reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ja wlasnie tez nigdy nie mam problemow tylko z moja Wiki w ciazy no i teraz z mala mialam cala ciaze bylam nawet u dermatologa ciazowego powiedzial ze to hormony teraz mam troche mniej moze nie bedzie tak zle,a jak urodzilam minelo jak reka odjal....
 
reklama
ech ziewam koszmarnie a tu dopiero 15-ta....

fajnie, ze długi weekend

Wiecie moja niunia dzis wstala o 6...zrobiłam jej mleczko i sama cała butle wypiła...chyba 5-ty raz w jej życiu tak zrobiła..przeważnie musiałam ja karmić przez sen bo jesli nie zdarzyłam to nici z jedzenia były...oby ktosik nie był takim niejadkiem jak Wika bo osiwieję....
 
Beata1980 pisze:
Dziewczyny mam pytanie czy wy tez macie takie problemy z cera? bo moja wyglada po prostu tragicznie jak u nastolatki,czyzby znow dziewczynka bo ponoc zabiera urode mamie.
Ja nigdy nie mialam i nie mam problemow z cera.
Co do zabierania urody mamie to roznie sie to zdaza, ale raczej w to nie wierze, bo ja cala pierwsza ciaze promieniaalam i nawet wyladnialam, wszyscy mowili, ze wygladam na chlopaka, ale ja czulam, ze bedzie dziewczynka i mowilam, ze sie myla. Wszyscy mysleli, ze to ja sie myle, ale jednak mialam racje :-) Teraz tez mi sie wydaj, ze zmienilam sie na kozysc, moja cera wyjasniala i odmlodniala :-) No i ja znow czuje sie na dziewczynke :-)
 
Dziewczyny z Wami to jak się o 6.00 nie wstanie, to się normalnie później nie da nadrobić:-D takiego macie speeda w produkowaniu kolejnych postów.

Ja dzisiaj wstałam o 14.00:szok:, sama nie wiem czemu - może dlatego, że znowu mnie czeka samotny dzień - mój m. wyszedł do pracy ok 7.00 a wraca o 23.00:-( takie dni to przesypiałabym w całości.

Irka, Isia trzymam kciuki, że wszystko Wam się ułoży.

Martusia ja jeszcze nie mam umówionego spotkania z położną. We wtorek mam za to spotkanie z gp i mam nadzieję, że tam się wszystkiego dowiem. Wiem też, gdzie leży Omagh - we wrześniu byliśmy tam przejazdem w drodze do Ulster American Folk Park. Ja natomiast mieszkam w Armagh - jakieś 45 mil od Belfastu, a od Ciebie to nawet nie wiem ile:confused:

Pozdrawiam resztę Dziewczynek i idę zapłacić za mieszkanie, chociaż wcale mi sie nie chce wychodzić w tą pogodę - najchętniej spędziłabym cały dzionek w łóżku:blink:
 
Tusienka jak bedziesz kiedys jeszcze przejazdem w Omagh to daj znac :-)
U mowimy sie na jakis soczek czy cos ;-) :-)

Fajnie jest w tym Ulster American Folk Park ??
Przyznam szczerze, ze jeszcze nie bylam.
 
Dziewczyny - musze sie pochwalic, wlasnie slyszalam serducho mojego malenstwa przez doppler. W pierwszej cizy bylam w stanie slyszec od 12 tygodnia a teraz 10 i juz moge. :happy2:
Oj jak cudnie :-):-):-):-) Teraz dziennie bede mogla go nasluchiwac :happy2:
 
Dominika super, fajnie że możesz słuchać bicia serduszka 24h:-):-):-)
Ja sama się zastanawiam nad zakupem takiego cacka, kolejne usg mam dopiero 8 stycznia i nie wiem jak wytrzymam do tego czasu Później to już będę czuć ruchy dziecka więc tak naprawdę zastanawiam się nad tym czy wydać troszke kasy tak naprawdę na 2/ 3 miesiące bo potem przy ruchach dziecka to wiadomo ze jak się je czuje to z dzidzią też jest ok
 
Ja jak bylam w pierwszej ciazy to mialam czesto plamienia, czesto bywalam w szpitalu aby dowiedziec sie czy wszystko ok. Niestety tw UK opieka medyczna zbytnio nie dba o kobieta w tak wczesnym stadium ciazy, i po wizycie w szpitalu (pare razy) gdzie i tak niczego sie nie dowiedzialam, maz zrobil mi niespodzianke i kupil doppler.
Slyszac serducho dziecka codziennie pozwolilo mi byc spokojniejsza, pomimo krwawien, ktore ustaly dopiero kolo 21 tygodnia ;-)
 
reklama
Do góry