reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Dzami bardzo mi przykro i doskonale rozumiem co czujesz w tym momencie Ja przez to przechodziłam dwukrotnie
Tak jak już pixela pisała zapraszam na wątek ciąża po poronieniu, są tam wspaniałe dziewczyny bez któych chyba bym nie dała rady przejść przez to wszystko
 
Ja dziś miałam USG i jestem przeszczęśliwa, widziałam moja kruszynkę ma ponad 5 cm i ślicznie do mnie machała rączkami i nóżkami
Przecudny widok, choć powiem wam że przy pierwszej ciąży nie towarzyszyło mi tyle emocji co teraz, kiedy wiem i mam świadomość jakie niebezpieczeństwa czychają w ciąży i ten strach przed usłyszeniem złej wiadomości
Ale jest dobrze i wierzę, że teraz już naprawdę wszystko będzie dobrze
Moja kruszynka wg usg ma równe 12 tyg czyli identycznie jak termin wg @
 
Kochane kolezanki mam do Was pytanie odnosnie naszego forum idą świeta co za tym idą porzadki mam pytanie i propozycje (kilka) :) Chcialabym aby nasze forum bylo przejrzyste i nie potrzebne watki przeniesc lub usunać np.chusty do noszenia przenisc do wątku ^zakupowego^, czy moj babelek zyje usunać calkowicie O konflikcie serologicznym przeniesc do watku ^zdrowie^ Lekarstwa i witaminy do watku ^ładna mama^ oraz oczywiscie stworzyc regulamin dla nowych mam ktore beda dolączać do nas W momencie kiedy bedzie blizej porodu lub kiedy maluszki pojawia sie świecie bedziemy tworzyc nowe watki i o pogubienie sie bedzie nie trudno Co myslicie o tym??
 
reklama
Agata bardzo dobry pomysł, fajnie, że masz ochotę się tym zająć:tak: Już miałam pisać jakiś czas temu, że wątków mamy więcej niż wcześniejsze miesiące a z czasem będzie ich coraz więcej i można się będzie pogubić:tak:
 
Do góry