reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Cześć dziewczynki.
Coraz mniej nas w dwupaku. Ja na wczoraj termin miałam i nic. Mały się rusza jak zwykle. To mnie uspokaja. Skurcze jakieś tam są , jak zwykle nic nowego.
Minutka - to czop na pewno, to może byc już bardzo blisko :-) choć jak czytam i na dwa tygodnie przed porodem odchodzi.
Agatka - witamy witamy na forum. Dzielna kobitka jesteś.

Ja od początku ciąży czyłam że rozpakuję się w ten weekend bo wiedziałam ze mąż ma zjazd na studiach i egzamin, wiec jakby co to go przy mnie nie bedzie ale się śmiałam że wyślę mu po wszystkim mms. Ciekawe czy mi się spełni. A może dzieciątko zaczeka jeszcze na tatusia.
A mówicie że pełnia idzie? Też coś słyszałam że wtedy więcej porodów jest.
 
reklama
Witajcie

fajnie ze pojawila sie druga zguba , czesc Kalina :-)
ja ma jakis humor dzisiaj nijaki , usiłuje namówić męża żeby poszedł do sklepu po czekoladę :sorry:, tłumaczę mu ze jutro rodze i nie wiem kiedy potem zjem, ale ten nic, bo ja jutro szykuje sie rodzic w ta pelnie , tylko nie wiem jeszcze jak o zrobic zeby malego naklonic do wyjscia :-D:-D









 
Czesc dziewczynki.!!

Coraz wiecej sie nas rozdwaja:-DJa mialam termin na wczoraj i nic:no:Mam skorcze przepowiadajace ale po paru godzinach zanikaja,aby pozniej znow sie pojawic.Moja mama lamentuje bo juz 3 tydz. odkat przyjechala,a malej jakos niespieszno,no ale przeciez na sile jej nie wyciagne,wczoraj aby ja uspokoic pojechalam do szpitala w ktorym mam rodzic bocaly dzien jakos tako niewyraznie sie czulam,ale niby wszystko gotowe do porodu ale rozwarcia jeszcze nie ma,za to nocka nieprzespana bo po badaniu cala noc mnie brzuch bolal.
jakos tak juz zmeczona sie robie,tym czekaniem,jak dzidzia nie wyjdzie sama to 13 mam miecindukcje,a wcale mi do niej nie spieszno bo z Viki juz to przechodzilam.No ale najwarzniejdze jest zdrowie malej i aby wszystko bylo okay.

Agacia
fajnie ze juz jestescie w domku duzo zdrowka dla Maluszka i dla Ciebie:happy:
 
No no pelnie ksiezyca..lepienj w ta sie rozpakowac niz czekam na nastepna :-)

Dorotka- fajny masz brzusio...ojjj final lada moment!:-)

Laski, zwłaszcza te z Irlandii, czy wiecie coś o należnych dniach wolnych dla tatusia po porodzie? Czy coś takiego faktycznie jest i ile to dni?
Annya- jesli macie takie samo prawo jak w Anglii to mozna dostac 2 tyg tzw paternity leave. Od pracodawcy zalzy ile platne...niektorzy pracdawcy placa 100% a niektorzy tylko minimum ustawowe czyli 123 funty za tydzien albo 90% wynagrodzenia jesli jest to mniej niz 123 funty
oto strona dla zainteresowanych
Statutory Paternity Pay : Directgov - Money, tax and benefits
ale nie wiem czy u ciebie jest tak samo...
:-(Dorotka mnie bolał brzuch tak jak przed miesiączką, zwijałam się poprostu. Brzuch jak kamień, i co chwilę w kibelku ale na siusiu, a właściwie to nie wiem czy to kapanie to siusiu czy wody. I mały jakieś akrobacje robił cały czas. Narazie siedzę idę na 11 do fryzjera i staram się nie panikować.

Witam się i ja :-)

Kurcze tyle już mamy nowych mamusiek, wiele z Was odczuwa jakieś skurcze a u mnie cisza ...
Owszem ciągnie mnie brzuch i czasami odczuwam dyskomfort jak boli jak na miesiączkę, ale w sumie nic pozatym .... hmmm chyba zamknę listę czerwcówek... albo zacznę lipcówki ;-)

Pozdrawiam...
ja mam cc zaplanowana, ale tak jak u Ciebie zero jakichkolwiek objawow zblizajcego sie porodu, przeciez dzidzka nie wie ze bedziemy ciąć...
czasami brzuszek twardy, lekkie ciagniecie badz lekki dyskomfort...ale to wszytsko...zadnych serii skurczow czy czegos takiego

Kochane melduje sie z domu niestety nie wypuscili mnie po 6 godz ze szpitala a o dzisiejsze wyjscie tez musialam walczyc z małym wszystko ok ja stracilam troche wiecej krwi i dlatego chcieli mnie przetrzymac do pon Jak sie pozbieram to napisze troszke wiecej ..
Agatka...witamy spowrotem! ciesze sie ze juz po wszystkim, odpoczywaj i wszytskiego naj dla ciebie i malenstwa

Super ze juz w domku jestes, odpoczywaj.

A ja czuje sie dzis tragicznie , nogi jak banki, swedza, głowa boli i na dodatek mam stres bo mała jakos sie nie rusza od rana moze z 2 ruchy czułam jak sie nie poprawi to wieczorem jade do szpitala zeby zobaczyli co i jak.
nie stresuj sie tymi ruchami, dzidzka ma mniej miejca by szalec, ale tak jak Ewcia mowila powinna wykonac ok 10 ruchow na dzien...moja np caly dzien slabiutko ale jak o 20zacznie tance to tak do 23 szaleje...
no nic dziewczynki...spadam bo mamy jechac w gosci...
pa
 
dee, bumetka- sama nie wiem niby oznaki sa a nic sie konkretnie rusza chyba jak pojade na ktg w poniedzialek to poprosze zeby mnie zbadali czy tam sie w ogle cos zmienilo. Bo nie wiem o co chodzi dzidzia jakas niezdecydowana czy cos?????


A co do tej pelni to duzo sie was pisalo na porod w nia ciekawe komu wyjdzie :-D
 
reklama
Cześć dziewczynki, wpadłam się przywitać. Powiedzcie co zrobić z siostrą która mnie terroryzuje truskawkami??
Dobra idę odpoczywać bo niby we wtorek mam termin porodu :-D:-D:-D,a tak na serio cały czas nie mogę dospać, bo w dzień zawsze jest coś do roboty a w nocy z pobudkami jest ciężko, chociaż mały raz śpi 4 godziny a raz 2, a w dzień potrafi marudzić co 1,5 godziny, ale i tak jest supeeerrrr:tak:
 
Do góry