reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Dziama tak bardzo bardzo mi przykro, nie będę pisać słów pocieszenia bo to nic nie da i tak poza tym ciężko znaleźć takie słowa. Aż mi dech zaparło. Trzymaj się ciepło.
 
W poniedziałek trafiłam do szpitala już z krwawieniem. We wtorek poroniłam. Tego samego dnia miałam zabieg. Dziś wróciłam do domu.
Nikomu nie życzę tego przez co ja przechodzę.
Jestem pewna że długo nie będę mieć dzieci po tym co sie stało.
Dziękuje za wsparcie i słowa otuchy.
Powodzenia Wam życzę z całego serca.
Do zobaczenia kiedyś ...

Dziama tak mi przykro
 
dziama....wspólczuje, płacz ile potrzebujesz a potem wejdź do nas na forum...
ciążą po poronieniu..... jak masz jakiekolwiek pytania....chcesz porady lub tylko sie pożalic i wypłakać my tam jestesmy....
mam nadzieję, ze się zdecydujesz ..... to bardzo pomaga sie pozbierać....
 
dziama przykro mi bardzo, to co cię spotkało musi być straszne, nie wyobrażam sobie tego jak musisz sie teraz czuć... współczuje. Przesyłam uściski i trzymaj się cieplutko.
 
Dziama, tak mi przykro z powodu Twojej straty. Trzymaj się dzielnie, ściskam Cię mocno...

Dla Aniołka [***]
 
Dziama...moj Boze az mi dech zaparlo,dlaczego tak sie dzieje..Trzymaj sie mocno i wiedz ze jestesmy z Taba,ja wiem ze teraz nie jestes w stanie myslec pozytywnie ale i dla Ciebie jeszcze zaswieci slonce...

Juz nawet stracilam watek,teraz jeszcze bardziej sie denerwuje chociaz wiem ze nie powinnam...biedne dziewczyny...Mam nadzieje ze tak jak mnie i wielu innym dziewczynom na tym forum uda sie jeszcze przytulic maluszka..dla mnie to bylo najlepsze lekarstwo na to co sie stalo..

Ja w ciazy z Viki stosowalam oliwkedziecieca uzywalam tez innych kremow ale to po porodzie bo przedtem mnie zapachy draznily,ale nie mialam ani jednego rozstepu,jedyny skutek mojej poprzedniej ciazy to maly zylak na nodze,chociaz duzo sie ruszam
Co do nacinania krocza to Nanya ja Cie rozumiem bo jak rodzilam to nie balam sie niczego innego jak tylko aby tego uniknac podczas boli partych powtarzalam tylko nie nacinajcie mnie prosze,wiem ze czasami to konieczne ale ja tyle nasluchalam sie o skutkach ze bylam przerazona.na szczescie udalo mi sie tego uniknac
 
reklama
Do góry