reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

niestety na pieska musimy poczekac do wlasnego mieszkania niechcialam sie z nim wykłócać bo po 1.od dwoch lat nie podnosil nam czynszu :)2.nie robi nam nalotów zawsze dzwoni tzn raz do roku jak sprawdza instalacje gazową wiec mamy luzik Jezeli cos sie stanie to potrafi przyjechac w ciagu jednego dnia z Francji (tam mieszka na stałe)zeby zobaczyc co sie dzieje narzekac grzech jak sie slyszy jakie przekrety potrafia robic landlordowie
 
reklama
no szkoda ale coz musimy jego wole uzanowac nie mialabym sily sie teraz przeprowadzac tymbardziej ze moze w przyszlym roku dostaniemy juz swoje wlasne :)
 
nie miała je przez całą ciążę, badała wiele razy....i nie wiadomo skąd cukier się brał, w razie czego ograniczyła słodkie owoce, słodycze...nawet w jakiejs specjalnej poradni u jakiegos extra speca była i nic nie stwierdzili....

Dzięki za pocieszenie, potrzebowałam tego:tak:. Mimo wszystko mam nadzieję że też mnie gdzieś powysyłają na jakieś badania dodatkowe.
 
Wlasnie obejrzalam wiadomosci.
Babka w Indiach urodzila dziewczynke poprzez IVF, wszystko bylo by ok ale ona ma 70 lat!! :szok::szok::szok:
Jakos wydaje mi sie to chore i nie etyczne.
Powinny byc jakies zasady wszedzie co do takich zabiegow.
 
tez uwazam ze to czysta głupota ale jestem za ivitro tymbardziej w pl gdzie kosztuje to masakryczna kase mam nadzieje ze podpisza ustawe i bedzie to dostepne dla malzenstw ktore nie moga miec dzieci z wielu powodów to samo jest z adopcja proces jest tak dlugi ze wiele osob odstrasza a domy dziecka przepelnione ze az strasza ;(
 
Strasznie sie zestresowałam... Uwielbiam gorące kąpiele i na początku tak owe brałam. Teraz płakać mi się chce, że mogłam coś zrobić dla maleństwa... :-:)-( chyba spać nie bedę mogła ;-(
 
Dzieciaczek szybko zostanie sierotą:(

Co do adopcji i przepełnionych domów dziecka - dużo tych dzieci przebywa tam dlatego, że rodzice nie zgodzili się na adopcję, co ją uniemożliwia.

Co do in vitro to osobiście się na nią nie zgodziłam - 6 lat starań mnie to kosztowało, ale nie chciałabym decydować co począć z pozostałymi dzieciaczkami. Rozumiem jednak tych, co się na nią decydują - starania o dziecko to ciężka walka.
 
Strasznie sie zestresowałam... Uwielbiam gorące kąpiele i na początku tak owe brałam. Teraz płakać mi się chce, że mogłam coś zrobić dla maleństwa... :-:)-( chyba spać nie bedę mogła ;-(

Nie ma czym się stresować, maleństwo na pewno jest zdrowe. Moja bratowa 5 miesięcy chodziła w ciąży o której nie wiedziała, zjadła olbrzymie ilości antybiotyków bo lekarze leczyli ją z objawów ciażowych, a dzieciaczek urodził sie zdrowiutki i nie choruje, niedługo skonczy dwa latka. Głowa do góry!:-)
 
reklama
Do góry