reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

minutka oj tak, tak nareszcie Skurcze tez juz mam ale nieregularne i malo inwazyjne wiec funkcjonuje normalnie tylko troszke jakby ciezej mi i przy kazdym ruchu wszystko od pasa w dol mnie boli :sorry:
 
reklama
Emi, kochana, ale zawsze się coś rusza... trzymamy kciuki, aby to było TO !!!!!!!
Minutko, jestem, jestem, ale Julinka czeka, nią też trzeba się zająć, małą pieszczochą :-D:-D
Tacjanko, pozostały mi rzeczy rzędu podkładów poporodowych, wkładek laktacyjnych, pieluch, majtasków, nakładek do karmienia... czyli sama widzisz, same pierdoły...

Kasiu, ale prezent na dzień dziecka to chyba nie dla Ciebie hehehehehe
 
Witajcie ponownie :-)
Niedawno wróciliśmy z Lusią do domku. Na razie musimy się jakoś zorganizować, ale jak tylko będę miała chwilkę czasu to opiszę poród na odpowiednim wątku (tylko dla odważnych ;-) )

Tęskniłam za wami, dziewczyny!
Dużo się już nas rozdwoiło w maju :-D Mimo tego w sercu jesteśmy nadal czerwcówkami :tak:

Buziaki!!!
 
No Kasiu a moze tesciowa i Tobie chce zrobic prezencik hihihi :-) Emi droga trzymam kciukaski zeby to byl ten wlasciwy poczatek :-) Ewuniu kochana nie wiem jak Ty ale ja wlascie obalilam kilogram truskawek mniam mniam :-)

Nanya witaj spowrotem :-) wracajcie do formy :-) sliczny ten Twoj skarb :-)
 
witajcie ponownie :-)
niedawno wróciliśmy z lusią do domku. Na razie musimy się jakoś zorganizować, ale jak tylko będę miała chwilkę czasu to opiszę poród na odpowiednim wątku (tylko dla odważnych ;-) )

tęskniłam za wami, dziewczyny!
Dużo się już nas rozdwoiło w maju :-d mimo tego w sercu jesteśmy nadal czerwcówkami :tak:

Buziaki!!!

gratuluje !!!!
 
Czesc...dawno mnie tu nie bylo, ale wyladowalam w szpitalu 21 maja z malowodziem i lezalam az do wczoraj...w miedzyczasie mialam CC i 27 maja urodzila sie Iga:-) Jest malutka bo ma tylko 51 cm i wazyla 2500 ale dostala 10 pkt ;-) Pewnie nie nadrobie juz tego co pisalyscie...nawet nie wiem kto sie juz rozpakowal:-( Ale wszystkim gratuluje:tak: Uciekam...teraz nie ma czasu na neta :-) Pozdrawiam wszystkie serdecznie
 
Czesc...dawno mnie tu nie bylo, ale wyladowalam w szpitalu 21 maja z malowodziem i lezalam az do wczoraj...w miedzyczasie mialam CC i 27 maja urodzila sie Iga:-) Jest malutka bo ma tylko 51 cm i wazyla 2500 ale dostala 10 pkt ;-) Pewnie nie nadrobie juz tego co pisalyscie...nawet nie wiem kto sie juz rozpakowal:-( Ale wszystkim gratuluje:tak: Uciekam...teraz nie ma czasu na neta :-) Pozdrawiam wszystkie serdecznie

Nika wielkie gratulacje!!! Wszystkiego najlepszego dla Was
:-)
 
reklama
Do góry