reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Kemaya tak bardzo mi przykro mam nadzieje ze jak juz sie pozbierasz bedziesz nas odwiedzac ....Trzymam kciuki za nastepny raz
 
Kemaya:-:)-:)-( Trzymaj sie kochana!:tak:

Ja jestem calkowicie "wyjeta z obiegu" przez te parszywe mdlosci i wymioty:wściekła/y::wściekła/y: Juz mam dosc, z utesknieniem czekam do II trymestru, bo sie wykoncze...:no:
 
Witajcie.
Wczoraj popołudniu wyszłam ze szpitala. Byłam tam od środy.
Krwawienia na szczęście ustąpiły no i z kruszynką wszystko ok. Lekarz po badaniu mówił,że nic złego się nie dzieje, więc troch mi ulżyło. Teraz mam 2 tygodnie zwolnienia i się byczę :)
 
Co myslicie dziewczyny, piersi mnie przestaly bolec-czy to normalne? Nie powiem zebym narzekala bo mdlosci i jadlowstret mnie wykanczaja. Ale z tymi piersiami to niespodzianka...
 
reklama
witam dziewczyny i dopisuję się do listy:) termin 11 czerwiec...suwaczek zrobię jak gin 24 października potwierdzi wszystko..póki co mimo, iż jest to moja druga ciaża to jestem pełna obaw...z powodu jakichkolwiek braków objawów..nie mam żadnych dolegliwości...w porównaniu z pierwszą ciaża, to teraz mam jakiś luksus..mam tylko nadzieje, że wszystko jest w porządku

kemaya bardzo mi przykro..:-(
 
Do góry