reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Dziama...strasznie mi przykro, 3maj sie cieplo.

Dziewczyny dziekuje za info w sprawie kremow na rozstepy...chyba przejde sie do apteki i porozmawiam z farmaceuta, na pewno cos doradza :) Czytalam gdzies w gazecie o Pharmaceris...zobaczymy.

Agata, super pomysl z porzadkowaniem, ja tu jestem krotko i czasami w ogole nie wiem gdzie i jak sie poruszac...fakt nigdy nie bylam zapisana do zadnego forum...ale trening czyni mistrzem....podobno :-)

Co do cery to na razie nie mam problemow z wypryskami i oby tak dalej. Zawsze mialam gladka cere i niech tak zostanie :) Chyba zaczynam powoli tyc bo spodnie coraz ciasniejsze sie robia. Jestem szczupla osoba i zawsze nosilam w miare dopasowane ubrania i teraz wiekszosc robi sie za mala :(
Zastanwialam sie nad kupnem jakis spodni ciazowych ale nie wiem czy jeszcze nie za wczesnie :) Zreszta najpierw musze pochodzic po sklepach i zobaczyc co w ogole mozna u nas w miescie kupic :)
Oczka juz mi sie zamykaja...czas do wyrka chyba bo jutro znowu pobudkao 6 :(
Kolorowychsnow mamusie ;-)
 
dilajla termin mam na 11 czerwca wg miesiaczki, a wg usg na 6 czerwca, ale lekarka powiedziala, że maluszek jest dobrze odżywiony:)
 
dziewczyny jezeli macie jakies propozycje to pisac :) regulamin napisze troszke pozniej teraz czas dla mojej ksiezniczki bajka i przytulanki
 
dziama- bardzo mi przykro rozumiem co czujesz, jestem z tobą trzymaj się mocno.

Przerażające jest to co spotkało nasze koleżanki ciągle ktoś odchodzi z naszego forum ostatnio to aż boję się na nie wchodzić przerasta mnie to i sprawia, że sama panikuję boję się okrutnie tym bardziej, że nie mam żadnych objawów ani razu nie tuliłam ubikacji kompletnie nic mi nie dolega a to przecież nie możliwe. Los jest okrutny zabierając upragnione dzieciaczki przecież one też chcą żyć.
 
reklama
Sylwia to ze nie masz objawów to nie powód do paniki wierz mi wiem co mówie jak rodziłam swoja córke ma dzis 13 lat nie czułam ze jestem w ciazy zero objawów nic kompletnie mało tego dwa dni przed porodem wybrałam sie w podróz 500km w jedna strone pracowałam do ostatniej chwili a rodzilam od pierwszego skurczu do porodu 40 minut Kazdy sie smiał ze gdyby nie brzuch to wogole nikt nie powiedzialby ze jestem w ciazy (brzuch wyskoczyl mi dopiero pod koniec 8 miesiaca) :) Urodzilam i wrocilam do wagi wyjsciowej Kazda ciąża jest inna i nie nalezy porównywac siebie i dziecka do innych inaczej zwariujesz potem z kazda ciaza bylo gorzej naszczescie kazdy pord miałam lekki (to nie znaczy ze nie boli) ale ja mam swoja teorie i trzymam sie jej Co ma byc to bedzie a ja musze przyjac to z godnościa nie zaluje ze nie zdecydowalam sie na znieczulenie Syn przy porodzie wazyl 4320g nie nacinali mnie i nie pękłam to od nas zalezy jak sie przygotujemy do porodu z jakim nastawieniem pojedziemy rodzić wierz mi to działa :) głowa do góry za tydzien dwa kazda z nas bedzie w miare bezpieczna a ryzyko poronienia zmniejszy sie :)



Kochane spojrzcie na regulamin czy czegoś nie brakuje może chcecie cos dodac od siebie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry