reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Cześć kobietki! Tak czytam o tych gorących kąpielach i myślę że w przypadku malutkiej nic złego się nie stało i tak jak piszą dziewczyny jak by miało coś być to by się ciąża nie utrzymała. Powiem wam ze ja z racji rehabilitacji której musiałam się poddawać(na czas ciąży mam przerwę) nie wiedząc jeszcze o tym ze jestem w ciąży miałam zabiegi za pomocą ultradźwięków. Jak się zorientowałam ze jestem w ciąży byłam przerażona że coś się mogło stać, tym bardziej że moja pani doktor uczulała mnie za każdym razem szczególnie na te ultradźwięki. Na USG wyszło wszystko tak jak trzeba dzieciątko zdrowe a doktor rehabilitacji powiedziała ze jeśli dzieciaczek przetrwał te ultradźwięki to będzie zdrowy i bardzo silny.:tak:
Jeśli chodzi o wszelakie artykuły w internecie to też czasem je czytam ale uważam że w wielu przypadkach bardzo negatywnie one nas nakręcają. Nie bierzmy ich aż tak bardzo do siebie, szkoda nerwów no i dzieciaczka. Witam nowe mamuśki oczywiście bardzo milutko
Pozdrowionka!
 
reklama
W niedziele moje marzenie o dziecku sie skończyły,o godz 21szej pojechałam z M do szpitala bo( zaczelam plamic)bynajmniej tak myślałam w szpitalu zrobili mi badania i powiedzieli ,ze w ciaży nie jestem wiec pokazałam zaświadczenie od gin z polski i ponowili badania wyszły niegatywnie,a ja jakoś niemoglam w to uwierzyć wiec w pon rano pojechałam do PolMedu do doktor Anety która zrobiła mi usg,które potwierdziło ze ciąży niebylo rozplakałam sie :-(no i tak skończyło sie moje szczeście:-( Jest mi bardzo zle i smutro narazie mam @,a po niej mam zaczość brac tabletki przepisane przez p.Anete.Niemoge zrozumiec czemu lekarka z polski tak sie pomylila skoro jest taki dobry lekarzem:wściekła/y:I to tyle :-:)-:)-(
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)

Wszystkim czerwcoweczką zycze szcześliwych 9 miesiecy trzymajcie sie kochane:tak:.
 
witam wszystkie przyszłe mamy.mam termin na 29 czerwca i mam wielką nadzieje że szczęśliwie doczekam rozwiązania.właśnie wyszłam ze szpitala -miałam lekkie krawienie które szybko ustąpiło ale w dalszym ciągu plamie i choć z dnia na dzień coraz mniej to ciągle drże o życie mojego maluszka.jestem bardzo ciekawa czy któraś z was miała lub ma takie problemy.pozdrawiam.

Witaj Andzia111,
Ja już w tej ciąży plamiłam 3 razy, ale jak na razie dzidzia rośnie i się nie daje. Dobrze że plamienie ustaje, dbaj o siebie i nie noś za dużo. Znasz powód plamienia?

Martuśka23 - przykra pomyłka na pewno, ale już niedługo możesz być znowu Mamą! Tego ci życzę.
 
W niedziele moje marzenie o dziecku sie skończyły,o godz 21szej pojechałam z M do szpitala bo( zaczelam plamic)bynajmniej tak myślałam w szpitalu zrobili mi badania i powiedzieli ,ze w ciaży nie jestem wiec pokazałam zaświadczenie od gin z polski i ponowili badania wyszły niegatywnie,a ja jakoś niemoglam w to uwierzyć wiec w pon rano pojechałam do PolMedu do doktor Anety która zrobiła mi usg,które potwierdziło ze ciąży niebylo rozplakałam sie :-(no i tak skończyło sie moje szczeście:-( Jest mi bardzo zle i smutro narazie mam @,a po niej mam zaczość brac tabletki przepisane przez p.Anete.Niemoge zrozumiec czemu lekarka z polski tak sie pomylila skoro jest taki dobry lekarzem:wściekła/y:I to tyle :-:)-:)-(
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)

Wszystkim czerwcoweczką zycze szcześliwych 9 miesiecy trzymajcie sie kochane:tak:.

bardzo mi przykro, jaj ale okrutna pomyłka, a miałas robione usg? albo przynajmniej betahcg i jego przyrost? jak lekarz stwierdził ciazę? przeciez zatrzymanie miesiączki to tylko jeden z objawów....
 
Kluseczka..... tak mam mieć następną wizytę pod koniec lutego, z tym że ta wizyta będzie u GP, a w między czasie dostałam papiery ze szpitala z wyznaczonymi 2 wizytami. 08.12 czyli ta, na której byłam i następną miałam mieć również w lutym, ale stwierdzili, że to zbyt późno i zmienili mi na 08.01.09r. Teraz miałam USG, pobrali mi krew i przesłuchali odnośnie przebytych chorób i talkie tam... :) Na następnej wizycie mam spotkać z doktorkiem:-) ale to będą robili to powiem jak już będę po.
Pozdrawiam
 
Witajcie z samego rana

Dzis poraz pierwszy zalozylam spodnie ciazowe, w czym ladnie widac brzuszek. Wczesniej nosilam za duze spodnie i wygladalam zwyczajnie na grubsza, ale juz mi tez zaczely cisnac w brzuch.

Nanya z tymi zatykajacymi sie uszami sprobuj, niech ci ktos postawi swiece na uszach. To sa takie specjalne tutki nasaczone woskiem od pszczol, ktore sie zapala nad uszami. Sa na pewno na allegro. One wysysaja nadmiar woskowiny (moze to jest przyczyna). A zaszkodzic nie zaszkodza. Mi swego czasu pomogly od tamtej pory nie mam problemu z zatykajacymi sie uszami :happy2::happy2:

Beata Trzymaj sie cieplutko, herbatka z miodkiem i cytrzynka mniam. Ehh... mi tez zaczynaja gile z nosa wisiec... brr brzydka pora roku.

Martuska23 Przykre jest to co cie spotkalo. Az sie noz otwiera w kieszeni na taka niekompetencje.

Milego dzionka mamuski
 
dzien dobry po koszmarnej nocy ;( Wzielam wczoraj na noc duomox mam juz dosc kaszlu kataru teraz pozostaje czekac na efekty ;(
 
reklama
Ja sie ostatnio czuje jakby mnie ktos kijem w nocy lał, budze sie niewyspana i cała obolała, normalnie kosci mnie bola, a jeszcze dzisia od samego rana co chwila leci mi krew z nosa:angry:.
 
Do góry