reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Szkoda, ze sie wczesniej nie zalogowalam to bysmy mogly na nocnym czacie siedziec.
Ja mialam fajna przygode z woda w nocy. Ze wzgledu na panujaca dusznote praktycznie nie rozstaje sie z woda. W nocy lezac w lozku popijam caly czas no i chyba zdarzylo mi sie przysnac przez moment tylko ze nie zakrecilam butelki. Butelka mi sie obsunela a woda wylala sie prosto na brzuch. Moj maluch doznal takiego szoku ze zaczal podskakiwac, machac raczkami i nozkami prze nastepne pol godziny. A ja myslalam, ze on juz tak nie moze bo niby miejsca nie ma. Pomylilam sie. No nie moglam tego "brzucha" uspokoic. Meza tez nie chcialam budzic bo jakby poczul ten mokry materac po mojej stronie to pewnie zaraz biegalby w skarpetkach gotowy do wyjazdu. No bo jak wytlumaczyc zaspanemu facetowi ze to nie wody odeszly tylko woda sie rozlala, notabene w przeddzien terminu porodu...:sorry:
 
Ostatnia edycja:
CZEŚĆ DZIEWCZYNY.
Ja też dziś coś nie mogę dospać, już wstałam. Ale wiecie co to przez to,że się trochę denerwuje.
A mianowicie, czuje ruchy dzidzi w brzuchu, ale tylko z jednej strony brzucha z lewej. Z prawej strony nic nie czuje. Brzuch mi się napina i faluje tylko z tej lewej stony. Czy to nie dziwne jest?
Tak jest od kiedy dzidzia obróciła się główką na dół. Nie rozumiem dlaczego tak jest.
Skoro leży główką w dół, to powinnam z jednej i drugiej strony brzucha czuć "kopnięcia" no nie?
Czy Wy też może macie podobnie??
Do tej pory jakoś nie zastanawiałam się nad tym, ale teraz czuje jakiś niepokój, czy aby z dzidzią jest wszystko ok.:-:)-:)-:)-(
 
CZEŚĆ DZIEWCZYNY.
Ja też dziś coś nie mogę dospać, już wstałam. Ale wiecie co to przez to,że się trochę denerwuje.
A mianowicie, czuje ruchy dzidzi w brzuchu, ale tylko z jednej strony brzucha z lewej. Z prawej strony nic nie czuje. Brzuch mi się napina i faluje tylko z tej lewej stony. Czy to nie dziwne jest?
Tak jest od kiedy dzidzia obróciła się główką na dół. Nie rozumiem dlaczego tak jest.
Skoro leży główką w dół, to powinnam z jednej i drugiej strony brzucha czuć "kopnięcia" no nie?
Czy Wy też może macie podobnie??
Do tej pory jakoś nie zastanawiałam się nad tym, ale teraz czuje jakiś niepokój, czy aby z dzidzią jest wszystko ok.:-:)-:)-:)-(
Kurde a ja nie wiem co się dzieje mogę nie wychodzić z łóżka tylko spać, spać i spać. K.mi powiedział, że nie ma nic przeciwko żeby mały się z tym spaniem do mnie wrodził :-D:-D:-D bo to on cierpi na bezsenność.
Dorotka ja mam brzuch jak kamień :crazy: a mały daje czadu tylko z lewej strony, wcześniej falował też brzuch trochę u góry, a teraz tylko z lewej strony kopie. Tylko mój ma głowę u góry tyłek na dole i nogi z lewej strony
 
witam :(:( ale mam za sobą koszmarną noc :-:)-( dziś w nocy obudził mnie potworny ból w okolicy lewego jajnika :-( nie wiem czy to dzidzia mi uciskała ale aż zwijałam się z bólu.... strasznie się wystraszyłam ale na szczęście przeszło :-(może któraś z was wie co to mogło być :( Życzę udanego dnia...Pozdrawiam
 
Hej ja tez dziś od 5 rano nie śpię, ale jakoś tak głupio mi było włączać komputer o tej godzinie. Leżałam sobie w łóżku. Mój mąż od dziś ma urlop 2 tygodnie, a mały nie chce wyjść. Pewnie przechodzę te 2 tygodnie i dopiero wyjdzie uparciuch jeden. Musze więcej chodzić to może się coś ruszy, tylko jak tu chodzić na spacerki jak od tygodnia leje deszcz:wściekła/y:
 
Czesc dziewczynki:-)

Oj ze spanie to chyba wiekszosc z nas ma kłopoty....ja dzis pobilam rekord wstawania co nie zdarzało sie sie wczesniej wstawac byłam twarda i lezałam do rana a dzis siła wyzsza.
A dzis nic mi sie nie chce i jeszcze pogoda nie nastraja jakos optymistycznie....
Mimo wszystko miłego dnia zycze .....:-)
 
zasnelam kobiety o 6 rano jak moj M wstawal do pracy zdziwiony ze ja niespie a tgeraz trzeba bylo sie podniesc bo starsza do szkoly mlodsze dopiero jutro ;(
 
reklama
Hej Mamunie....z okazji Dnia Dziecka życzę Wam wszystkiego naj !!! :-)
Ja godzina 6:45 zostałam zerwana przez miesiaczkowy ból jajników, który trwał jakieś parę minut...potem o 8:00 i teraz parę minut po 9:00 :-(
Ale narazie nic swojej połóweczce nie wspominam bo by mnie biedny chyba na porodówkę już zawiózł :tak:
Dorotka pewnie po tejstronie co czujesz ruchy Bobo ma nóżki. Moja ułożona główką w dół, kręgosłupek pod lewym cyckiem a notki wyprostowane wzdłuż cycków i daje po prawej stronie (a już wyjątkowo jak słyszy głos Tatusia);-)
 
Do góry