, ale wyrodna matka jestem :/:szok::szok::szok:
 
Ewunia a ja dzis jeszcze o dziwo nie jadlam chyba usmiechne sie do mojego A czy pojdzie po truskaweczki :-)
adapterek- spokojnie kochana zdazysz z body :-) mi pewnie tez w praniu wyjdzie ilu rzeczy nie kupilam hehe
 
reklama
Cześć laski!
Nie mam dziś siły was poczytać, bo bardzo le się czuję. Nad ranem obudził mnie silny ból żołądka, który trwa do teraz, jest mi niedobrze i ogólnie jakaś tak słaba jestem. Czy któraś z was miała takie lub podobne objawy? Nie wiem czy powinnam się obawiać, czy to przejściowe. Może macie jakieś pomysły?
 
Do góry