reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Meva dziękuję ale chyba jednak dalej nie będę mogła tego przeżyć!

Może byłabym trochę spokojniejsza gdybym znała wyniki ostatniego usg ale lekarz zrobił i nic konkretnego nie powiedział, więc nawet nie wiem jaka jest przezierność karkowa, a to by mnie chyba uspokoiło.. ech
 
reklama
Meva dziękuję ale chyba jednak dalej nie będę mogła tego przeżyć!

Może byłabym trochę spokojniejsza gdybym znała wyniki ostatniego usg ale lekarz zrobił i nic konkretnego nie powiedział, więc nawet nie wiem jaka jest przezierność karkowa, a to by mnie chyba uspokoiło.. ech

Doskonale cię rozumiem, ja też z powodu tego cukru zadręczam się możliwością wodogłowia i innych strasznych rzeczy, ale na dobrą sprawę to wszystko dzieje sie bardzo rzadko... Zapytaj lekarza i tyle.
 
Dominika-Essex na początku ciąży czyli może 2 tygodnie od zapłodnienia takie to właśnie kąpiele były. Teraz już takich nie biorę ale jednak tamto mi spać nie daje... :(
 
Malutenka: Nie przejmuj sie Napewno wszysko ok. Powiem CI ze Irlandki biora takie kapiele regularnie na bole w ciazy. Ja tez sobie raz zrobila za cieply prysznic i nie malo nie zemdlalam.
 
malutenka..jakbys dzidziusiowi miała zaszkodzic to tak jak mówi mój lekarz jak się pytałam o moje chore korzonki w 4tc a potem stany goraczkowe w 5tc...jakby miało byc źle to w tak wczesnym stadium po prostu jest wszystko albo nic i ciaża by sie nie utrzymała....a tak to dzidzius jest, pewnie ma sie swietnie a lekarz nic nie mówił na usg bo wszystko było w porzadku.....
 
DZIEKUJE DZIEWCZYNY Wy to człowieka na duchu umiecie podtrzymać :)

Lekarza nie pytałam, bo dopiero teraz się tego wszystkiego tak doczytałam, że pogłębiłam się w tej lekturze chyba na godzinę. Wizytę mam dopiero w styczniu więc jeszcze trochę. Chyba wszystkie internetowe strony przewertowałam...:oo: Jeszcze raz dzięki.
 
Skoro przewertowalas wszytkie stronki kochana to zauwazylas, ze tak naprawde nic konkretnego i szczegolowego na tem temat nie pisze.
Korzystaj z kazdego dnia z usmiechem na twarzy bedac w ciazy bo to cudny stan a starsznie szybko mija
 
reklama
Do góry