reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Dziewczyny, będzie dobrze....wszystkie w końcu urodzimy....:-D

Blumetka...ja tez wstać nie mogłam, taka pogoda, że spaaaaać bym mogła cały dzień.....a pobudka tylko 1 nad ranem była o 5 na siusiu i mleko dla małej...

Generalnie nadal nie jest źle i napewno będzie gorzej.....Ja usg mam w nastepny Pt. ciekawa jestem ile mała waży, ale czka non stop jak cos zjem zimnego albo wypiję.....
 
reklama
Dziś u mnie troche lepsza pogoda. Mam nadzijeję że przez resztę dnia nie będzie padało.
Znów przespałam całą noc :tak:, nie licząc oczywiście pięciu wypraw do toalety.
Jutro znów kolejka do odstania w szpitalu i usg.....
Miłego dnia czerwcówki
 
Hej kobiałki :-)
Ja dziś w ogóle się nie wyspałam cała noc zęby w ściane z bólu skurcze i ból brzucha i w krzyżu myślałam ze wykituje dotrwałam do rana, ale jestem padnięta pewnie za niedługo wrócę do wyrka! Jutro na KTG do szpitala mam nadzieję, że doczekam !!!
Pogoda masakra jak od tygodnia zresztą :-( i na zmiany się nie zapowiada!!!

Miłego dnia brzuchatki :-) :-) :-)

 
minutka będzie dobrze musicie myśleć tylko pozytywnie, choć wiem że to trudne

U mnie pogłębiające się obniżanie nastroju :-(
 
Czesc...dawno mnie tu nie bylo, ale wyladowalam w szpitalu 21 maja z malowodziem i lezalam az do wczoraj...w miedzyczasie mialam CC i 27 maja urodzila sie Iga:-) Jest malutka bo ma tylko 51 cm i wazyla 2500 ale dostala 10 pkt ;-) Pewnie nie nadrobie juz tego co pisalyscie...nawet nie wiem kto sie juz rozpakowal:-( Ale wszystkim gratuluje:tak: Uciekam...teraz nie ma czasu na neta :-) Pozdrawiam wszystkie serdecznie

GRATULUJę i CIEPLUTKO POZDRAWIAM :-):-):-)
 
Matko wogole sie nie moge wyspać, kazda pozycja zla, ja sie odsto nastawiam ze rodze w niedziele , tylko jak to zrobic jak ja nawet pożadnego skurczu nie mam:no: chociaz z drugiej strony tlumacze sobie ze to moze i lepiej , skoro Dzidek sie nie pcha jeszcze to znacyz z emusi posiedziec , a poza tym mam teraz przeciez placone zwolnienie, wiec szkoda zeby zaczal sie macierzynski liczyc, bo to pol miesiaca wyplaty!! to juz mozna cos kupic za to !!

czekam na ten telegon z banku w sprawie karty !!! mowie wam ale mam nerwa na sama mysl!!









 
och dziewczyny wczoraj wygłaskałam mojego niunieczka , pielęgniarka otworzyła mi inkubatorek i miziałam go przez godzine po tych rączkach malutkich , po brzuszku i nóziach , a on był taki spokojniutki . A w nocy spać niemogłam z tego wrażenia , dziś zawiozłam mu już mleczko a popołudniu pojade z nim pogadać , może znów pozwolą mi go wymiziać.

A tak wogóle to dzieńdoberek brzuchatki
 
reklama
Nanya, Nika77, Magni, GRATULACJE :-)

Minutka trzymam kciuki za siostrę...

Ja dzisiaj wstałam względnie wyspana, mam mega lenia i nie chce mi się nic...
Wczoraj odebrałam wyniki i mam za dużo leukocytów (cokolwiek to znaczy - sama niewiem) i pojawiły mi się w moczu liczne bakterie i kilka białych krwinek - poza tym reszta wyników jest ok...
Dzisiaj idę do gina ciekawe co mi powie...

Życzę miłego dnia dziewczynki...
 
Do góry