reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Dziewczyny, powiem Wam numer, jestem też na czerwcu 2008, i tam dziewczynki mówią, aby pojeść ostrego to może się ruszy... a druga dziewczyna napisała, aby się nie martwić, bo w zesżłym roku też miały wysyp w pełnię... a mówiła jeszcze, że najwięcej porodów jest w czasie burzy i pełni... u mnie o dziwo pioruny biją, hehehe burzę mam za oknem ale jaja :-D a tu cisza na morzu :-D
 
Dziewczyny, powiem Wam numer, jestem też na czerwcu 2008, i tam dziewczynki mówią, aby pojeść ostrego to może się ruszy... a druga dziewczyna napisała, aby się nie martwić, bo w zesżłym roku też miały wysyp w pełnię... a mówiła jeszcze, że najwięcej porodów jest w czasie burzy i pełni... u mnie o dziwo pioruny biją, hehehe burzę mam za oknem ale jaja :-D a tu cisza na morzu :-D


Oj Ewunia Ty kobiałko to juz sie wszystkiego lapiesz :-)
A u mnie przybawa objaw porodu ale rezultatu nie ma heheheh :-D dzidzia sobie jaja robi :-) bedzie charakterek.

Kurde na sam wieczor zachcialo mi sie kebaba :tak::tak::tak::tak: ale musze sie wsytrzymac do jutra bo juz w pizamie heheh :-)

Spijcie dobrze kochaniutkie :-)
 
Ty to masz te zachciewajki :-D ja tam opyliłam fasolkę na kolację :-p mogę rodzić bo wszystko nowe zaliczone co lubię :-D i wszystko mam pokupowane i poprane... a burza dalej kołuje nad Kielcami :-D
 
Kochana ja dzis chaialmkupic fasolke ale 16 zl za kilogram przesadzili ostatnio co prawda kupilam po19 ale myslam ze tak z 10 juz bedzie a tu dupaaa a w ogole truskawki po dziwnych cenach nie wiem 5.99 :/

A ja dzis sobie dokupilam jedna koszule do szpitala taka co by szlo z niej karmic :-)
a w ogole to wczoraj wypakowalismy ta karuzele dla dzidzia i co sie okazalo???? ze nie ma pilota choleraa a jak dzwonimy do tej baby to odbiera jakis facet i mowi ze pomylka jestem wsciekla w ogole ta karuzela jest kompletnie bez szalu ;/



dobra ja uciekam bo mi tylek wiednie na tym krzesle mama porwala laptopa a tu niewygodnie :-D
 
Ostatnia edycja:
Ale macie przerąbane z tymi zakupami...

Minutka, u mnie fasola po dychu, a truskaweczki po 3 zł :-D ach, musiałam Cię podrażnić :-D

ruch babeczki jak w ulu u nas... śpijcie dobrze, pełnia jest, u mnie jeszcze grzmi, więc ródźcie kochane :-D udanego wieczorku
 
Ostatnia edycja:
no to do roboty kochana jak mąż karze!:-D:-D:-D:-D:-D

Ja chyba dziś z wrażenia nieusne , oskarek śpi kołomnie a ja czówam i gapie sie na niego jak sroka w kość ;-);-) zaraz przygotuje mu mleczko bo przez to moje przeziębienie postanowiłam przez pare dni niekarmić a bebiczko bardzo mu zasmakowało :tak::tak::tak:
 
no to do roboty kochana jak mąż karze!:-D:-D:-D:-D:-D

Ja chyba dziś z wrażenia nieusne , oskarek śpi kołomnie a ja czówam i gapie sie na niego jak sroka w kość ;-);-) zaraz przygotuje mu mleczko bo przez to moje przeziębienie postanowiłam przez pare dni niekarmić a bebiczko bardzo mu zasmakowało :tak::tak::tak:
Andzia nie rezygnuj z karmienia, Oskarek moze szybko się przyzwyczaić do sztucznego, a poza tym nie dostaje od Ciebie przeciwciał, które produkujesz, jemu nic nie będzie

A tak poza tym to zapomniałam się przywitać, cos dzis tak pusto:-:)szok:, gdzie jesteście???????
 
reklama
Hej kochane :-)
Ja dzis sie w ogole nie wyspalam kilka raz dostalam z lokcia od mojego A i raz z głowki myslalam ze mi czaszka peknie tak na niego wyzywalam w nocy a on nic nie pamieta normalnie jestem posniaczona i obolala!!!
W standardzie bylo siusiu i slodkie w nocy :-D Jutro wizyta w szpitalu mam nadzieje ze mnie ktos zbada wkoncu.


andziu- super ze tulisz juz Oskarka :-)
dorotko - no to do roboty :-)

Milego Dnia :-)
 
Do góry