reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Isia- ja tez paliłam papierosy przed ciaza a teraz zucilam choc bylo ciezko. mysle ze pewnie jeszcze bym popalała gdybym nie miala tych plamien.Jakos na poczatku nich, wziełam od kolezanki pare buszkow i zaraz po tym poleciało ze mni dosc duzo jasnoczerwonej krwi,strasznie sie wystraszyłam. Wtedy postanowilam ze juz nie tkne papierosa bo dokładnie widziałam jak on wpływa na organizm.teraz tylko zaluje ze nie zuciłam jak tylko dowiedziałam sie ze jestem w ciazy bo myslałam ze nie dam rady.Ale jak to sie mowi"gdy strach w oczy zajrzy to wszystko sie da"
 
reklama
Witam dziewczyny!!!!
Też zostałam szczęściwą mamusia:) jestem w 10tyg ciąży a mój mąż razem ze mną:), ma te same objawy co ja i zachcianki - wyjada mi słodycze a kiedys w ogóle ich nie jadł:( Mój termin to 1 czerwca - DZIEŃ DZIECKA! Ale powiemwam, że mam jakiegoś doła bo podobno nie mozna podcinać włosów i wyglądam jak czarownica:( czy słyszałyście cos o tym przesądzie????
 
Hehehe ja tez przekonałam sie do inki, chociaz nigdy bym siebie o to nie podejrzewała...ide sobie zrobic grzanki z serem w piekarniku..właśnie mnie napadło
 
Ach kobietki Wy moje kochane. U mnie dzisiaj w pray maskra- roboty od cholery i ciut ciut ciut i caly czas sie cos pierniczy. No ale koniec narzekania.
Isia glowa do gory i tak trzymac :) Silna z Ciebie kobieta i teraz masz swoja rodzine o ktora musisz bac tylko rzuc te cholerne papierochy ble ble lbe
Irka 252 Bobas to wielki dar i zobaczysz ze wszyscy zmienia zdanie jak juz przyjdzie na swiat. Wiem ze nie jest Ci latwo bo to bardzo wazny okres w zyicu takze dla kobiety i potrzebujemy wsparcia ale w nosie z tesciowa ktora jest pewnie zazdrosna ze sama juz nie moze miec dzieci a maz tez napewno sie cieszy tylko sie boi chlopak i nie hce tego okazywac.
 
NIektóre kobiety krwawią, plamią przez całą ciążę Wprawdzie budzi to wielki strach bo lepiej jest jak nic się nie dzieje, ale widać krwawienie nie zawsze oznacza koniec ciąży Trzeba tylko na siebie bardziej uważać a przede wszystkim nie nosić nic bo to też może wywoływać plamienia

Isia kurcze nie wiem jak to jest jak się nie jest zarejestrowanym, ale ja tutaj nie pracuje w ogóle tylko mój mąż pracuje, ale mam numer PPS to jest coś takiego jak w Pl pesel i podług tego ja i dziecko jesteśmy zarejestrowanie mamy karte medyczną, która upoważnia do darmowego leczenia i gdyby była taka sytuacja też można prosić o dofinansowanie
Ja na Waszym miejscu tzn twojego faceta jak najszybciej bym się zatrudniła gdzieś legalnie i weźcie może ślub cywilny w UK też możecie
A tak wogóle to weź poczytaj na necie jak dobrze znasz angielski to przejdz sie do placówki która cię dokładnie poinformuje co i tak ci należy co powinnaś zrobić aby w czerwcu nie było nerwów
Trzymam kciuki za Ciebie za Was;-)
 
Witam, vibovitka ;) nie no daj spokój z tym podcinaniem....farbowanie jest podobno ryzykowne, ale dlaczego masz wyglądac jak strach na wróble właśnie wtedy, kiedy powinnas promienieć ?
 
vibovitka to sa jakieś przesądy i głupoty nic wiecej
co do farbowania to teraz już są takie farby że śmiało można teżfarbować włosy
ja sama się niebawem wybieram do fryzjera, tylko czekam aż mdłości mi miną bo obawiam się że od tych zapachów u fryzjera bym długo nie usiedziała
a z głową w muszli to chyba fryzjerce ciężko byłoby coś zrobić z włosami:-D
 
MalaM-dziekuje ale nie umiem tak na kims zerowac Sloneczko!
Dilajla-staram sie to wszystko jakos pozalatwiac...ale to nie proste
Vibovitka-nawet wskazane jest wlosy obcinac i podcinac bo przez to je wzmacniasz wiec po ciazy nie bedziesz miala sianka na glowce...
KluseczkaS-ble ble ble rzucam!!!Buziole!
 
reklama
vibovitka nie wierz w jakieś zabobony, idź rób się na bóstwo:-)

A ja muszę pójść po jakieś zakupy, ale pada u nas i mi się nie chce:dry:
 
Do góry