reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

ja tez w takiej sytuacji jestem i lekarz w 7 tygodniu stwierdzil ze na usg nie widzi nic niepokojacego i zaprasza mnie dopiero w lutym ;(
 
reklama
Niom w takich chwilach tesknie za Polska. Nawet za wstretna baba ze szpitala ktora bezie CI biadolila narzekala itd ale i tak upewni sie ze wszystko ok z bobasem.
 
Bo na wyspach musisz walczyc o Swoje prawa jesli chodzi o opieke w NHS.
Tylko, ze skad my mamy o wszystkim wiedziec. :confused:


świeta racja Dominika jak bedzie troche szczescia i dostaniesz sie na opieke szczebel wyzej to tak jakbys sie przesiadła z furmanki do mercedesa :D


a i taki humor znacie miejsce na ziemi gdzie mozna nauczyc sie geometrii bez znajomosci wzorów ??
 
no coz z przykroscia stwierdzam ze jest to Anglia drugi dzien walczymy z córka tlumaczac jej podstawy geometri rece opadaja
 
No to Agatko macie wesolo.

Dominika to samo mi powiedzial kolega w pracy - jak na nich nie krzykniesz to nie zareaguja. Ja to troche olalam i wole zapisac sie prywatnie- juz mam wizyte na 5 stycznia.

Martuska to straszne, chyba udusilabym ta lekarke na Twoim miejscu :no:
 
Dominika to samo mi powiedzial kolega w pracy - jak na nich nie krzykniesz to nie zareaguja. Ja to troche olalam i wole zapisac sie prywatnie- juz mam wizyte na 5 stycznia.

A ja w pierwszej ciazy bylam spokojna ale teraz to jade po nich jak tylko mam powody.

Agata077 - nauczanie w tutejszych szkolach to ja dobrze wiem jak wyglada. :szok::szok::szok:
Dobrze, ze ja uczysz po naszemu po po ich jemu to te dzieci pozniej nic nie potrafia.
 
reklama
Uffff wlasnie ucielam sobie drzemke :D Pol godziny na biurku i szyja mnie troche boli:-p Co prawda juz nie spie tyle co na poczatku ale czasem nadal mnie lapie spiaczka.
 
Do góry