reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Wspólczucia! u nas się wypogodziło w końcu... przestało padać i nawet tak nie wieje...

ja straciłam chęci do czegokolwoeik, bo drakula dzisiaj wymyśliła że chcę Adama otruć. boże jaka ta baba jest po******ana!!! szok:szok::szok::szok:

Irko, życzę słoneczka!!!
 
hejka
U nad kolejny dzień Irlandzkich upałów. W domu zasłaniamy zasłony bo inaczej w mieszkaniu robi się jak w saunie-nie do wytrzymania. Słońce zamiast opalać to parzy ludzi. Juz kilku moich znajomych zamiast korzystać z długiego weekendu, siedzi w domu unikając słońca bo po 1 dniu spędzonym na dworzu mają poparzoną skórę.
My z mężem wybieramy się do znajomych na grila. Mam nadzieję, że troche jakiegoś cienia się dla mnie znajdzie bo inaczej przesiedzę całego grila u znajomych w domku.:-D:-D:-D:-D Dobra spadam. Wieczorem tu zajżę. Papatki i miłego popołudnia.
 
och kamireszel jak zazdroszcze Ci słoneczka, ale że tak parzy to już trochę mniej. udanego grillowania, a muszę powiedzieć że mój mężulek kochany zrobił mi dzisiaj na grillu pstrągi mimo niezbyt ciekawej pogody (ale nie padało :) ) były pyyyyszne, już dawno mi się chciało.
Teraz siedze jakaś taka ociężała, co chwilę jakieś skurcze są z których nic nie wynika. Czekam na brata bo zapowiedział się ze wpadnie z jakimś drobiazgiem dla Michasia na dzien dziecka. My kupiliśmy mu pieczątki ze zwierzątkami (żeby odczepił się od firmowej mojego M) i ciastolinę. Ostatnio uwielbia takie plastyczne zabawy.
 
Dla wszystkich , ktore narzekaja na deszcz powiem tylko tyle ze aktualnie, godz. 18.30 u mnie w pokoju jest 28 stopni. Okna pozaslaniane, cale popoludnie mialam wlaczony wiatrak, ktory za duzo nie pomogl. Dzisiaj, prawie caly dzien mocze nogi w zimnej wodzie bo mam taki obrzek iz zastanawiam sie nad pojsciem do szpitala. Wierzcie mi, moze z deszczem jest ponuro ale przy tych temp. jakie my mamy od dwoch tygodni to juz nie mam sily egzystowac. Mam ochote stac tylko pod chlodnym prysznicem...Chyba mi ciuszki dla malego niepotrzebne, bedzie lezal w samej pieluszce bo inaczej sie nie da.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dzięki za informację o tym becikowym:tak:JAk tak sobie człowiek pomyśli to to 1000 zł to kropla w morzu potrzeb, no ale nie ma co narzekać:rofl2: (i tak za szybko to się nie zmieni)
 
Witam :-D

U nas upaly :-)
Kozystamy i caly dzien na dworku siedzimy :-):-D

Co do becikowego w Anglii to te 500 funtow dostaniesz ale pod warunkiem, ze nie zarabiasz powyzej pewnej kwoty a ta granica to praktycznie najnizsza krajowa. Ja jestem juz na macierzynskim z Anglii, bo mozna go wziasc na 11 tygodni przed terminem porodu ale z tego co widze to becikowe mi sie nie nalezy. Do tego dostalam odmowna odpowiedz co do tych 190 funtow poniewac zdecydowalam sie rodzic nie w Anglii. Ja nie dostane nic.:no: Dobrze, ze chociaz macierzynskiego nie maja prawa mi zabrac.
Anavel z tego co sie orientuje to zeby dostac te 500f trzeba miec child tax credit,a dochodow raczej nie biora pod uwage, bo duzo moich znajomych dostalo mimo z e zarobkow nie maja malych. Poczekaj az sie dzidza urodzi od razu zloz dokumenty o child tax credit i potem zaraz od razu wyslij jeszcze raz formularz o te 500f. Powinno si eudac i dostaneicie becikowe ;-)

Co do tych 190f to mnie nikt nie pyutal gdzie bede rodzila. Wyslalm formularz z danymi i z data porodu i mi przyznali. Moze napisz odwolanie i sprobuj raz jeszcze wyslac nikomu si enie tlumaczac gdzie rodzisz i mozliwe ze Ci dadza te pieniazki.
 
Kurde wiecie co tak na spontana przyszla fryzjerka do mojej mamy i zrobilam sobie blad pasemka :-D ale jazda hehehe ja to mam kukuk :-D i w ogole to chyba przez to ze nie jeadlam dzis truskawek ;/

malenstwo- mam nadzieje ze nie bedzie wyrownania do porodu :-D
ewunia- hehe no pogoda faktycznie nadaje sie zeby ja gdzies przekoczowac :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry