reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Ogolnie chodzi o naprawde duze przegrzanie organizmu. Optymalna kapiel powinna miec nie wiecej niz 40 stopni i byc nie dluzsza niz 15 min.
Bardziej chodzi o to, ze moze dojsc do wczesnych skurczy i poronienia lub niedonoszenia ciazy.
A moze zadzwonisz do lekarza i zapytasz.?? Tym samym nie bedziesz musiala czekac do stycznia.
 
Wasze odpowiedzi w zupełności mi wystarczą. :tak: Jestem o wiele spokojniejsza. Dziękuję! Nie wiem co bym teraz bez was zrobiła, chyba naprawdę bym nie spała.

Tym bardziej te wyniki pixella77 musisz mieć rację, bo gdyby było coś nie tak to lekarz musiałby mi o tym powiedzieć, prawda?
 
no to jestem spokojna i cierpliwie czekam do następnej wizyty. Tak was zamęczyłam moim tematem... A jak wy się czujecie? Mam nadzieje, że wszystko jest okej. Buziaczki.
 
Dziewczyny, od 2 dni non stop zatyka mi uszy. Z lewym uchem jest gorzej niż z prawym. Myślicie, że to może być jakiś objaw ciążowy? Strasznie mnie to denerwuje. Zastanawiam się, czy nie iść z tym do lekarza, no ale jeśli to jest jakaś głupota? Co sądzicie?
Jeszcze, jak na złość poradnie specjalistyczne (w tym laryngologiczna) nie podpisały do tej pory umowy z NFZ i musiałabym płacić, co przed Świętami nie za bardzo mi się uśmiecha :wściekła/y::wściekła/y:
 
Czesc dziewczyny!

Wpadlam sie tylko przywitac,,,Moja mala dalej zasmarkana i kaszle,kochane nie wiecie czasem czy 15 m, dziecko moze pic syrop z cebuli z miodem i czosnkiem?Bo cos mi ze dwa razy zwymiotowala jak jej dalam,a mialo z nimi stycznosc juz dawno bo czesto dodajecebule i czosnek do jedzenia a miodzik czasami do cherbatki.:happy:

Chyba zrezygnuje z tej Polski w tym roku,czyje sie dobrze te bole brzucha na szczescie mi minely,ale musze wyrobic sobie paszport,a to potrwa dobry miesiac a wtedy brzuszek bedzie juz pokaznych rozmiarow,no i do tego zimno ,no ale jak sie nie zdecydujemy to polecimy z malychami pozna jesienia sama juz nie wiem.:tak:

Cos niewyraznie sie dzisiaj czuje mam nadzieje ze nie zlapie przeziebienia od mojej malej,uciekam zrobic sobie cherbatki.Pa.:-)
 
witam wszystkie przyszłe mamy.mam termin na 29 czerwca i mam wielką nadzieje że szczęśliwie doczekam rozwiązania.właśnie wyszłam ze szpitala -miałam lekkie krawienie które szybko ustąpiło ale w dalszym ciągu plamie i choć z dnia na dzień coraz mniej to ciągle drże o życie mojego maluszka.jestem bardzo ciekawa czy któraś z was miała lub ma takie problemy.pozdrawiam.
 
reklama
Wlasnie obejrzalam wiadomosci.
Babka w Indiach urodzila dziewczynke poprzez IVF, wszystko bylo by ok ale ona ma 70 lat!! :szok::szok::szok:
Jakos wydaje mi sie to chore i nie etyczne.
Powinny byc jakies zasady wszedzie co do takich zabiegow.
Mysle to samo.
Nienormalni ludzie. Pewnie nie doczekaja sie nawet 10 urodzin dziecka.

Malutka nie stresuj sie napewno wszytsko bedzie dobrze.

andzia111 witam serdecznie.
 
Do góry