reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Dla wszystkich , ktore narzekaja na deszcz powiem tylko tyle ze aktualnie, godz. 18.30 u mnie w pokoju jest 28 stopni. Okna pozaslaniane, cale popoludnie mialam wlaczony wiatrak, ktory za duzo nie pomogl. Dzisiaj, prawie caly dzien mocze nogi w zimnej wodzie bo mam taki obrzek iz zastanawiam sie nad pojsciem do szpitala. Wierzcie mi, moze z deszczem jest ponuro ale przy tych temp. jakie my mamy od dwoch tygodni to juz nie mam sily egzystowac. Mam ochote stac tylko pod chlodnym prysznicem...Chyba mi ciuszki dla malego niepotrzebne, bedzie lezal w samej pieluszce bo inaczej sie nie da.
A ja choć troszeczkę słoneczka bym chciała - ociupinkę; jak jest pogodnie to ładuje akumulatory, a ponieważ nie jestem typem domatora to i wyjść mogę, zaplanować coś....A tak przy ulewach i gradach (jak dziś) co robić :-:)-:)-(
 
reklama
Dzieki Martusia za rady, ale chyba sie nie uda. Widzisz ja tez sie nie tlumaczylam ze nie bede rodzic w Anglii, malo tego to po wyslaniu formularza jeszcze mieszkalam w UK przez miesiac. Ale tak sie sklada ze oni wszyscy sa w New Castle w tym samym miejscu i dowiedzieli sie ze poprosilam tez o forme E112, ktora okazuje tutaj jako dowod mojego brytyjskiego ubezpieczenia. Meczyli mnie telefonami przez trzy tygodnie kiedy wracam do UK a ja tego nie wiem i w koncu dostalam odmowna odpowiedz.
 
Ostatnia edycja:
a ja dziewczęta od jutra ostatni tydzień wolności :-) jadę z przyjacółką na zakupy. właśnie K poszedł do samochodu zanieść mi torbę gdybym zaczęła jej rodzić. W sobotę fryzjer i kosmetyczka, w niedziele idziemy z K, na "ostatnią" samotną kolację i w przyszłym tygodniu w poniedziałek rano szpital :-)
 
a ja dziewczęta od jutra ostatni tydzień wolności :-) jadę z przyjacółką na zakupy. właśnie K poszedł do samochodu zanieść mi torbę gdybym zaczęła jej rodzić. W sobotę fryzjer i kosmetyczka, w niedziele idziemy z K, na "ostatnią" samotną kolację i w przyszłym tygodniu w poniedziałek rano szpital :-)
A ja we wtorek lekarz; środa - sobota- słomiana wdowa; w miedzyczasie kosmetyczka i fryzjer i co dalej nie wiem :-:)-:)-(
 
dzien dobry wlasnie wstalam normalnie zasnelam na siedzaco po obiedzie i nikt niezauwazyl koszmar co ja bede w nocy robila ;(
 
A ja we wtorek lekarz; środa - sobota- słomiana wdowa; w miedzyczasie kosmetyczka i fryzjer i co dalej nie wiem :-:)-:)-(
Ja cały czas prowadzę samochód więc cały tydzień mam zaplanowany pod kontem jakiś zakupów, wizytacji i sprzątanka dalszego oczywiście ;-);-)
może bedzie ładna pogoda to spacerki ci polecam ;-)
 
reklama
hej dziewczynki

u nas na odwrot jak w PL pogoda cudna!!!normalnie upaly...mam nadzieje ze to nie bedzie wszytkie sloneczko jakie bedzie nam dane tego lata
My dzis mielismy cudny spacerek, a pozniej na obiadek sledzie w smietanie z ziemniaczkami w mundurkach hmmm pychota a pozniej mialam debiut kulinarski, pierwszy raz zrobilam aworki...troche sie nastalam przy tym ugniataniu i walkowaniu ale efekt jest pyszny!
Kucze mialam kawalek nog a rak na sloncu przez ostatnie dwa dni i mam jakie brzydkie plamy i do tego mnie pieka...nie to zebym je specjalnie opalala, mimo woli cos tam zlapalo a teraz cierpie!
no nic nie marudze...jutro mamy przekrecanie dziewczynki trzymajcie kciuki by wszytsko bylo OK
trzymajcie sie papa
 
Do góry